• Dostupnost i dlouhodobě vyprodaných titulů.
    • Komunikace s obchodem.
    • Rychlost odeslání zboží je hodně proměnlivá. Někdy je zboží odesláno ještě tentýž den, kdy je objednávka vytvořená, ale někdy taky až za týden od vytvoření objednávky. Zkrátka se nedá úplně předvídat, jak dlouho na odeslání zboží budete čekat.
    • Přehledné a pravdivě uvedené informace u zboží. Pokud se jedná o použité zboží nebo o zboží v neoriginálním obalu, je tato informace u filmu jasně uvedena a nepodvádí se v tom, narozdíl od nějakých jiných eshopů, které se tváří, že prodávají nové filmy, ale přitom prodávají použité.
    • Slevy pro registrované zákazníky.
    • Ceny u některých titulů jsou dosti přemrštěné. Sice to bývá z pravidla u titulů dlouhodobě nedostupných a tudíž hodnotnějších, ale i tak dle mého neodpovídají skutečné hodnotě jakou mají.
    • Obchod neumožňuje zaslat zboží přes českou poštu, pouze přes zásilkovnu a PPL.
    • Webová stránka by mohla být lépe zpracována. Působí dosti amatérsky.

• Většinu zboží nedodají protože je nemají, je to jen vystavené v e-shopu, žádná komunikace s zákazníkem, kecy o tom jak upadá DVD prodej je blbost, se filmy se prodávají pořád dál a dobře jen to chce rychlé dodání, nízké ceny a dobrou komunikaci se zákazníky, v tomto mohu doporučit jiné eshopy. Zastrašování a nucení lidi do změny jejich negativního hodnocení beru jako drzost že strany prodejce a omezování svobody názoru!!!

• bazarové a na jiných stránkách hůře sehnatelné zboží
    • špatná komunikace
    • dlouhá doba doručení zásilky bez informování zákazníka
    • zbytečně drahé poštovné

Na zboží, kde byly všechny položky skladem jsem čekal 14 dní. Poštovné má filmgigant za 119Kč, což je 2x tak více než u konkurence. Dopravci bylo zboží předáno až po 10ti dnech. Bohužel jsem objednával bazarové zboží, které jsem jinde nesehnal, ale prodejce rozhodně NEDOPORUČUJI a raději najít jiných 20 stránek s prodejem DvD, které jsou daleko levnější a s lepším přístupem k zákazníkovi.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• vyborná komunikace
    • profesionální přístup
    • ne

profesionalita, skvělá komunikace, zákaznické věrnostní bonusy

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Asi dokáží sehnat DVD, která již jinde nejsou
    • Špatná komunikace se zákazníkem
    • Mnou objednané a zaplacené zboží nemají a nikdo se neobtěžoval mě o tom informovat a dohodnout se na způsobu vyrovnání (už je to měsíc od objednávky)

Objednala jsem 11.1.2015 a ihned zaplatila. Zhruba po 3 týdnech jsem psala email s dotazem na stav objednávky, bez odpovědi. Dotaz jsem zopakovala zhruba za týden, opět bez odpovědi. Teprve při zavolání majiteli jsem zjistila, že mnou objednaný a zaplacený titul již nemají.Řekl, že pošlou jen druhé DVD a peníze vrátí na účet, tak uvidíme. Ale nechápu, proč mě nikdo neinformoval o tom, že zboží již nemají. Mylsím, že kvalitní eshop by měl komunikovat se zákazníkem a v případě nějakého problému z jejich strany (může se stát, to chápu), kontaktovat a nabídnout postup řešení problému. To v tomto eshopu nečekejte. Nakupte a vyčkejte, jestli se dočkáte nebo jestli si tam na čas uložíte peníze.

• dlouhé dodací lhůty, zboží objednáno začátkem ledna 2015 a stále nedorazilo.

Pokud chcete čekat měsíc na zásilku a nevědět, zda vůbec přijde, pak doporučuji.

Reakce obchodu Filmgigant

byla jste informována, že zboží bude odesláno (4 - 14 pracovních dní). U každého produktu máte informaci, kdy bude zboží dodáváno. Titul Zachraňte vojína Ryana, který jste si objednala samozřejmě obdržíte.
    Sama jste se ptala, bylo Vám obratem odpovězeno.
    Tato recenze je tudíž neopodstatněná.

• spolehlivost
    • žádný

byla jsem velice spokojena

• Super nabídka filmů, myslím, že si zde vybere určitě každý.
    • Milé a velmi příjemné jednání ze strany obchodu.
    • Nevím o žádných

Doporučuji, s nákupem jsem byla velice spokojená a určitě se sem budu ráda vracet.

• Rychlost, spolehlivost..zboží super zabaleno, příznivé ceny
    • nemá slabin

Spolehlivost, rychlost, super zabaleno..příznivé ceny..pohodář prodávající, mluvil jsem s ním po telefonu..doporučuji

• Široká ponuka.
    • Prijateľné slušné ceny.

Naupil som tu preto, lebo len v tomto obchode som naščiel, čo som hľadal. Je tu veľmi široká ponuka titulov.
    Prvý dojem neklame - maximálna ochota a ústretovosť k zákazníkovi.
    Pre vyššie uvedenú skúsenosť určite doporučujem.

• Přehlednost stránek
    • Slušný výběr
    • Komunikativní jednání
    • Bohužel dodávka psána 1 - 3 dny a teprve po 9 dnech byla objednávka postoupena zásilkovně.

Je blbý vysvětlovat že dárek nedorazí z jakéhokoli důvodu. Proto už bych se poohlédl jinde.

Reakce obchodu Filmgigant

Dobrý den, děkuji za Vaši reakci.

Nicméně 1 - 3 dny jsou dny od předání zásilky přepravci a nikoliv datum dodání.
    Jsou to dva pojmy, které se pletou.

Bohužel nikdo nečte podmínky ani se neptá, potom jsou hodnocení nekorektní a pro další kupující matoucí.

Pěkný den.

• výhodná cena
    • velká nabídka
    • více možností dodání zboží

• Občas se dají sehnat věci, které již jinde nemají.
    • Nepřehledné stránky.
    • Dodací doba - v podmínkách sice mají 14 dní, ale v dnešní době je to dost...

Objednal jsem si tři filmy... V době vytvoření objednávky vše skladem...po týdnu (!!!) přišel e-mail, že jeden z filmů již není, ale jestli ho můžou poslat v jiném balení, napsal jsem ať tedy pošlou objednávku bez toho. Uběhl další týden a objednávka dorazila...po 15 dnech.

Reakce obchodu Filmgigant

děkujeme za Vaši recenzi.

Obchodní záležitosti sdělovat samozřejmě nebudeme, ale doufám, že postačí informace, že tento obchod bohužel ničí pirátství na internetu a to v obrovské míře.

Filmy, které jste si objednal se prodávají tak 1 - 2x do roka. Tudíž nebereme je na sklad v hojném množství a poté doobjednáváme, což je standartní, jelikož se to nevyplatí.
    V tuto chvíli trh s filmy upadá tak rapidně, že za chvíli budeme objednávat jen ze zahraničí.

Sám víte, že ani steelbook edice se neprodají kompletně, musí to být hit.

Celý filmový průmysl v ČR postupně upadne a budeme si moci film stáhnout v různých příšerných kvalitách jen z internetu.

Naším zájmem je udržet prodej a nabídku v chodu a nezkrachovat, jako už se to stalo mnoha distributorům.

• LEVNÁ CENA
    • NEDORUČÍ ZBOŽÍ

NENAKUPOVAT

Vážený zákazníku,

když už chcete dávat recenze a poškozovat tím náš obchod,

prosím nejdříve čtěte obchodní podmínky, které odsouhlasujete nákupem, poté se informujte u nás a pak teprve prosím dávejte reálné informace.

NEDORUČÍ ZBOŽÍ je poškození našeho obchodu a tímto jednáním budeme v případě dalších poškození požadovat odškodnění. Věříme, že jste si toho vědom.

Žádáme Vás, abyste laskavě recenzi odstranil/-a. Vyhnete se obtížím vzhledem k nepravdivým informacím a poškození našeho obchodu.

A své zboží obdržíte, promińte, že máme dovolenou. Kolekce Jih proti Severu odchází příští týden.

Je zajímavé, opět a zase, že reagujeme po pár minutách na Vaši recenzi.

Pěkný den

Richard Webera

• Super cena, skvělá komunikace, rychlé dodání

Doporučuji tento obchod - rychlost radost :-)

• Mohu jen doporučit. Pan majitel obchodu je velmi ochotný, zajistí i zboží, které není zrovna v nabídce a rychle ho pošle. Díky!
    • Snad jen trošku "ukřičené" webovky :)

Rád nakoupím zase tady.

• price
    • delayed delivery

do not pay in front

Dear Mr. Daouer,

thank you for your opinion. First of all I have to say, that Heuréka sends the questionare, not Filmgigant.

Regarding your problem: When you read the terms and conditons of our shop, you would not to write something about delayed delivery.

If you are not able to read in Czech, I am able to discuss with you on phone in English or in German language.

We are czech company, also czech language is main language. If there is somenthing to translate for you, I do it very glad to avoid such a missunderstanding.

By creating the PO you was ask to confirm the terms and conditions and you agreed.

I recommend all of the customers to read the terms and conditions.

Have a nice day.

Your goods is on the way to you.

dobré ceny