• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Asi dokáží sehnat DVD, která již jinde nejsou
    • Špatná komunikace se zákazníkem
    • Mnou objednané a zaplacené zboží nemají a nikdo se neobtěžoval mě o tom informovat a dohodnout se na způsobu vyrovnání (už je to měsíc od objednávky)

Objednala jsem 11.1.2015 a ihned zaplatila. Zhruba po 3 týdnech jsem psala email s dotazem na stav objednávky, bez odpovědi. Dotaz jsem zopakovala zhruba za týden, opět bez odpovědi. Teprve při zavolání majiteli jsem zjistila, že mnou objednaný a zaplacený titul již nemají.Řekl, že pošlou jen druhé DVD a peníze vrátí na účet, tak uvidíme. Ale nechápu, proč mě nikdo neinformoval o tom, že zboží již nemají. Mylsím, že kvalitní eshop by měl komunikovat se zákazníkem a v případě nějakého problému z jejich strany (může se stát, to chápu), kontaktovat a nabídnout postup řešení problému. To v tomto eshopu nečekejte. Nakupte a vyčkejte, jestli se dočkáte nebo jestli si tam na čas uložíte peníze.

• dlouhé dodací lhůty, zboží objednáno začátkem ledna 2015 a stále nedorazilo.

Pokud chcete čekat měsíc na zásilku a nevědět, zda vůbec přijde, pak doporučuji.

Reakce obchodu Filmgigant

byla jste informována, že zboží bude odesláno (4 - 14 pracovních dní). U každého produktu máte informaci, kdy bude zboží dodáváno. Titul Zachraňte vojína Ryana, který jste si objednala samozřejmě obdržíte.
    Sama jste se ptala, bylo Vám obratem odpovězeno.
    Tato recenze je tudíž neopodstatněná.

• Přehlednost stránek
    • Slušný výběr
    • Komunikativní jednání
    • Bohužel dodávka psána 1 - 3 dny a teprve po 9 dnech byla objednávka postoupena zásilkovně.

Je blbý vysvětlovat že dárek nedorazí z jakéhokoli důvodu. Proto už bych se poohlédl jinde.

Reakce obchodu Filmgigant

Dobrý den, děkuji za Vaši reakci.

Nicméně 1 - 3 dny jsou dny od předání zásilky přepravci a nikoliv datum dodání.
    Jsou to dva pojmy, které se pletou.

Bohužel nikdo nečte podmínky ani se neptá, potom jsou hodnocení nekorektní a pro další kupující matoucí.

Pěkný den.

• Občas se dají sehnat věci, které již jinde nemají.
    • Nepřehledné stránky.
    • Dodací doba - v podmínkách sice mají 14 dní, ale v dnešní době je to dost...

Objednal jsem si tři filmy... V době vytvoření objednávky vše skladem...po týdnu (!!!) přišel e-mail, že jeden z filmů již není, ale jestli ho můžou poslat v jiném balení, napsal jsem ať tedy pošlou objednávku bez toho. Uběhl další týden a objednávka dorazila...po 15 dnech.

Reakce obchodu Filmgigant

děkujeme za Vaši recenzi.

Obchodní záležitosti sdělovat samozřejmě nebudeme, ale doufám, že postačí informace, že tento obchod bohužel ničí pirátství na internetu a to v obrovské míře.

Filmy, které jste si objednal se prodávají tak 1 - 2x do roka. Tudíž nebereme je na sklad v hojném množství a poté doobjednáváme, což je standartní, jelikož se to nevyplatí.
    V tuto chvíli trh s filmy upadá tak rapidně, že za chvíli budeme objednávat jen ze zahraničí.

Sám víte, že ani steelbook edice se neprodají kompletně, musí to být hit.

Celý filmový průmysl v ČR postupně upadne a budeme si moci film stáhnout v různých příšerných kvalitách jen z internetu.

Naším zájmem je udržet prodej a nabídku v chodu a nezkrachovat, jako už se to stalo mnoha distributorům.

• LEVNÁ CENA
    • NEDORUČÍ ZBOŽÍ

NENAKUPOVAT

Vážený zákazníku,

když už chcete dávat recenze a poškozovat tím náš obchod,

prosím nejdříve čtěte obchodní podmínky, které odsouhlasujete nákupem, poté se informujte u nás a pak teprve prosím dávejte reálné informace.

NEDORUČÍ ZBOŽÍ je poškození našeho obchodu a tímto jednáním budeme v případě dalších poškození požadovat odškodnění. Věříme, že jste si toho vědom.

Žádáme Vás, abyste laskavě recenzi odstranil/-a. Vyhnete se obtížím vzhledem k nepravdivým informacím a poškození našeho obchodu.

A své zboží obdržíte, promińte, že máme dovolenou. Kolekce Jih proti Severu odchází příští týden.

Je zajímavé, opět a zase, že reagujeme po pár minutách na Vaši recenzi.

• price
    • delayed delivery

do not pay in front

Dear Mr. Daouer,

thank you for your opinion. First of all I have to say, that Heuréka sends the questionare, not Filmgigant.

Regarding your problem: When you read the terms and conditons of our shop, you would not to write something about delayed delivery.

If you are not able to read in Czech, I am able to discuss with you on phone in English or in German language.

We are czech company, also czech language is main language. If there is somenthing to translate for you, I do it very glad to avoid such a missunderstanding.

By creating the PO you was ask to confirm the terms and conditions and you agreed.

I recommend all of the customers to read the terms and conditions.

Have a nice day.

Your goods is on the way to you.

• levné zboží
    • vynikající komunikace s obchodem
    • pokud jsem zvolila "Zásilkovnu" - ta se nesnažila ani v nejmenším o urychlení dopravy.
    • Komunikace zásilkovny na úrovni "já ti dodám a ty čekej".Bohužel se nepřímo odrazí na samotném internetovém obchodu.

Plusy:
    - levné
    - vynikající komunikace s internetovým obchodem

Mínusy:
    - platba provedena 27.4. - Zásilkovna OZNÁMILA dodání AŽ 12.5....stále čekám
    - "Zásilkovna" přes Hotline komunikuje jako za hlubokého socialismu.Žádná vstřícnost. Plně otevřená lhostejnost.

Reakce obchodu Filmgigant

jsem velice překvapen Vaším hodnocením.

Vše je v pořádku, ale dáváte 50% za to, že jste si sama zvolila zásilkovnu.

Nejprve se budu opět opakovat. Je důležité číst obchodní podmínky každého obchodu.

KAŽDÝ ZÁKAZNÍK SI MUSÍ UVĚDOMIT, ŽE VYBÍRÁ PŘEPRAVCE SÁM A TÍM PÁDEM JE I ZA DOPRAVCE ZODPOVĚDNÝ.

Pokud se zákazník nevyjádří pro rychlejší dodání, platí podmínky dle obchodních podmínek.

Bohužel ne vždy nejlevnější přeprava je ta nejlepší.

PROSÍM, ABYSTE UPRAVILI PROCENTUELNÍ HODNOCENÍ.

Děkuji

R. Webera

Před deseti dny jsem objednal zboží, které bylo skladem, přišlo pouze potvrzení o objednávce...

Objednávku ruším.

Dobrý den pane Hájku,

velmi si ceníme Vaší recenze. U každého obchodu doporučujeme číst obchodní podmínky a pokud nenaleznete informace, stačí se zeptat. Emailem, sms, telefonicky.

BOHUŽEL RECENZE JE NEVYPOVÍDAJÍCÍ VZHLEDEM K NÁSLEDUJÍCÍMU:

1. odsouhlasil jste obchodní podmínky, kde stojí, že zboží je dodáváno do 14 dní
    2. kvalita komunikace je na nejlepší možné úrovní a to i ve svátek, sobotu i neděli. Jsme na telefonu a emailu. Jak je vidět, reagujeme na Vaši recenzi.

A pokud nemůžete zavolat, stačí nás prozvonit, zavoláme vám obratem nazpět. Popřípadě zaslat sms.

Se zákazníky řešíme věci v co nejkratší době včetně reklamací.

Richard Webera.

Nevím co mám hodnotit,zboží mám objednané už nejmín 14 dnů,do ted nedorazilo, a to bylo psané že je skladem.Duležité je,že mi došel tento dotazník.

Reakce obchodu Filmgigant

děkujeme za hodnocení. Nicméně, napíšete recenzi, reagujeme.
    Byl Vám již dávno zaslán email s infomací, že je titul nedostupný.
    Jsme pro zákazníky na telefonu a emailu 7 dní v týdnu. Někdy se taktéž stačí zeptat.

Kvalita komunikace a dodací lhůta - prosím čtěte obchodní podmínky.

TATO RECENZE JE BOHUŽEL MYSTIFIKUJÍCÍ.

Děkuji za pochopení.

R. Webera.

• Po dlouhé době jsem zaplatila zboží předem což dělám opravdu málokdy, ale zde vzhledem k vysokému doběrečnému jsem tak učinila. Zbozi objednáno 20.11. Přijetí platby potvrzeno 21.11. Zboží dorazilo 3.12. Je to v souladu s obchodnimi podminkami: "podání zásilky je realizováno okamžitě jak to podmínky dovolují, maximálně však do 14 pracovních dní." Služeb internetových obchodů využívám min. 5x měsíčně a nikdy se mi nestalo, abych čekala na zboží tak dlouho, většinou je zboži odesíláno hned následující den, případně o den později. Zvlášť když je zboží inzerováno skladem a já obratem zaplatím, očekávala bych rychlé dodání.

Dobrý den paní Hodková,

jste asi padesátá co nakoupí a nečte veškeré údaje a podmínky.
    Potvrdila jste podmínky, kde stojí, že zboží je odesláno do 14 dní.
    Pokud nečtete podmínky a potvrdíte je, prosím nestěžujte si.

Další prosím příště se podepište, abychom mohli obchodní případ prověřit.

Richard Webera.

• Nikdo se neozval, proč zboží do dnešního dne nemám!!

za:
    1. reagujeme okamžitě
    2. nevíme, kdo jste
    3. čtěte prosím podmínky, jste asi stá, která si stěžuje, ale nečte, nečte, nečte.
    4. na telefonu a emailu jsme denně a někdy až do 23:00, poté opět ráno od 07:00

Recenze poškozuje náš obchod!!! Žádám, abyste recenzi smazala, jiném případě jsme nucení vyvodit důsledky poškozování našeho obchodu nečtením podmínek a úniku zisku.

Děkuji.

Richard Webera

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• vůbec nekomunikuje se zákazníkem přes telefon,ale jako údaj jsem ho musel úvést

jsou o hodně lepší

Dobrý den anonyme,

právě jste zadal tuto recenzi a my vám odpovídáme.

Jsme překvapeni až šokování tím, co píšete.

Nekomunikujeme? Email, chat, telefon, SMS a to i v sobotu a neděli.

Vaši reakci nechápeme a bohužel nesouhlasíme.

Richard Webera

• k dnesnimu dni jsem jeste balik nedostal s tim ze uz se da koupit skoro vsude.a nikdo my neni schopen rict proc a kdy prijde bylo by prislibeno ze my prijde do konce minuleho tydne a bebo ze se zastupce firy ozve a nedockal sem se ani jednoho.hunča

Vážený pane Hunčo,
    děkujeme za hodnocení, které je bohužel v mnoha smyslech mylné.

Jsme NA TELEFONU KAŽDÝ DEN A TO V SOBOTU I V NEDĚLI OD RÁNA DO VEČERA.
    Email sledujeme neustále i o půlnoci.
    Můžete napsat i sms, obratem odpovídáme.

Ano, balík jste ještě neobdržel, jelikož dnes je připraven. Za což se omlouváme.

ALE V OBCHODNÍCH PODMÍNKÁCH STOJÍ 7 - 14 DNÍ ODESLÁNÍ. Není to z důvodu toho, že bychom se flákali, ALE Z DŮVODU TAKOVÝCHTO NENADÁLÝCH SITUACÍ.
    Podmínky jste potvrdil.
    Bohužel nelze zvládnout vše obemailovat nebo obtelefonovat.

Tímto bychom mohli deklarovat, ale nebudeme, protože podmínky jsou jedna věc a pro nás spokojený zákazník druhá.

ALE NENÍ PROBLÉM ZVEDNOUT TELEFON A ZAVOLAT NA 724815151 KLIDNĚ KAŽDÝ DEN, JAKOŽ I ZASLAT SMS NEBO ZASLAT EMAIL.

Snažíme se všechny zákazníky uspokojit v nejkratším možném termínu. A to dodávkami většinou do jednoho až dvou dnů.

Kdykoliv se každý může zeptat, jak jsem již zmínil.

I tuto reakci píši několik minut po Vaší reakci, takže problém v komunikaci není.