• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 3 týdny

• složitý postup pro uplatnění

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Děkujeme za Váš názor :-) Ve skutečnosti je uplatnění našich poukazů velmi jednoduché - stačí si pouze přečíst přiložené instrukce :-) Pokud by Vám dále bylo něco nejasného, můžete plně využít podpory našeho zákaznického centra, které je tu pro vás denně 9-21:00 na telefonech, on-line chatu i e-mailu a kde vám se vším rádi poradíme :-)

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 měsícem

Zboží mi sice dorazilo, ale připlatila jsem si za krabičku, aby dárek pod stromečkem vypadal hezky, ale vzhledem k tomu, že to dali jen do obálky, tak krabička v obálce přišla zničení, zmačkaná. Další věc, která se mi nelíbila, že si připlatím za to, abych si to nemusela tisknout, aby zážitek nebyl jen na kusu papíru, ale třeba na nějakém tvrdším, aby to prostě hezky vypadalo. A příjde mi to v poničení krabičce a ještě na papíře velikost A4, který je přehnutý. Takže efekt jako bych si to vytiskla já sama..... to se mi opravdu nelíbí, když jsem připlatila.

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Dobrý den, od nás odchází vždy vše v naprostém pořádku. Mrzí nás, že přepravce dodal krabičku poničenou - stačí nás kontaktovat např. telefonicky nebo e-mailem a rádi tuto nepříjemnost napravíme novou krabičkou, aby Váš dárek neztratil svůj půvab :-). Dárkové balení dodáváme ve vycpané bublinkové obálce, která je pro jeho ochranu v 99,99% naprosto dostačující.
    Materiály uvnitř krabičky jsou velikosti A4 = musíme je tedy opravdu přehnout, aby se do krabičky velikosti A5 vešly a doposud se nám nestalo, že by to takto klientům nevyhovovalo :-) Zážitkový poukaz je speciální kartička ošetřená hologramem a ražbou a průvodní dopis je tištěný na tvrdším hlavičkovém papíře. Jediná část, tištěná obyčejně jsou VOP (= všeobecné obchodní podmínky), které jsou taktéž součástí dárkového balení. Dále se s Vámi spojíme e-mailem a doladíme dodání nové krabičky.

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 měsícem

• Na výběr jen jídlo,pobyty pro dva
    • Pro jednotlivce nic moc.
    • Chtěla jsem něco z kosmetiky. Možnost jen v Brně
    • Slečna na infolince nepříjemná

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Dobrý den, děkujeme za Vaše připomínky :) V naší nabídce najdete celkem cca 1000 zážitků po celé Čr.
    Wellness zážitků, kam spadá mimo jiné i kosmetika u nás najdete cca 150. Gurmánské zážitky a pobyty jsou opravdu zpravidla nastavené pro 2 osoby, nicméně je možné domluvit se individuálně na čerpání poukazu pro 1 osobu. Wellness zážitky jsou nastaveny zpravidla pro 1 osobu.
    Pokud Vás napadne nějaký konkrétní zážitek u konkrétního provozovatele, který by v naší nabídce měl být, budeme rádi za tip :)
    Věříme, že si Váš vybraný zážitek naplno užijete :)

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 2 měsíci

Zatím mi nepřišlo objednané. Nemám ve zvyku takto dlouho čekat na zboží objednané přes internet, zvláště pokud se jedná o dárkový poukaz

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Dobrý den, Vaše zásilka je od 29.10.18 uložena na poště k vyzvednutí.
    Od nás jsme ji expedovali hned v den objednání, 26.10.18, kdy jsme o tom odesílali také informační e-mail obsahující mimo jiné podací číslo ke sledování zásilky na cestě k Vám (přes odkaz pro sledování zásilky přímo v systému pošty, kde je její cesta důkladně zaznamenána a popsána).
    Pro více informací k objednávce, jejímu doručení, apod, je možné kontaktovat naše klientské centrum telefonicky, e-mailem nebo přes on-line chat, kde Vám se vším rádi poradíme :-)

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 rokem

• Obchodní vztahy dvou subjektů se mohou zrušit, ale bez ohledu kdo spolupráci ukončil přesunula Allegria problém na svého zákazníka, což je nepřijatelné.

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Vždy se snažíme všem našim klientům vyjít maximálně vstříc, jak je to jen v našich silách možné... S provozovatelem Vašeho zážitku jsme ukončili spolupráci, proto jsme nabídli vrácení peněz nebo výměnu zážitku za jiný, formou převedení poukazu na kredit. Pakliže si vyberete nový zážitek, který je vícenásobně dražší než hodnota Vašeho poukazu (2999,- vs 7260,-), nemůžeme bohužel takto velký rozdíl ´´prominout´´.

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 7 měsíci

musím říct , že bylo velmi nepříjemné překvapení, že na poukazu byla uvedena cena. Předpokládám, že většina lidí kupuje poukaz jako dárek a na dárek uvádět cenu není zrovna ideální

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. U pobytů jsme bohužel nuceni respektovat zákon, který nám nařizuje uvádět cenu, kterou je uvedený balíček pokrytý. U jiných zážitků cena balíčku uvedená není, týká se to skutečně jen pobytů.
    Chápeme, že je to v případě darování poukazu slabina (proto toto nařízení bedlivě sledujeme), ale zákon bohužel porušovat nemůžeme...
    Děkujeme za pochopení a věříme, že budou obdarovaní s pobytem spokojení a vyváží to toto Vaše negativní hodnocení.

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 rokem

• bohužel obchod nemá vůbec soudnost... objednávka za 3.000 byla zrušena, jelikož jsem nesprávně pochopil termín. Celá situace mne velice mrzí, vzhledem k tomu, že u ostatních obchodů se kterými jsem měl zkušenosti prodloužení platnosti zdarma, vůbec není problém

Nevyužívat!

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Vaše objedávka nebyla zrušena, ale vypršela platnost Vašeho poukazu...
    Platnost poukazu je uvedena: 1) na webu při zakoupení, 2) v mailu s potvrzením objednávky, 3) v průvodním dopise spolu s dalšími informacemi o zážitku, 4) je dána našimi VOP a 5) jste ji řešil v mailové konverzaci s kolegyní kvůli využití poukazu, kde jste si vše vysvětlili, z čehož nevyplynulo žádné nepochopení z Vaší strany a načež jste se bohužel již dále neozval.
    I nás Vaše situace mrzí, proto se Vám v naší aktuální mailové komunikaci snažíme vyjít vstříc tak maximálně, jak jen dokážeme a i přesto jsme si od Vás mezitím vysloužili takovéto negativní hodnocení...

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 8 měsíci

• Je to šaškárna celé

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Dobrý den, děkujeme za názor :-) Bohužel jsme zcela nepochopili, čím jsme si toto hodnocení zasloužili - ve Vašem poukazu a také v rezervaci vidím vše zpracované zcela správně a bez jakýchkoliv prodlev z naší strany... Pokud budete mít čas více se rozepsat a hodnocení nám objsanit, poprosila bych Vás zaslat mail na michaela.mixova@firmanazazitky.cz.

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 9 měsíci

• Zážitek se nedá objednat přímo u poskytovatele
    • Složitý systém rezervace

Zbytečně složitý systém rezervací. Dostala jsem univerzální poukaz, ke kterému jsem musela dokoupit kredit, potud vše v naprostém pořádku. Poté jsem si objednala zažitek a byl mi k němu přidělen nový poukaz (nechápu proč, když se jeho číslo stejně nedá použít k rezervaci zážitku na webu The Chamber). Místo toho, abych měla jeden poukaz, který je opravdu univerzální, mám 2 z nichž ani jeden nefunguje pořádně...
    Relativně pomalá komunikace ze strany Allegrie - rezervace zážitku trvala od mé žádosti 3 dny, i přes to, že v žádosti byly uvedeny přesné údaje z rezervačního systému The Chamber. Hrozí velká šance, že si "Váš" vybraný termín zarezervuje někdo přes rezervační portál poskytovatele.

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Děkujeme za Vaši reakci :) Čísla všech našich poukazů jsou unikátní = nikdy není žádné stejné. Univerzální poukaz slouží pouze pro přenost kreditu - tím si uhradíte novou objednávku, nového poukazu, na konkrétní zážitek. Od té doby, co provedete objednávku nového poukazu, platí už pouze tento nový poukaz, se kterým se dále pracuje = 1. univerzál už je neplatný, 2. na konkrétní zážitek je plně funkční. Proces čerpání kreditu a objednávky je popsán jak přímo v průvodním dopise, tak také na našem webu v průběhu prováděné činnosti.
    I přes zadané požadavky k rezervaci, dokud nemáme Váš finální souhlas s rezervací, nemůžeme ji provést - Vaše rezervace by byla vyřízena v podstatě obratem, během několika hodin, ale vidím, že se kolegyni nepodařilo Vám dovolat na uvedený telefon, proto Vám poslala e-mail, na který dostala odpověď až následující den - tím vzniklo zmiňované zpoždění, bohužel toto ale nedokážeme nijak ovlivnit... :(
    Pakliže by jste si dělala rezevaci v kalendáři provozovatele napřímo, byla by vyžadována platba zážitku předem - což je v případě, že vlastníte náš poukaz, nežádoucí.
    Jsme rádi, že jste si zážitek užili :)

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 rokem

• Kdybych nedostal voucher tak bych si tady nic neobjednal. Vše strašně předražené. To samé se dá sehnat jinde daleko levněji.

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení i názor. V naší nabídce najdete cca 1000 zážitků a naprostou většinu z nich s označením ´´Nejlepší cena´´ = takto označené zážitky u nás zakoupíte za stejnou cenu jako přímo u poskytovatele. Naším cílem není prodej zážitků s 99% slevou, ale zážitky kvalitní, u prověřených poskytovatelů, v mnoha případech také unikátní - tím je následně zručena spokojenost klientů, což jistě oceníte také Vy :-)
    Součástí poukazu je automaticky zahrnutý náš zákaznický servis, zpracování rezevace, možnost výměny, atd :-)
    Za Allegrii, Michaela

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 10 měsíci

• Měla to být slavnostní večeře, bohužel proběhla ve velmi nepříjemném prostředí

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Dobrý den, děkujeme za Váš názor - je nám líto, že zážitek nesplnil Vaše očekávání.
    Pokud se bduete chtít více rozepsat, prosím o zaslání mailu na michaela.mixova@firmanazazitky.cz abych se tomu mohla dále plně věnovat.

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 rokem

Velmi nepříjemná paní na lince, když jsem chtěla poukaz vyměnit za jiný zážitek (poukaz k tomu byl uzpůsoben a nemohla jsem jej využít, protože jsem byla v jiném stavu, což člověk, od kterého jsem poukaz dostala, nevěděl).

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Dobrý den, děkujeme za Vaši připomínku. Náš zákaznický servis je velmi chválený, jak si můžete všimnout např. zde na Heuréce, kde zákazníci svůj nákup mohou hodnotit (stejně jako Vy). Zmíněný hovor si dohledáme a vyvodíme dle toho následky :)
    V našem systému vidím, že Vám bylo ve všem plně vyhověno a zážitek máte dokonce už i rezervovaný na konkrétní termín, který jste požadovala. Věřím, že budete dále spokojena také se zážitkem jako takovým :)

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 rokem

• široká nabídka na jednom místě
    • online doručování po zaplacení (řešení dárků na poslední chvíli)
    • nejasné informace o platnosti kreditů a poukazů
    • nemoderně a nehezky zpracované certifikáty

Služba dobrá, léta jsme ji využívali, ale už od toho upustíme. Jednání a přístup při posledním řešení dotazů a problémů mi přišel hodně neochotný, ač třeba část "problémů" byla v souladu s obchodními podmínkami. Pokud ale potřebujete vyřešit dárek, protože jste zapomněli na někoho, tak služba plní účel, jinak je většinou lepší nakupovat přímo u poskytovatelů, je s nimi lepší domluva a jsou ochotnější.

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Dobrý den :-) Děkujeme za Vaše hodnocení i připomínky.
    Platnost máme na webu jasně uvedenou u každého zážitku, poté je zrekapitulována v mailu s potvrzením objednávky a také je uvedena v průvodním dopise, který patří k poukazu a jsou v něm uvedené veškeré informace o zakoupeném zážitku.
    Pokud máte představu o nějakém aktuálním módním trendu v dárkových poukázkách, budeme rádi, když nám zašlete podnět např. na kontakt@firmanazazitky.cz - rádi se necháme inspirovat. Naše poukazy mají jednoduchý/univerzální vzhled - tak, aby se líbil co největšímu počtu klientů, což se nám také daří :-)
    Všem našim klientům se snažíme vždy vyjít maximálně vstříc, pomoct, poradit a naše komunikace s klienty je na přítelské úrovni, za což jsme nejen/také zde na Heuréce velmi často chváleni - mrzí mne, že jste získal jiný dojem...

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 rokem

• Není možné vyměnit poukázky koupené v akci, ani si doplatit za dražší.

Dobrý den, přesně tak...
    Pakliže jste se ale dárkem netrefili, můžete nám zaslat žádost o výměnu na kontakt@firmanazazitky.cz kde se Vašemu požadavku můžeme plně věnovat - všem klientům se vždy snažíme (i přes některá pravidla) vyjít maximálně vstříc, k plné spokojenosti :)

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 rokem

• Prodali jste něco jiného než jste nabízeli. Jednalo se o jiné místo plnění.

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Dobrý den, místo srazu s instruktorem se u Vašeho zážitku může měnit termín od termínu a povětrnostních podmínek, avšak vždy je to dojezdová vzdálenost v rámci okruhu několika kilometrů. Věříme, že kolegyně vše jasně vysvětlila a že se Vám zážitek v lednovém rezervovaném termínu bude líbit :)

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 rokem

Přestože společnost avizovala 10% slevu pro nového zákazníka a kupón jsem obdržela na svůj mail, kód z kupónu nešel proplatit. Při telefonickém dotazu mi všichni neustále opakovali ... ale jiným klientům to šlo. Je mi líto, ale neviděla jsem vůbec žádnou snahu mi jako zákazníkovi vyjít vstříc. Kdybych nekupovala dárek na poslední chvíli, zakoupila bych poukázku někde jinde.

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Slevu uplatníte přes promokód - tento promokód je unikátní, má svou platnost a je nutné zadávat ho v naprosto správném tvaru, aby mohla být sleva uplatněna - tento ´´návod´´ Vám byl sdělen při Vašem zmíneném tel. hovoru.
    Jelikož jste platila objednávku rovnou on-line, nebylo ji bohužel možné zpracovat za Vás s uplatněním slevy dodatečně.
    Vaše sleva přes promokód nebyla na slevu 10% ale na slevu 100,-.
    Dále Vás budeme kontaktovat e-mailem, aby jsme situaci dořešili.

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 rokem

• Byla nutna komunikace prostrednictvim telefoniho operatora a i pote byly vystaveny doklady se spatnymi cisly a koncova firma nechtela toto uznat jako platne.

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Dobrý den, v případě čerpání univerzálního poukazu je vždy kreditem z něj uhrazený nový poukaz (= nová objednávka).
    Proto je Vámk této nové objednávce vystavený a zaslaný nový poukaz, s novým unikátním číslem - zde není možné z naší strany provést chybný krok, protože Váš poukaz generoval systém a vše i po kontrole souhlasí :-)
    Rezervace termínu byla prověřena a také potvrzena pro nové číslo poukazu, které Vám bylo zasláno e-mailem (dle Vašeho výběru na e-shopu v průběhu objednávky) a které bylo pro rezervaci telefonicky námi požadováno/Vámi sděleno :-)
    Dále je jen nutné, aby jste na zážitek vyrazil se správným poukazem, který Vám slouží jako vstupenka = překontrolovat číslo poukazu vs. potvrzení rezevace (musí být totožné).
    Všechny podstatné informace najdete od nás uvedené jak na webu tak v potvrzujících e-mailech v průběhu nahrání kreditu, nákupu, potvrzení objednávky a potvrzení rezervace - vše si stačí pouze přečíst, nejedná se o dlouhé texty :-)

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 rokem

Neschopnost zajistit nabízený zážitek, na základě toho problémy ohledně "propadlého" voucheru.....

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Dobrý den, je mi líto, že i přes to, že jsme Vám ve všem ohledně Vašeho poukazu vyšli vstříc vysloužili takovéto záporné hodnocení.
    Poprvé jste nás o rezervaci Vašeho zážitku kontaktovali na konci jeho sezony - ano, zde už opravdu kvůli počasí nešlo zážitek využít, proto jsme Vám poukaz mimořádně porodloužili o 6 měsíců, kdy jste se nám ale ozvali až po uplynutí této prodloužené platnosti poukazu - viz naše mailová komunikace.
    I přesto jsme Vám ale umožnili čerpat kredit z poukazu na nákup zážitků z naší aktuální nabídky na webu s opět prodlouženou platností.
    Takovéto hodnocení jsme si v tomto případě skutečně nezasloužili... :(

• Nekomunikace

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Dobrý den, Jaroslave, ve Vašem poukazu vidím pouze objednávku a dále nic. Postup rezervace je uvedený vždy v průvodním dopise = o rezervaci nás máte kontaktovat v rámci platnosti poukazu na uvedených kontaktech.
    Naše call centrum je Vám k dispozici 7 dnů v týdnu 9-21:00.
    Bohužel nevím tedy, co přesně myslíte pod ´´nekomunikuje´´ :-)
    Byla bych ráda, pokud by jste se mi mohl více rozepsat na mail michaela.mixova@firmanazazitky.cz abych se tomu mohla dále plně věnovat.

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 rokem

Vadéí mi ten spam kolem. Pořád dokola. Odrazuje od příštích nákupů

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Dobrý den, po dokončení objednávky na našem e-shopu obdržíte její potvrzení do e-mailové schránky. Po 10ti dnech obdržíte automatický dotazník spokojenosti s nákupem od Heuréky. Naši klientům můžeme automaticky zasílat newslettery s novinkami, akcemi, atd - tyto rozesíláme cca 1x za 14 dnů - pokud o ně nemáte zájem, je možné jej pár kliknutími odhlásit a dál už žádný neobdržíte :-)
    Jiné maily nebo sdělení pokládané za spam nerozesíláme - pokud máte na mysli něco konkrétního, prosíme o zaslání e-mailu na michaela.mixova@firmanazazitky.cz
    Věříme, že obdarovanému zážiktem uděláte radost :-)