• levné zboží
    • vynikající komunikace s obchodem
    • pokud jsem zvolila "Zásilkovnu" - ta se nesnažila ani v nejmenším o urychlení dopravy.
    • Komunikace zásilkovny na úrovni "já ti dodám a ty čekej".Bohužel se nepřímo odrazí na samotném internetovém obchodu.

Plusy:
    - levné
    - vynikající komunikace s internetovým obchodem

Mínusy:
    - platba provedena 27.4. - Zásilkovna OZNÁMILA dodání AŽ 12.5....stále čekám
    - "Zásilkovna" přes Hotline komunikuje jako za hlubokého socialismu.Žádná vstřícnost. Plně otevřená lhostejnost.

Reakce obchodu Filmgigant

jsem velice překvapen Vaším hodnocením.

Vše je v pořádku, ale dáváte 50% za to, že jste si sama zvolila zásilkovnu.

Nejprve se budu opět opakovat. Je důležité číst obchodní podmínky každého obchodu.

KAŽDÝ ZÁKAZNÍK SI MUSÍ UVĚDOMIT, ŽE VYBÍRÁ PŘEPRAVCE SÁM A TÍM PÁDEM JE I ZA DOPRAVCE ZODPOVĚDNÝ.

Pokud se zákazník nevyjádří pro rychlejší dodání, platí podmínky dle obchodních podmínek.

Bohužel ne vždy nejlevnější přeprava je ta nejlepší.

PROSÍM, ABYSTE UPRAVILI PROCENTUELNÍ HODNOCENÍ.

Děkuji

R. Webera

Před deseti dny jsem objednal zboží, které bylo skladem, přišlo pouze potvrzení o objednávce...

Objednávku ruším.

Dobrý den pane Hájku,

velmi si ceníme Vaší recenze. U každého obchodu doporučujeme číst obchodní podmínky a pokud nenaleznete informace, stačí se zeptat. Emailem, sms, telefonicky.

BOHUŽEL RECENZE JE NEVYPOVÍDAJÍCÍ VZHLEDEM K NÁSLEDUJÍCÍMU:

1. odsouhlasil jste obchodní podmínky, kde stojí, že zboží je dodáváno do 14 dní
    2. kvalita komunikace je na nejlepší možné úrovní a to i ve svátek, sobotu i neděli. Jsme na telefonu a emailu. Jak je vidět, reagujeme na Vaši recenzi.

A pokud nemůžete zavolat, stačí nás prozvonit, zavoláme vám obratem nazpět. Popřípadě zaslat sms.

Se zákazníky řešíme věci v co nejkratší době včetně reklamací.

Pěkný den

• -

Děkujeme.

Richard Webera

• Velký výběr za dobré ceny

Vzhledem k tomu, že jsem nakupovala poprvé, tak můžu říci jen to, že komunikace s prodejcem byla naprosto bezproblémová, zboží dorazilo přesně podle domluvy, o všem jsem byla mailem informována, takže jsem spokojená a určitě si zase něco objednám.

• - dostupný široký sortiment za dobré ceny
    • - chtělo by to vylepšit baleni produktů... papírové obaly byly poškozené a vzhledem k tomu, že se jedná o dárek, tak je to nepříjemné

Dobrý den Honzo,

taktéž děkujeme za recenzi. A mrzí nás, že dopravce doručil zboží ve stavu jiném, než bylo odesláno.

Co se týče balení, dodáváme standartně v bublinkových obálkách, balíky pak samozřejmě v kartonech. Zatím nebyl problém v dodávkách a balení, ale samozřejmě se polepšíme i u pošetek.

Taktéž Vás požádám, abyste příště kontaktoval mě na telefonu 724815151 s každým nesvárem, který se Vám nezdá. Budeme ho řešit.

Co se týče přehlednosti, dejte nám taktéž vědět na [email protected] co vás nejvíce trápí na přehlednosti.

Richard Webera.

• Cena, pohodlí objednávky z domova v kteroukoli hodinu.
    • Moc se mi nezdají být přehledné webové stránky.

Rychlost, spolehlivost - jsem spokojena a doporučuji.

Dobrý den Jano,

děkujeme za recenzi obchodu.

Co se týče přehlednosti stránek, dejte nám vědět, jak by podle Vás měly vypadat nebo co vylepšit.
    Velmi rádi se tím budeme zabývat.

Richard Webera

• Já osobně si vyberu dle mého gusta.
    • Nevím, nic důležitého.

Doporučuji.

Nevím co mám hodnotit,zboží mám objednané už nejmín 14 dnů,do ted nedorazilo, a to bylo psané že je skladem.Duležité je,že mi došel tento dotazník.

Reakce obchodu Filmgigant

děkujeme za hodnocení. Nicméně, napíšete recenzi, reagujeme.
    Byl Vám již dávno zaslán email s infomací, že je titul nedostupný.
    Jsme pro zákazníky na telefonu a emailu 7 dní v týdnu. Někdy se taktéž stačí zeptat.

Kvalita komunikace a dodací lhůta - prosím čtěte obchodní podmínky.

TATO RECENZE JE BOHUŽEL MYSTIFIKUJÍCÍ.

Děkuji za pochopení.

R. Webera.

• Dlouhá dodací lhůta

• zadne

je super

• -
    • při objednání prémiového DVD s knihou ze dne 13.12. které bylo avizováno skladem, zboží nedošlo ani za týden. Až v pátek 20.12. se mi ozval zástupce společnosti, že to někdo ve skladu popletl a že to již do vánoc nejsou schoni dodat. Stát se to může, ale kdyby mně to oznámili alespoň dva dny dříve, mohl jsem se nějak přizpůsobit. Takhle je to už pro mně neřešitelné

No tento obchod už příště Vynechám
    Ludva

děkujeme za hodnocení.
    Nicméně musím říci, že každá objednávka je pro nás důležitá, tak jako zákazník.
    Vinou je chyba v množství v e-shopu a tak jsem se snažili Vám zajistit jeden nový kus.
    Bohužel se to již nepovedlo, byl jste neprodleně informován.

Pokud bych měl vzít obchodní podmínky, potom tato recenze hovoří o tom, že máme 14 pracovních dní na dodání a tím pádem je tato recenze nepravdivá.
    Pokud se každý zákazník bude řídit a číst, všechny informace, takovéto recenze nemůže nikdy napsat.

Pěkný den a příjemné svátky.

• prizniva cena
    • rychle vyrizeni objednavky

rychlost, a super komunikace :-)

• Po dlouhé době jsem zaplatila zboží předem což dělám opravdu málokdy, ale zde vzhledem k vysokému doběrečnému jsem tak učinila. Zbozi objednáno 20.11. Přijetí platby potvrzeno 21.11. Zboží dorazilo 3.12. Je to v souladu s obchodnimi podminkami: "podání zásilky je realizováno okamžitě jak to podmínky dovolují, maximálně však do 14 pracovních dní." Služeb internetových obchodů využívám min. 5x měsíčně a nikdy se mi nestalo, abych čekala na zboží tak dlouho, většinou je zboži odesíláno hned následující den, případně o den později. Zvlášť když je zboží inzerováno skladem a já obratem zaplatím, očekávala bych rychlé dodání.

Dobrý den paní Hodková,

jste asi padesátá co nakoupí a nečte veškeré údaje a podmínky.
    Potvrdila jste podmínky, kde stojí, že zboží je odesláno do 14 dní.
    Pokud nečtete podmínky a potvrdíte je, prosím nestěžujte si.

Další prosím příště se podepište, abychom mohli obchodní případ prověřit.

Pěkný den.

Richard Webera.

• Dobrá prezentace a cena, přehlednost, široký sortiment.
    • Nic jsem nezjistil.

Jsem spokojen.

• Dodací lhůta

Seriózní prodejce, dobrá komunikace, doporučuji nákup.

• Nikdo se neozval, proč zboží do dnešního dne nemám!!

za:
    1. reagujeme okamžitě
    2. nevíme, kdo jste
    3. čtěte prosím podmínky, jste asi stá, která si stěžuje, ale nečte, nečte, nečte.
    4. na telefonu a emailu jsme denně a někdy až do 23:00, poté opět ráno od 07:00

Recenze poškozuje náš obchod!!! Žádám, abyste recenzi smazala, jiném případě jsme nucení vyvodit důsledky poškozování našeho obchodu nečtením podmínek a úniku zisku.

Děkuji.

• o žádných nevím

• skvělé ceny, levné poštovné, dobrá komunikace
    • trošku delší dodací doba