Trychlost, skvela komunikace

• Rychlé vyřízení objednávky.

• Skvela komunikace,rychlost dodani.

Velká spokojenost.

Vše bylo dobre. Snadná montáž, nechyběla ani jeden šroubek nebo podložka. Perfektní.❤️

Komunikace prima
    výrobky prima

• Super zboží
    • Video návody
    • Bez vrtání

Obchod mne velice překvapil. Montáž je opravdu snadná, rolety krásné a účinné. Na jedné roletě jsme měli špatný výlisek u kolečka a vyskakoval řetízek. Tedy jsem reklamovala a obratem mi poslali nové ( kolečko s řetízkem) a paní mi poslala i návod jak to vyměnit a ptala se zda to zvládnu. Opravdu doporučuji tento obchod, budu objednávat na další okna.

Rychlost dodání, perfektní spolupráce, sedí suprově na oknech. Jsem moc spokojená.

Velký výběr barev

• Velmi dobré, ověření o správném výběru a rozměrech a dobrou cenu.

• Vše proběhlo v pohodě. Sice nebyla k dispozici barevná varianta, kterou jsem původně zvolila, ale i s náhradou jsem spokojená.

Vše proběhlo hladce dle očekávání.

• Kvalita

Vstřícné jednání, rychlé dodání.

• dokonalé

rychlost, dobrá nabídka

Vše ok

Málo stíní.

Reakce obchodu FEXI

Hezký den,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Je nám líto, že nejste s roletami spokojeni. Naším cílem je nabízet zákazníkům co největší spektrum látek s různou zatemňovací schopností tak, aby si vybral každý a do každé místnosti. Látka A 021 b je z řady Silver, která má nejnižší gramáž, tím i nejnižší zatemňovací schopnost. Všechny tyto informace uvádíme také na našich stránkách. Také se můžete obrátit na naši infolinku. Rádi pomůžeme.

Krásný den, Vaše FEXI

• skvělá komunikace, rychlé dodání, sedí přesně na míru, prostě jsou super, objednáme znovu

Rychlé dodání zboží, jednoduchá manipulace. Naprostá spokojenost