Nákup proběhl v pořádku. Jen bych u platby předem uvítala rychlejší dodání.

Skvěle produkty za přijatelné ceny, rychle dodání, jsem spokojena

Velmi rychlé dodání a skvělá komunikace, i dobré ceny. Příště znova nakoupím

• Rychlé doručení
    • Komunikace přímo s majitelkou
    • Osobní pristup

Jsem nadmíru spokojená

Vše fajne

vsechno bylo plne super!nemam nic negativni

vsechno v poradku

• Skvělá komunikace

Velký výběr, příjemné ceny a rychlé doručení - prostě všechno fajne ;-)

Objednávka ani po 14 dnech zatím nedorazila.

Reakce obchodu Fajne jidlo

Vážený pane Sourale,
    objednávku jste vytvořil 26. 3. 2023 (což byla neděle, kdy s prominutím opravdu nepracujeme) a já osobně jsem Vám psala e-mail 27. 3. 2023 v 6:43 ráno (tedy hned následující pracovní den), ve kterém stálo toto (vkládám kopii textu z e-mailu):

„Dobrý den;
    zasíláme Vám informaci o stavu Vaší objednávky. Vyskladňování objednaných produktů je v procesu, případně vyprodané nebo dočasně nedostupné položky jsou zajišťovány u výrobců a dodavatelů.

Čekáme na naskladnění "Rajčata loupaná sterilovaná BIO 400 g BIOLINIE"

O termínu vyskladnění vaši objednávky vás budeme informovat v nejbližší době.“

Takže o faktu, že rajčata prostě nejsou a stále čekáme na naskladnění od dodavatele (interní záležitosti a rychlost našich dodavatelů opravdu nemáme jak ovlivnit) jste obeznámen byl. Na e-mail jste nijak nereagoval, což z naší strany znamenalo, že si počkáte, když jste nepožadoval o zrušení objednávky, ani jste jinak nereagoval.

Takže Vás žádáme, pokud s (ať už jakýmkoli e-shopem) jednoduše nekomunikujete, e-shop Vás o stavu objednávky řádně informoval, tak se prosím nedivte, že dochází k takovýmto situacím, kdy se divíte, že něco není. Dobrý tip je, si prvně prohlédnout e-mailovou schránku, případně když se Vám něco nezdá, komunikovat prvně s obchodem a ne firmu poškozovat na srovnávačích, jako je Heureka.

Ostatním e-shopům přejeme, abyste nepodnikal stejné manévry, jako tomu bylo u nás.
    Chutný den přeje Adéla Matulová, majitelka firmy.

První nákup, vše proběhlo bezchybně a velmi rychle. Ceny byly nejlepší, jaké jsem našla. Doporučuji.

Zkušenosti jsou velice dobré.

Nakupuji zde pravidelně a vždy zboží dorazilo včas a bez problémů. Obchod má skvělé ceny a vynikající kvalitu, takže jsem spokojená. :-)

Nemuzu si stezovat, rychle doruceno, mily zakaznicky servis a vyborne produkty. Vse na jednicku :)

• Před měsícem objednané zboží nepřišlo

Reakce obchodu Fajne jidlo

Dobrý den, paní Lakomá,
    zjišťovala jsem, kde nastal problém. Balíček byl předán dopravci, ale ten zásilku ztratil. Ihned bude váš balíček zaslán znovu. Děkujeme za vaší trpělivost.

Chutný den přeje
    Adéla Matulová, majitelka firmy

Rychlost vyřízení a mají kvalitní zboží a dobré ceny

Skvělé, rychle doručeno, dobrá kvalita.

Všechno super

• Kvalita produktů

Děkuji a nakoupím zas

• Ceny
    • Můžu platit i mobilem přes google
    • Komunikace s majitelkou

Nakoupím zas :)