• Výhodné ceny

vše ok

• velký výběr zboží
    • ochotný prodávající
    • rychlé dodání zakoupeného zboží

Obchodu není co vytknout, dokáží poradit a vyřídit vaší žádost s následným velmi rychlím dodáním. Obchod na profesionální úrovni a tak to má být.

• Dobré jednání
    • Výborná informovanost o produktech

• Velmi vstřícná komunikace, ochota poradit.

• Perfektní přístup

Perfektní přístup po telefonu personál perfektně vysvětlil jak přesně vybrat běžící pás doporučen a je skvělý

• Vše bylo v pořádku
    • U zboží není český návod

Byl jsem spokojen s objednáním, i s dodávkou, montáž byla v pohodě i funkce odpovídá mým požadavkům.
    Přesto malou výtku. je mi 90 let a s angličtinou se nemám mc rád, a displej jev angličtině.
    Jinak vše OK.

Potřeboval jsem radu - čím lepit jejich gumovou podlahu a prý se mám někde poptat. Potřeboval jsem radu jaký druh přechodu použít mezi gumovou podlahou a dlažbou a opět prý se mám zeptat někde v podlahářství. Firma prodává krytinu ale neřekne vám nic. Krytina samotná je v pohodě ale servis obchodu mizerný.

Reakce obchodu FITHAM

Dobrý den, mrzí nás Vaše nespokojenost s poradenstvím. Kolegové z Obchodního oddělení se s Vámi ještě spojí a dají Vám obecné typy na lepení gumových podlah. Samozřejmě v některých případech může jít o specifické podklady pod gumové podlahy, ale na Vámi uváděnou dlažbu by mělo být možné použít disperzní lepidlo na lino/PVC, které neobsahuje ředidlo a rozpouštědla. FITHAM.cz

Komunikace na výbornou, výběr zboží, doručení. Spokojenost!

• Na dotaz o vhodnosti a výběr běhacího pásu, v komentářích, perfektní rady.
    • Již několikátý nákup a vždy spokojenost
    • S běhacím pásem jsem nad míru spokojená
    • Paní na infolince nepříliš milá a evidentně jí dotaz na stav objednávky obtěžoval, ale to není vada obchodu.

Vše v pořádku. Doporučuji.

• Zup

Tento výrobek je poměrně drahý.
    Toto provedení je možno koupit levněji,
    kvalitu výrobků nemohu porovnat.

• Ochota poradit

Velmi spokojen

velice příjemná obsluha - krásný obchod - spousta zajímavého zboží vystaveno

• kolo bylo připraveno, objednané doplňky byly dokonce namontovány, obchod mi domontoval další doplňky a zkrátil na míru sedlovku

Rychlost!

Velmi rychlá dodávka zboží

Každá objednávka je v pořádku vyřízena.