• výběr zboží (12)
  • přehledný web (8)
  • balení (6)

nepřehledné stránky, neintuitivní nákup

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Děkujeme za připomínku :-) Nevíme bohužel, co přesně si představit pod ´´neintuitivním´´ nákupem, nicméně je nutné dodržet kroky, kterými Vás systém v objednávce na eshopu provází, stejně jako v jiných eshopech = vložit do košíku, vybrat doručení a platbu, vyplnit své kontaktní údaje, dokončit objednávku :-).
    Systém se neustále snažíme zjednodušovat, takže pokud by jste pro nás měla nějaký konkrétní podnět, budeme za něj rádi a budeme se mu dále věnovat. V případě jakýchkoliv nejasností, dotazů, apod, je možné využít naši zákaznickou podporu na telefonu, on-line chatu či e-mailu :-)
    Za Alegrii, Michaela

• flexibilita
  • nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 2 týdny

• Zážitek nestál za nic, může za to restaurace, kde byl zážitek. Zpoždění akce, nepřipravenost, průměrné jídlo neodpovídající ceně :/

Co jsem si objednal, to jsem měl - s ohledem na Allegrii i se veškerým servisem.

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 2 týdny

Ve zkratce, po telefonu potvrzen termin, kdyz mi do dvou dnu neprislo pisemne potvrtzeni, ozval jsem se sam, nacez mi bylo receno, ze jsem se pry do terminu nevesel. Bohuzel Jine terminy pro me nejsou mozne z duvodu stehovani do zahranici. Takze bohuzel, osobne bych nikomu nedoporucil. Celkove zklamani po prvotnim nadseni. Nicmene ocenuji chovani telefonnich operatorek.

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Dobrý den, nastalá komplikace nás moc mrzí. Chápeme, že Vás kvůli stěhování tlačí čas...
    Telefonicky byl termín pouze nabízen, s doplněním informace o nutnosti ověření dostupnosti volných míst = termín nebyl automaticky rezervován. Obsazenost termínu bylo nutné prověřit u provozovatele (běžný postup), který na tento náš dotaz sdělil, že termín je již plně obsazený, tudíž nebylo možné vytvářet na něj další rezervace.
    Kolegyně Vám veškeré doplňující info zasílala obratem e-mailem - poprosíme Vás o reakci na něj, dle které budeme dále postupovat :-)
    Za Allegrii, Michaela

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 3 týdny

• Vždy perfektní , 100% spolehlivost a to využívám služeb firmy Allegria již několik let !!! O nabídku jiných zážitkových firem se tím pádem ani nezajímám, ale vím z konkrétní zkušenosti naší známé ,že takovéto perfektní služby jinde opravdu nejsou zdaleka standardem. U Allegrie co zážitek (vše jsem měl jako dárky pro své blízké ) to 100% jistota ,že vždy vše proběhne od doručení až po absolvování žážitku zcela přesně dle nabídky a absolutně bez chyby .Děkuji a těšíme se na nové zážitky . Rodina Maťašova z Kostomlat

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Zdravíme Vás do Kostomlat, Maťašovi a mockrát Vám děkujeme za Vaši pěknou pochvalu - velmi nás potěšila :-)
    Přejeme Vám i Vašim blízkým spoustu dalších super zážitků :-)
    Za Allegrii, Michaela

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 3 týdny

Služba funguje bez problémů. Vzápětí po e-mailové rezervaci návštěvy Aquaparku (rezervoval jsem v neděli před polednem na nedělní odpoledne) jsem měl telefonát Allegria, při kterém bylo vše ochotně vysvětleno, potvrzeno.

• rychlé vyřízení požadavku

Spokojenost

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 3 týdny

• Rychlost potřebovala jsem stihnout narozeninx a vše dopsdlo OK děkuji
    • doporučilajsem vaši firmu již dál.... Ivana Petříková

Naprostá spokojenost.

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 měsícem

• Velmi dobré tipy a nápady.
  • nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 měsícem

Moje první objednávka zážitku pro končícího kolegu. Doručeno okamžitě, komunikace super.

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 měsícem

Velmi dobrá nabídka produktů i vstřícná a profesionální komunikace

rychlost OK, dárkové balení OK

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 měsícem

• Milá paní na prodejně, která dokázala všechno pořádně a hezky vysvětlit.

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 měsícem

Rychlost nákupu, lze využít i jako dárek na poslední chvíli

• Vše rychle vyřízené

• Možnost bezplatné výměny zážitku

Rychlé potvrzení vybraného termínu.

• pohodlné
    • přehledné
    • kvalitní podpora
    • ochotný personál
    • profesionální přístup
    • Zpětná vazba nadstandartní.

Je to jediný portál kde najdu vztříctnost.Děkujem Alegrii.

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 měsícem

• Mohla jsem vyzvednout osobně hned druhý den po objednání.