• rychlá doprava
    • bezvadná komunikace
    • dobré ceny

• skvělé ceny
    • odborný personál

obchod se skvělým personálem a dobrou cenovou politikou, nakoupíte levně, poradí vám, doporučuji FITHAM

Perfektni

• Dostanete to co chcete za své peníze, ovšem méně draho než u srovnatelné konkurence.
    • Nevím.

Protože nabídli to co potřebuji za slušnou cenu. Obchod doporučuji i nedoporučuji - ať se každý řídí vlastním rozumem.

• Profesionální jednání a rychlé vyřízení objednávky.
    • Žádné jsem nezjistila.

Určitě bych doporučila.

• zakoupil jsem žebřiny LUX a nerezovou hrazdu k nim, předpokládal jsem, že je to nejlepší výrobek v této kategorii. Vybral jsem žebřiny přímo doporučené pro vybranou hrazdu, ale bohužel rozměrově to úplně neklape a hrazdu nelze dát na nejvyšší příčku, protože se dole neopře. Nějak to dodělám sám, ale žádná radost, že?

Reakce obchodu FITHAM

Dobrý den, vaše nespokojenost nás mrzí, ale hrazda má přijít zavěsit na předposlední příčku, tak je to správně (je to i kvůli odsazení vrchní příčky směrem vně). Tato skutečnost je zmíněna i v diskuzi jak u ribstole, tak hrazdy, požádal jsem ještě kolegu, aby to doplnil i přímo do popidu hrazdy.
    hezký den.

• široká nabídka zboží
    • solidní ceny
    • přehlednost stránek
    • velké množství informací a rad, jak kterou cvičební pomůcku vybírat
    • nemá

Oslovila mě zajímavá cenová nabídka.
    Jsem spokojená, hned druhý den po objednávce, se mně z obchodu ozvali a informovali mě o termínu dodání, které bylo hned následující den, tudíž expresní vyřízení objednávky.
    Ano, doporučuji tento obchod ostatním zákazníkům, budou jistě spokojeni jako já.
    Je škoda, že toto zboží nemůže člověk pořizovat každý týden, objednávala bych pravidelně. :-)

• prvně jsem se setkala s osobní komunikací a to velice oceňuji

výborná spolupráce

• Dobrá nabídka a dobré dodání
    • Dodané zboží mělo Montážní návod a specifikaci na krabici jinou než bylo produkováno v nabídce.Navíc prasklá krytka řiditek (jednalo se o rotoped).

Nejhorší je, že objednatel dopředu neví zda dostane to , co si objednal(viz.výše)a v jakém stavu.

Reakce obchodu FITHAM

Dobrý den, jednalo se o nosnost rotopedu, kde na stránkách našich (i výrobce) je uvedeno 120kg a v tištěném návodu chybně jen 100kg. Celou věc jste s kolegou z expedice řešili už telefonicky, po konzultaci s dovozcem vás ubezpečil, že údaj 120kg je správně a nabídl, že vám pošle písemné potvrzení této zkutečnosti, což jste nechtěl s tím, že vám to takhle ústně stačí. V návodu je prostě jen chybně uvedená nosnost stroje, za což už jsme se omluvili.
    Co se týče prasklé krytky o té jste nás vůbec neinformoval, není problém vám dodat novou, u téchto úplně levných modelů se takové věci bohužel stávají bez ohledu na značku.

• - Bezkontaktnost

Přehlednost
    Ucelenost
    Rychlost

• zboží za dobré ceny
    • přehlednost

Rychlá komunikace ze strany obchodu.
    Okamžité odeslání objednaného zboží.

• Přehledný e-shop.

Nakoupil bych zde znovu. Pouze zde měli stropní hrazdu.

• rychlost, ochotu prodejce

dobrá komunikace a přehlednost stránek

• velký výběr
    • rychlost dodání
    • přehledné web stránky

Tento obchod jsem vybral náhodou. Na web sránkách jem si přečetl jak doporučení k jednotlivému zboží tak i recenze. To vše mě ujistilo, že jde o seriozní obchod a vybrané zboží jsem objednal.
    Odezva na moji objednávku i rychlost dodání zboží mě ujistilo, že jsem vybral dobře.
    Obchod jednoznačně doporučuji dalším zákazníkům.

• Znalost nabízeného zboží.
    • Komunikace, rychlá reakce na objednávku, ochota poradit.

Moje první zkušenost s touto firmou byla dobrá, využil bych jejich služeb znovu.

Jediné, co bych vytkla, ovšem na adresu České pošty, že ačkoliv manžel byl doma připraven zásilku v avizovaný termín přijmout (zvonek fungoval, dopravce jej nekontaktoval a zásilka byla uložena na poště v místě bydliště. Ta má ovšem nevýhodné otvírací hodiny, čili vyzvednout zásilku zde byl trochu problém.

Reakce obchodu FITHAM

Dobrý den, tak to se omlouváme, občas se s tímto problémem setkáváme hlavně v malých obcích, pošta tam zásilky prostě nerozváží, ačkoli mají. Nám nezbývá, než si stěžoovat a stěžovat ... :-).

• vstřícnost
    • perfektní komunikace
    • znalost problematiky
    • rádi poradí, aniž by měli jistotu, že u nich zakazník nakoupí

• Zatím o žádných nevím

Doporučuji, jsou rychlý a přesní.

• Zatím nevidím.

Dobrý obchod, zatím bez námitek.

• perfektní komunikace z vašimi zaměstnanci
    • vysvětlení a posis zboží a doporučení co nakoupit pro mou potřebu
    • nevím

starost o zákazníka
    první objednávku jsem stornoval a obratem mě přišel meil s lepším zbožím pro mé potřeby dokonce si můžu vybrat s několika