• nakoupil v obchodě FITHAM před 2 týdny

Byla jsem 100% spokojena.

• nakoupil v obchodě FITHAM před 2 týdny

Nevím, jestli je to tak úplně vina obchodu, ale zboží mi mělo být doručeno prostřednictvím služby ppl. Dvakrát poslali SMS, že nastaly nějaké problémy s mojí zásilkou, pak dokonce zprávu, že mi zboží doručí "dnes mezi 13 a 15", ale nikdo nedorazil, a další den, že mi zboží budou "opět doručovat". Ale pak už žádný telefon nebo SMS. Tím celá akce skončila. Vzhledem k tomu, že jsem dopředu naštěstí nic neplatil, se vlastně tak moc nestalo, zboží si objednám jinde.

Vše proběhlo podle přání zákazníka - OK

• Dárek k nákupu
    • Ceny
    • Návod na složení nebyl zcela správně
    • Stroj měl v hřídeli HLÍNU

Obchod má fajn web, rychle komunikují a odpovídají na dotazy.

Dodaný návod na složení výrobku zcela neseděl, nebyly tam zakresleny některé otvory (možná nová revize která přidala nové místa uchycení...) ale když vám na konci zůstanou 2 šrouby a 2 podložky a vidíte, že ve stroji jsou další 2 díry které v návodu nejsou ani nakreslené a šrouby do nich pasují, je jasné co je třeba udělat.

Horší je, že v hřídeli stroje byla hlína...v otvoru hřídele kam se má šroubovat šroub byl kompletně zacpaný hlínou! Netuším jak k tomu mohlo dojít, stroj byl slušně zabalený a nevypadal, že by ho někdo předtím "zkoušel", žádné známky použiti (jinak bych jim ho vrátil...) ale prostě tam byla hlína...tak jsem otvor vyčistil a pořádně promazal ochranným olejem a věřím, že to bude OK, ale rozhodně to člověka neohromí! Asi chyba při skladování?

I přes zmíněné nedostatky obchod doporučuji, leda, že by se jim nehody s "hlínou" stávali častěji...

• nakoupil v obchodě FITHAM před 2 týdny

• Získejte část peněz ze svých nákupů zpět pomocí tzv cashback programu! Začněte šetřit nákupem v obchodech jako Mall.cz, Kasa.cz, Alza, Aliexpress a spousta dalších.
    • Stačí se zaregistrovat přes výše uvedený odkaz a ihned obdržíte 100 Kč a 50 VIP bodů!

• Přehledná srozumitelná nabídka
    • Reakce promptní, ale příliš mnoho emailových zpráv v průběhu vyřizování.
  • nakoupil v obchodě FITHAM před 2 týdny

• Možnost konzultace s prodejcem a rychlé vyřízení

Spolehlivý

• nakoupil v obchodě FITHAM před 2 týdny

Rychlost doruceni, jednoduche a prehledne webove stranky.

• nakoupil v obchodě FITHAM před 3 týdny

Tovar bol pravdepodobne uz pouzivany, alebo vybaleny - plastove casti boli na 2 miestach rozbite a chybala jedna suciastka potrebna na montaz. Velke sklamanie.

Reakce obchodu FITHAM

Dobrý den, stav zásilky nás mrzí, zasílali jsme vám ale minišlapadlo v originální krabičce, tak jak je máme na skladě od výrobce, což jste jistě viděl i na krabici, že je originál zabalená. To že je ve stavu jaký uvádíte není samozřejmě v pořádku, obraťte se prosím na náš servis, kolega vám ho na naše náklady vymění. Přeji hezký zbytek dne, Fitham.cz.

spokojenost

• nakoupil v obchodě FITHAM před 2 týdny

• Přehledné stránky. Rychlé dodání. Dárek k nákupu:-)

• dobrá komunikace
    • rychlé vyřízení objednávky
    • dobrá rada na odstranění drobných nedostatků
  • nakoupil v obchodě FITHAM před 2 týdny

malé provedení, možno ho použít po celém bytě

• nakoupil v obchodě FITHAM před 2 týdny

Zboží dorazilo poškozené. Reklamováno a bez problému proběhla výměna za jiné.

• Výhodné ceny některých setů
  • nakoupil v obchodě FITHAM před 2 týdny

Musím přiznat že obchod je perfektní jen dopravce Česká pošta je tragédie

• nakoupil v obchodě FITHAM před 2 týdny

I've bought two yoga mats, but received only one. Curier said the second one will be dispatched later.

• nakoupil v obchodě FITHAM před 4 týdny

spokojenost