• nekomunikují
    • otřesná doba výroby/doručení

Příšerný.. 29 dní od zadání objednávky rolety stále nejsou doručeny. Po opakovaném pokusu kontaktovat

Reakce obchodu FEXI

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. I díky ní můžeme celý objednávkový proces neustále zlepšovat. Jak jste již byl informován, došlo ke ztrátě objednávky u dopravce. Velmi nás mrzí všechny komplikace, se kterými se kvůli zpoždění potýkáte. Vložili jsme maximum energie do vytrasování a naštěstí se zásilku podařilo dohledat. Doručená Vám bude během pár dní.

Omlouváme se za vzniklé potíže, obratem se s Vami spojíme, abychom vše dořešili k Vaší spokojenosti.

Krásný den, Vaše FEXI

• Objednáno 15.11., telefonicky potvrzeno 22.11. a dnes 17.12. stále nedodáno. Komunikace nulová. Na můj dotaz, kdy bude dodáno mi bylo, až po několika dnech, sdělen, že zboží odeslali na špatnou adresu a čekají na vrácení, to bylo 8.12. a dnes 17.12. stále zboží nemám.

děkujeme za Vaši reakci.
    Velmi nás mrzí, že se Vaše zásilka zatoulala a nakonec k Vám nedorazila. Celou situaci jsme znovu prošetřili. Objednávku jsme v pořádku vyrobili, zabalili a předali dopravci, poté už moc nedokážeme ovlivnit průběh objednávky. Snažili jsme se vyčkat, jestli Vám balík ještě nedorazí nebo se nám nevrátí, bohužel ani jedno se nestalo, a proto jsme po domluvě s Vámi objednávku stornovali.
    Ubezpečujeme Vás, že se jedná o výjimečné případy a budeme rádi, když na nás nezanevřete a dáte nám ještě šanci.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Dobra komunikace na začatku !
    • Po doruceni zeluzii sem zjsitila ze nedošla 1 soucastka podstatna k drzeni zaluzii okamzite jsem kontaktovala formou emailu firmu no odpoved zadna jiz je to vic nez 7 dnu do dnes nikdo neregauje !

děkujeme za Vaši reakci.
    Omlouváme se za opožděnou reakci. V rámci reklamace jsme Vám již zaslali chybějící součástku a během několika dní by Vám měla být doručena.
    Tým FEXI

Po první pozitivní zkušenosti jsem objednala znovu. Tentokrát však vůbec spokojení nejsme. Objednala jsem černou, přišla hnědá. Vysvětlení obchodu byla, že látka je řidší a může se na světle zdát do hněda. Roleta je hnědá ale i ve tmě a i přes 5 vrstev je hnědá stále. Prostě toto černá není... Obchod mi už posléze ani neodpověděl. Mrzí mě tato reakce. Kdyby přiznali chybu, tak by to bylo jiné.

Reakce obchodu FEXI

děkujeme za Vaši reakci. Mrzí nás, pokud nejste spokojena s barvou látky.
    Vždy opravdu záleží, o jakou látku se jedná, z jaké řady a s jakou gramáží je požadovaná látka. Pokud si na našem eshopu objednáte dvě různé látky s jiným označením ve stejné barvě, pak vedle sebe nemusí vypadat stejně. Látky s nízkou gramáží mohou mít jiný odstín, pokud na ně svítí přímé slunce. Pokud je látka hnědá i bez přímého světla, zašlete nám prosím fotografii a vše zadáme jako reklamaci. Před vytvořením objednávky je vždy možné objednat si vzorky látek zdarma a ověřit si, jestli se Vám látka líbí.

S přáním pěkného dne.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Nikdo mi neporadil s výběrem a proto jsem objednal rolety které jsou mi k ničemu.

Reakce obchodu FEXI

Děkujeme Vám za Vaši recenzi - vážíme si toho. Ve FEXI jsme vždy připraveni Vám poradit s výběrem. Říkáme tomu, služba https://www.fexi.cz/jak-nakupovat-rolety/bez-starosti/ Kdy Vás provedeme kompletně celým nákupním procesem.
    Rádi Vám také posíláme vzorky https://www.fexi.cz/jak-nakupovat-rolety/vzorky-zdarma/, Vše je ZDARMA a rádi Vám výstřižky látek pošleme.
    Nabízíme spoustu látek. Některé jsou dražší některé levnější. Některé více zatemní některé méně. V případě dotazů k látkám nás neváhejte kontaktovat, rád Vám poradíme a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Ještě jednou Vám děkujeme a přejeme hezký den
    Tým FEXI rolety

• S obchodem jako takovým jsme spokojeni, rychlost dodání, komunikace, vše na jedničku
    • Ale kdo si dává rolety do balkonových dveří, tak by mělo být upozornění, že tyto dveře už neotevřete na 100%, ale tak na 65 %, což je veliká nevýhoda a my je využíváme hodně, tak už je skrz roletu díra ve zdi. Vědět dopředu o této nevýhodě, tak půjdeme do jiného způsobu zatemnění oken. :(

Reakce obchodu FEXI

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás tato komplikace mrzí a chápeme, že je to pro Vás nepříjemné. Rolety mají v průměru hloubku 6,5 cm, a to kvůli návinu látky. Je to vidět zde https://www.fexi.cz/typy-kazet/otevrena-kazeta/. Proto se Vám zmenší úhel pro otevření dveří dokořán. Chápeme, že balkonové dveře potřebujete otevírat dokořán, a proto je důležité, otevírat je opatrně. Pokud budete potřebovat jednou za čas otevřít dveře do 90°, je možné rolety ze dveří sundat, v tomto případě nedoporučuje háčky k zavěšení podlepovat lepítky pro snadnější manipulaci. Pokud dveře potřebujete často otevírat, doporučujeme se podívat na naši nabídku Plisé rolet, které najdete zde https://www.foa.cz/vse-o-roletach-plise/.

Pěkný den přeje tým FEXI

Rozhodně berte širší neměřit dle obrázku. Rolety mají být až ke klice ne jen přesně v okně,připravte se na pevné nervy s upevněním dole a natahováním silonu pídí midi šroubovackem kdy musíte dělat artistické výkony se vůbec dostat do ještě menšího závitu.. absolutně nadlidský výkon utáhnout. Volte také tmavší odstín jelikož to moc nezatemnuje.

Reakce obchodu FEXI

děkujeme Vám za Váš komentář. Mrzí nás, že jste byl nespokojen. Nicméně bychom to rádi vysvětlili.
    1. Pokud budou rolety naměřeny širší než uvádíme v návodu, může dojít k naražení očka se silonem do kliky. Rozměr od zasklívací lišty ke klice je u každého okna jiný. Opravdu doporučujeme zaměřovat dne našeho manuálu.
    2. Utažení šroubku již nemusíte řešit. Od 25.7. již přidáváme k produktům jiný systém spodního upevnění. K tomu již nebude potřeba háček utahovat šroubovákem.
    3. I světlé odstíny umí zatemnit, záleží na gramáži. V tomto případě doporučuji vybírat dle filtru po levé straně. Konktrétně filtr Míra zatemnění. Obecně by určitě dalo říct, že čím tmavší odstín tím více zatemní.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den
    Tým FEXI rolety

Vzhledem , že jsem měl možnost porovnat s konkurencí,tak Flexi asi nejhorší kvalita.
    Ze čtyř rolet, jedna nejde zatemnit (poslední okénko nejde zatemnit), a druhá malinko našikmo,ale to by mi až tak nevadilo, pak mi vadí krátké řetízky a nejhorší je ta zátěžová lišta dole to teda s kvalitou nemá nic společného, podívejte se jak se to dělá proboha! Lehká trubička bez zátěže, tudíž se roleta málo napíná a roleta je daleko od sebe a proto světlo pořád prosvítá, to nejde hodnotit kladně, zklamání .

Reakce obchodu FEXI

Děkujeme Vám za Vaši recenzi. Vážíme si toho. Rádi bychom se k Vašim bodům vyjádřili. U nás přesně víme jak vypadají rolety od konkurence. Za nás je kvalita naprosto nesrovnatelná od balení, kvalitu produktu až po rychlost dodání.
    - Pokud je nějaký problém s látkou, prosím pošlete nám fotky. Vše obratem vyřešíme k Vaší spokojenosti.
    - Řetízky Vám uděláme jak dlouhé budete potřebovat od 50cm - 200cm. Stačí nám to napsat do poznámky k objednávce nebo sdělit při ověření objednávky. Pokud již máte rolety doma, je možné řetízky doobjednat.
    - Spodní vodící lištu jsme vybrali, protože takto dosahuje látka až dolů. U dvojité zátěžové tyče to tak nemusí být. Pokud je zátěžová tyč moc těžká, tak se látka může po čase trhat. Naše zátěžová tyč je dutá, takže pokud je potřeba, je možné ji velmi jednoduše zatížit.

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Určitě Vás ještě budeme kontaktovat a pokusíme se vše vyřešit tak ať jste 100% spokojen.

Děkuji Vám a přeji hezký den

• Doručení do 10 dní, dobře zabalené

1 Roleta ze 2 není v pořádku. Navýjení na lištu nefunguje korektně protože je látka špatně nalepená. Opravu v reklamaci řeší, ale výměnu nebo kompenzaci nečekejte. Komplikace které kolem toho máte za to nestojí. Cenou se snaží vyvolat pocit prémiového produktu a "nekompromisní kvality" ale obecně rolety nepůsobí moc bytelným dojmem. Uvidíme časem, zkušenost zde klidně doplním později.

Reakce obchodu FEXI

děkujeme Vám za Váš komentář. Opravu evidujeme špatně namotanou látku u jedné z dodaných rolet. Roletu obratem stáhneme k nám, opravíme a pošleme zpět. Reklamace řešíme přednostně a vždy ke spokojenosti zákazníka. Věřím, že tomu bude tak i u Vás.
    Naše ceny se snažíme držet na minimální možné hranici. Naše produkty jsou navíc složené a sešroubované. Právě na rozdíl od konkurenčních rolet v podobné cenové hladině. Tam dostanete rolety, které si musíte navíc ještě složit popř. zkrátit.
    Pokud se Vám naše rolety zdají málo bytelné doporučím Vám využít naši POLO kazetu https://www.fexi.cz/typy-kazet/polo-kazeta/ nebo naši MAXI kazetu https://www.fexi.cz/typy-kazet/maxi-kazeta/. Ty jsou ještě pevnější, kovové a robustnější.

Věřím, že bude vše vyřešeno ve Váši plnou spokojenost.

Děkuji Vám za pochopení a přeji hezký den
    Tým FEXI rolety

• Již třetí objednávka a opět špatně. Roleta není kompletní. Chybí úchyty nahoře i dole. Rozměr neodpovídá objednávce.

Reakce obchodu FEXI

za komplikaci se omlouváme. Zjistíme kde se stal problém a ihned ho vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Děkujeme Vám za hodnocení - posouvá nás kupředu.

Tým FEXI

• rolety se oproti obyčejným roletám odlepují a padají.

Reakce obchodu FEXI

děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Nemáme informace o tom, že by rolety měli padat. Velmi rádi Vám zavoláme a vše se pokusíme vyřešit k vaší spokojenosti.

Děkujeme Vám a přeji hezký den
    Tým FEXI

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Mají nedostatek látek pro výrobu rolet, většina látek ze vzorníku uvedeného na webových stránkách je nedostupná. Patrně nejsou schopni donutit dodavatele nebo výrobce těchto látek k dodávkám. Vůbec nevím, proč jsem obdržel dotazník spokojenosti zákazníka, když jsem zatím nic neobdržel a případná dodávka rolet je v nedohlednu.

Reakce obchodu FEXI

bohužel jsou momentálně některé látky opravdu nedostupné kvůli překážkám u dodavatelů. Intenzivně pracujeme na tom, abychom látky zajistili. Vnímáme, že je to opravdu důležité. Situace se naštěstí neustále zlepšuje, dodávky látek k nám chodí několikrát do týdne, bohužel ne vždy v objemu, který bychom potřebovali. Ale i toto řešíme a vše se postupně zlepšuje. Společně s tím pracujeme i na zajištění látek nových. Za poslední dobu se nám podařilo zajistit tři kompletní sady. I nadále budeme dělat maximum, abychom pro Vás měli co nejvíce dostupných látek. Dostupnost látek nám opravdu není lhostejná.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den

Špatná komunikace.

Reakce obchodu FEXI

to nás velmi mrzí. Právě na bezproblémové komunikaci si naprosto zakládáme. Jednání se zákazníkem a zákazníkova spokojenost je pro nás prioritou. Ještě dnes Vám ozve vedení a vše s Vámi vyřeší k Vaší spokojenosti.

Děkujeme za připomínku a přejeme krásný den

Tým FEXI rolety

• Velmi ochotní, profesionální, hezký vzhled produktů, rychlost dodání i komunikace. V tomto rozhodně super shop. Navíc rolety na míru.
    • Bohužel, produkty nejsou příliš vhodné na instalaci na otevírací okna, pokud si roletu dáte přímo na rám 1) odděláte po určité době těsnění u oken (a nebo do nich musíte vrtat, což je ještě horší (pro pasivní dum oboji nevhodné) - vyřešeno pouhým nalepením speciální oboustrannou páskou 2) okna nejdou zcela otevřít, protože tam prostě překáží navinovaci systém rolety a to zcela zásadně. Pokud máte roletu na obou křídlech, ani neomyjete okna, protože je zcela neotevřete. 3) trochu komplikovaná instalace v rámci roviny řetízku a vodících lanek (překáží klička okna) tedy při úplném vytahování rolety to není plynulý tah, ale překáží klička... Přes prvotní nadšení a hezký vzhled bohužel nefunkční a nepraktický prvek v domácnosti. Což mě moc mrzí. Tedy zbytečná investice, kterou vzhledem k výrobě na míru nelze vrátit a bohužel, vše sundano.

Reakce obchodu FEXI

děkujeme Vám za Vaši reakci, vážíme si toho. Pokusím se reagovat na Vaše připomínky a vše vyřešit k Vaší spokojenosti:

1. Naše rolety je možné zavěšovat za rám okna nebo vrtat do rámu okna. Zavěšení - těsnění je gumové, a proto se natvaruje kolem horního plastového háčku. Je to podobný princip jako u sítí proti hmyzu. Těsnění je na oknech minimálně ve dvou místech. Gumové těsnění nemá nekonečnou životnost, stejně jako okenářské firmy doporučujeme celé těsnění čistit ošetřovat a po několika letech nechat vyměnit a okna seřídit. Pokud se rozhodnete do oken vrtat - vrtáte do rámu oken. Klasická eurookna jsou vícekomorová. Nehrozí tak provrtání rámu skrz, případnému úniku tepla apod. Pokud nechcete využít ani jednu z možností, informujeme naše zákazníky o možnosti nalepení celé rolety na rám okna pomocí oboustranné lepicí pásky. To je možné právě u nás, protože rolety dodáváme již složené, sešroubované a včetně zadní nosné lišty.

2. Roleta má hloubku do prostoru cca 6,5 cm, pokud máte okna "utopená ve špaletě", mohou rolety opravdu narazit do špalety. V tom případě, doporučujeme okna otevírat spíše na ventilaci nebo opatrně dokořán. U ventilace roletám nic nebrání a díky vodicím silonům kopírují okno a nevypadnou do prostoru. Pokud upevníte rolety přímo na rám okna, můžete využívat i parapet (květiny, svíčky, dekorace). Pokud parapet nevyužíváte, navrhujeme rolety vrtat do zdi přes celý výklenek. Jsme schopni dodat rolety až do šířky 240 cm.
    Umývání oken, pokud rolety zavěsíte nebo přivrtáte, nikdy nebylo snazší. V tomto případě je možné kompletně rolety z oken sundat. Umýváte tak jen okno, což je oproti oknu s žaluziemi nesrovnatelné.

3. Řetízek vždy doporučujeme připevnit na druhou stranu od kliky. Tak nebude ničemu bránit. Naše rolety jsou sice již složené, ale výměna strany řetízku je i tak velmi jednoduchá - viz https://www.youtube.com/watch?v=0IVZukkCiEw. Pokud máte opravdu zaměřeno dle našich návodů a telefonického ověření objednávky, tedy na šířku včetně hrany zasklívací lišty, nenaráží Vám ani silon ani vodicí očko. Pokud je zaměřeno více než zasklívací lišta, nejspíše kvůli lepšímu stínění, je nutné o pár milimetrů posunout rolety od kliky.

Za nás jsou naše rolety nejen designovým, ale i praktickým prvkem domácnosti.
    Rádi Vám poradíme a vše vysvětlíme i telefonicky, bylo by škoda nechat rolety FEXI v ležet koutě. :-)
    Stačí zavolat na 778 540 904

Přejeme Vám hezký den