• Velký výběr zážitků, spolehlivost, rychlost doručení
    • Na poukazu s instrukcemi je kromě věnování a popisu zážitku také vytištěná cena zážitku. Což jsem si všimla až po předání celé obálky příteli, který poukaz dostal k narozeninám .

Zážitek už jsem objednávala asi po třetí, spokojenost.

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Děkujeme za zpětnou vazbu, jsme rádi, že jste u nás spokojená :)

Cenu standardně na poukazech neuvádíme. Výjimkou jsou ovšem pobyty, kde ji bohužel uvádět musíme ze zákona. Samozřejmě je také uvedena u univerzálních poukazů, aby obdarovaný věděl, jaký kredit může na naše zážitky čerpat.

Za Allegrii, Lukáš :)

• Potesi a muze to byt i neco neobvykleho

Super pristup, nevyhodu nevidim

Objednávala jsem již vícekrát a pokaždé bylo vše rychle doručeno, dobře zabaleno. Nemám, co bych vytkla.

• Nepochopil jsem proč se nutno před nákupem registrovat, proč nelze udělat nakup bez registrace.

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Děkujeme za hodnocení. Byť bychom si uměli představit i více procent nebo alespoň radu, v čem bychom se mohli zlepšit :)

Ohledně registrace vás musím opravit - pro nákup NENÍ nutné mít vytvořenou registraci.

Samozřejmě je pro vás registrace užitečná, především pro to, že při objednání budete mít předvyplněné své kontaktní údaje a také budete mít přehled o vašich objednávkách.

Ale registrace je stále dobrovolná a rozhodnutí, zda-li registraci mít, či nemít, je tak zcela na vás :)

Za Allegrii, Lukáš.

• Ochota a vstřícnost, vše proběhlo na 1*

Jsem nadmíru spokojen. Vřele doporučuji !

• Výborný a rychlý dárek

• Balíkovna - platba jenom v hotovosti.

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Děkujeme za pěkné hodnocení.

Dobírku lze Balíkovně zaplatit hotově i kartou. Záleží vždy na dané provozovně Balíkovny, jakou formu platby dobírky přijímá, ale s tím toho za nás, za Allegrii, moc nenaděláme :)

Při nákupu si můžete na mapě Balíkoven vyfiltrovat jen ty provozovny, na kterých dobírka platit kartou lze a podle toho si výdejní místo vybrat.
    Nebo je samozřejmě nejsnazší cestou, když objednávku uhradíte předem, např. kartou online, a pak si s dobírkou nemusíte dělat starosti :)

Za Allegrii, Lukáš

Komunikace , variabilita ,ochota , lidskost na velmi vysoké úrovni .
    Ze 100 bodů dávám 101. Nejsem zaměstnancem firmy ,ani rodinným příslušníkem :-)

Zajímavá nabídka zážitků.

• Rychlé vyřízení

• Rychlost, ochota

• Skvělý a ochotný přístup při řešení mého problému. Prima firma, prima
    • lidi. Už roky kupuji zážitky tady. Vždy je vše ok a profesionální.

Vše prima :o), 1 na trhu, vždy vše ok

SWAT trainig - perfektní akce

Velmi rychlý, nabízí možnosti odběru zboží - dárkový poukaz, elektronická forma.

rychlost

Objednávka byla rychle vyřízena a dopravena. Vše v pořádku

rychlé jednání

• Vše ok