• - výborná komunikace
    • - široká nabídka zboží
    • - rychlé dodání
    • - příznivé ceny
    • - šetrné balení k přírodě (do již použitých krabic, či kartonů)
    • - velmi chutné a kvalitní produkty

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Děkujeme za krásné hodnocení, jsme moc rádi, že jste plně spokojena.

• - přehledné stránky s užitečnými informacemi o zboží
    • - velký výběr za rozumné ceny
    • - výborná komunikace

Doporučuji, už dlouho můj nejoblíbenější fair trade obchod

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

To nás opravdu moc těší a děkujeme za podporu. Bez vás, vracejících se zákazníků, by to nešlo.

• Dobrý výběr a skvělé ceny

Děkujeme.

• Solidnost
    • vstřícnost
    • pestrý výběr
    • kvalitní zboží
    • férové ceny (i pro zákazníky)

Nakupuji zde už dlouho a věřím, že přinejmenším stejně dlouho ještě budu. Kvalita zboží i služeb je stálá a excelentní, změny jsou pouze v nabídce a to hlavně v jejím rozšiřování. Jen občas zmizí z nabídky produkt, který jsem rád kupoval. Chutě a preference ostatních zákazníků neovlivním. Ani v mých silách není vyzkoušet vše, co obchod nabízí. Určitým produktům zůstávám věrný a jen tu a tam zkusím něco nového, takže spoustu zboží nikdy nevyzkouším. I tak jsem díky obchodu získal za ty roky docela solidní přehled o typické chuti kávy a čaje z různých oblastí světa a o rozdílu mezi produktem pěstovaným a zpracovaným s úctou k poctivě platícím zakázníkům a produktem dodávaným zpracovatelům a obchodům, které zemědělce bezohledně vykořisťují, aby si samy mohly nastavit obrovské marže. Tady mezi zrny kávy, luštěnin, rýže nebo v rozinkách nikdy nenacházím kameny nebo jiné nepatřičné elementy. Producenti si zákazníka váží. A já jejich práce taky. Stejně jako práce lidí z FTC, kterým přeji veselé Vánoce a hodně úspěchů do dalších let.

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

S lehkým uzarděním děkujeme z celého srdce za nádherné zhodnocení našeho přístupu i samotného spravedlivého obchodu. Ceníme si času, který jste nám právě věnoval a věříme, že Vám i další připravované novinky budou chutnat a dělat radost. Krásné Svátky!