• Nákup z pohodlí domova, rychlé doručení, nepoškozené zboží.

Na heurece jsem našlel, že obchod má světle modrou barvu produktu který jsem chtěl, na stránkách obchodu tato barva nebyla a musel jsem objednanat jinou barvu. Na dotaz obchodu na světle modrou barvu mi bylo sděleno, že barvy vybírá heureka ne zaměstnanci obchodu.

• Jednání na úrovni, jakýkoliv problém bez zbytečného protahování vyřešen. Výborná komunikace s prodávajícím. Rozhodně doporučuji.

Objednala jsem zboží, které bylo údajně skladem, ale prodejce ho dal k odeslání až po 2 dnech.

• Kvalita zboží
    • Výhodou je určitě cena

Vcelku dobrý obchod Chybí mi česká pošta na doručení

• Dobré ceny
    • Většina zboží skladem v dostatečném množství
    • Dobře baleno

Na vyplněnou dodací adresu obchod kašle a v klidu to pošle na fakturační! Naštěstí to zachránil dopravce Geis u kterého se dá adresa dodání změnit

• katastrofa

Široký výběr, dobré ceny a různé akce!

• Zboží dorazilo ,ale po třech dnech se zaseklo zaslala sem na reklamaci a po pěti dnech mi zaslali nové.Rozhodě doporučuji obchod.
    • Nebyl prilozen cesky navod ke zbozi, Po vyzve byl ihned zaslan s omluvou e-mailem.

Zkušenost s tímto obchodem hodnotím jako velmi dobrý. Rychlost dodání i informace o objednávce, které mi byly zasílány hodnotím kladně. Doporučila bych obchod ostatním.

• Široký výběr, informace o zboží
    • Stránky a komunikace obchodu vzbuzují důvěru
    • Pravděpodobně přepravce Geis poškodil kartonovy obal

Věci si můžete krásně prohlédnout a díky spoustě informací si ujasnit i svůj záměr.
    Obchod rád doporučuji.

• Výborné jsou recenze na produkty, ty nakonec rozhodly o mém nákupu v obchodě, ačkoliv produkt byl k sehnání za stejnou cenu i v jiných obchodech. Můj dotaz byl ještě týž den zodpovězen.
    • Web je troch nepřehledný

Rychlá komunikace mailem o podrobnostech, vstřícný přístup hledající vhodné řešení.

• Bohužel pro mne žádné
    • Objednané zboží neodpovídalo mé objednávce.
    • Reklamace se s ohledem na cenu nevyplatí.

Objednal jsem si 10 párů !!!stejných !!! "botiček"
    na trekové hole,ale pouze 6 párů odpovídalo mé objednávce.4 páry byly naprosto odlišné.

Obchod je OK. Všechno proběhlo jak mělo.

• Rychlá domluva s obchodem ohledně doplnujícího infa ke zboží
    • zboží jsme měla rychle doma

Celkový dojem je pozitivní

• Velký výběr zboží
    • dobrá doprava a poštovný
    • jsou levní

Do e-shopu se určitě někdy vrátím až budu potřebovat něco ze sportu. Maj to mnohem levněj než v kamených prodejnách.
    Všechno na jedničku. Dík!

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Rychlost expedice
    • Preferuju Českou poštu co se kurýra týče, ale tak to je deitail.

Za mě doporučuji!

• Zbozi došlo v pořádku ale bylo špinavé jak kdyby se to vyhrabalo z odpadku nezlobte se ale ty cerne spiny tapoty cerne neudelali dojem jinak spokojena

• S výběrem mi pomohla milá paní na telefonu.
    • levné poštovné
    • rychlé doručení

S nákupem jsme spokojena

BEZPROBLÉMOVÝ,DOPORUČUJI.

Zboží dorazilo v pořádku. Spokojenost.

Za mě doporučuji! Levná doprava i zboží + vše ostatní v pořádku. Nemám co vytknout.