super rychlost

• Dobré ceny

Zboží nedorazilo ani po 9 dnech od objednání, budu muset urgovat, což mě stojí čas a energii.

Reakce obchodu Fajne jidlo

moc nás mrzí, že jsme nedodali zboží v čas. Již jsme provedli nová opatření, aby se situace již neopakovala.
    Prosím, kontaktujte nás na e-mail [email protected], kde se domluvíme na kompenzaci. Vytvoříme pro Vás unikátní slevový kupón na příští nákup.

Špatná komunikace.

Reakce obchodu Fajne jidlo

moc nás mrzí, že naše komunikace nebyla dostatečná. Již jsme provedli nová opatření, aby se situace již neopakovala.

• Vše v pořádku
  • byť na eshopu zboží inzerují jako "skladem", po týdnu stále není připraveno k osobnímu odběru

Adéla Matulová, majitelka

obchod nekomunikuje zboží nebylo expedováno

Reakce obchodu Fajne jidlo

moc nás mrzí, že jsme nedodali zboží v čas a že komunikace vázla. Již jsme provedli nová opatření, aby se situace již neopakovala.

Adéla Matulová, majitelka

V pořádku, poněkud delší doba vypořádání objednávky (objednáno 29.9.), byla doručena až 18.10.

• Spolehlivý obchod
    • Kvalitní zboží
    • Doprava zdarma od 2000 Kč

Nakupuji zde pravidelně. Velmi dobrý poměr kvalita/cena u rostlinných proteinů, camu camu, bio rozinek... Výběr z různých gramáží, i velká balení.
    Většinou trvá doručení týden (což je jediná nevýhoda), ale tentokrát mile překvapili.

• Dlouhá doba doručení

• ceny
    • výběr

Bylo možné platit pouze kartou, proto jsem objednané zboží zrušil.

Reakce obchodu Fajne jidlo

Ano, pokud si přejete odeslat balíček Zásilkovnou na výdejní místo, povolujeme jen platbu předem. Bohužel jsme museli takto proces nastavit z toho důvodu, jelikož zákazníci si malé balíčky nevyzvedávali a potraviny jezdili tam a zpět. Pokud byste použil doručení na adresu, tam již jde zaplatit až při předávání balíčku kurýrovi.
    S přáním krásného léta Matulová Adéla

• Dobré ceny

Doporučuji.

• Kvalitní produkty
    • Delší doba dodání

Objednávka dorazila na Zasilkovnu až 10-tý den. Jinak spokojenost.

Jsem velice spokojená s vyřízením a dodáním, oceňuji rychlost

Rychle dodání

• spolehlivost a rychlé dodání zboží