• ceny
    • výběr zboží
    • žádná

dobrá komunikace se zákazníkem, zboží dodáno v termínu

• ceny
    • ochota

velice sympatická a ochotná obsluha

• výběr zboží
    • ochota

o žádné nevím

• S obchodem mám velmi dobré zkušenosti.

Drží slovo
    Co mají skladem, prodají Vám hned a včas

• Dobrá komunikace

S obchodem jsem byla plně spokojena. Zboží jsem si objednala, obratem mou objednávku vyřídili a v relativně krátkém čase jsem jí mněla doma. Takhle to má fungovat :)

• prístup predávajúceho po zaplatení a dodaní tovaru
    • žiadna snaha o popredajné služby, nemožnosť reklamácie
    • obchod dodáva aj už použité výrobky

Chceme varovať potenciálnych kupujúcich pred týmto e - shopom, dobre si zvážte, či tu nakúpite. My sme si kúpili elliptical, ktorý nám došiel v stave, že už bol predtým evidentne skladaný a bez faktúry, tú nám dodali až na druhé písomné požiadanie. Nakoľko sme nechceli vracať celý stroj, žiadali sme dodanie aspoň najpoškodenejších súčiastok. Tu nás predajca odkázal na výrobcu, že on je len obyčajný e - shop...našťastie komunikácia s výrobcom bola na úplne inej úrovni...

perfektní komunikace
    rychlé dodání
    zboží dorazilo v pořádku

• našel jsem zajímavou položku za zajímavou cenu, rychlost dodání.
    • nenašel jsem.

perfektní vyřízení mé objednávky.

• nedodají požadovanou bravu
    • nekomunikují
    • zboží dodáno v katastrofickém stavu

Bohužel, nedoporučuji tento e-shop. Zboží dorazilo až za 14 dní, krabice vlhká a potrhaná, zboží bylo s jinou barvou než byla v objednávce.

• První nákup, maximální spokojenost. Přehledná nabídka, dobré ceny, stručná a účelná komunikace. Brzy využiji nabídku obchodu znovu a doporučuji k nákupu.
    • Obal zbozi poskozen, zbozi v poradku

• Rychlá doprava
    • Dobrá komunikace
    • Dobře zabalené zboží

• Dobrý sortiment, rozumné ceny

Bezstarostný -pohodlný nákup

CHTELO BY TO LEPŠÍHO PŘEPRAVCE NEŽ JE GEIS

• Rychle vyrizeni a prijemna komunikace s obchodnikem.
    • -

Pri komunikaci pusobi profesionalne, znalosti na vysoke urovni a snazi se co nejvice vyhovet. Kvalita dodaneho zbozi plne odpovida pozadavkum.
    Zpusob baleni zbozi je TOP mezi dodavateli co jsem mel moznost vyzkouset.

• Nedodají co si objednáte !!!
    • Ostřesná péče o zákazníky - odpovídají co 2 - 3 dny :(
    • Nedokážou přiznat chybně zaslané zboží

Bohužel nikomu nedoporučuji tento eshop.
    Na internetu jsem hledala zeleno/bílý bazén a tento eshop jej i přes heureku nabízel. Bohužel i bez upozornění nám zaslali modro/bílý, o který jsme neměli zájem. Cenově byl ten zelený drahší a modro/bílý byl jinde levnější. Kdybych chtěla modro/bílý, tak si jej objednám jinde za lepší cenu. Nikde nepsali, že obrázek je ilustrační - schválně jsem si vše pročetla a nikde. I v kopii emailu je jasně psána barva. Po upozornění doplnili do textu že v prodeji je již jen modro/bílý, ale obrázek nechali špatný :( !!!!
    Očividně spokojenost zákazníka jim nic neříká...Už jen frekvence meilové komunikace co 2-3dny je v dnešní době zarážející ! Nejsou schopni uznat chybu. Na otázku kde mám poslat špatně dodané zboží zpět už čekám 3tí den....Svoz nepošlou, asi ani neví co to je...HRŮZA !!! Na stránkách neuvádějí adresu kam zaslat zboží, jen adresu sídla, o adresu si musíte napsat, a stejně nevíte zdali ji pošlou :D :D :D

• rychlé dodání, dobrá komunikace

• Nákup a dodání naprosto v pořádku.

Vybráno , dodáno, zaplaceno :)

• Přehledný eshop, vynikající komunikace, kvalitní zboží.
    • Nezaregistrovala jsem slabinu.

• Slušné ceny
    • Dobrý výběr

První nákup a 100% spokojenost.