Skvělý sortiment, zkušenosti jen ty nejlepší

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

To moc rádi "slyšíme" a moc děkujeme.

Dosud se nikdo neozval,kdy bude zboží doručeno.

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Omlouváme se. Před Vánoci se na nás tentokrát nahrnulo více objednávek, než kolik jsme jich přes veškerou naši snahu schopni odeslat včas. Ještě jednou, omlouváme se. (Zítra už bude zboží odesláno.)

• špatná komunikace s obchodem,žádné potvrzení objednávky,platby.....

Obchod jsem písemně kontaktovala, a pán Masner z informací se divil, proč by se ozývali. Připadá mi slušnost aspoň potvrdit objednávku a přijatou platbu, což se u ostatních obchodníků děje automaticky.
    Dodaným zbožím jsem zklamána, jelikož Lapač snů z Bali absolutně neodpovídá zboží na fotografii. Místo peříček oškubaná brka .Musela jsem dokoupit ještě balení peříček a dárek dodělat sama.

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Dovolíme si ujištění pro ostatní zákazníky - logo na našem webu prokazuje, že využíváme řešení Shoptet, na kterém dnes běží cca 24 000 e-shopů v ČR a na Slovensku. Potvrzení objednávek tedy samozřejmě chodí vždy, kdy zákazník objednávku dokončí a zadá funkční e-mailovou adresu (v tomto případě na 3. pokus) :-)

S náklady za dopravu je to drahé. Kdybych to spočítala dřív, než jsem zrnkovou kávu objevila v obchodě, neobjednaka bych si to.

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Děkujeme za úsměvné hodnocení, opravdu pobavilo :-)
    Ani jste počítat nemusela, e-shop ceny zobrazuje sám, i za dopravu.

Do obchodu jsem psal, zda panova flétna, kterou jsem si objednal, je funkční jako hudební nástroj. Bylo mi odpovězeno, že samozřejmě.
    Není tomu tak. Na ní nezahrajete nic, chybí tony ve stupnici. Dobré pro děti
    na hraní.

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

12.12.2019 vám bylo odpovězeno: "flétna má 12 píšťal a je plně funkční, i když se nejedná o profesionální nástroj. V dané ceně ne nemůže srovnávat s prvotřídními nástroji za tisíce korun, ale o pouhou dekoraci nejde."

• možnost poslat balíček na poštu
    • špatná aktualizace, zboží, které bylo na stránkách skladem, ve skutečnosti skladem nemělo, většina zboží byla vyprodána nebo tak byla na stránkách označena

Obchod jsem vybrala náhodně z prohlížeče. Už jsem zde nakupovala 2x a mám podobnou zkušenost jako před rokem. Dorazilo jiné zboží, než jsem objednala, paní mě ještě telefonicky kontaktovala, jestli nechci něco jiného, souhlasila jsem jen se změnou jedné čokolády 75% za 70% a obdržela jsem sice čoko 70% ale s další příchutí,která nám nechutná a normálně bych si ji neobjednala. Obchod bych známým nedoporučila, po zkušenosti hledám jiného prodejce.

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Vážený zákazníku, zboží aktualizujeme několikrát denně. Bohužel se může stát, že Vás nějaký zákazník předběhne a na Vás už se nedostane. Objednávky vyřizujeme postupně, dle času jak přijdou. Vybraná čokoláda 75 % nebyla v nabídce, proto jsme Vás telefonicky kontaktovali a byla nabídnuta jiná čokoláda 70 % s příchutí, se kterou jste souhlasila. Všem našim zákazníkům se snažíme maximálně vyhovět. S pozdravem Fair Trade Centrum.

• Na stránkách se nedočtete, že hodnota zboží zaslaného bez poštovného je bez DPH, na zboží na dotaz (což byla většina objednávky), jsme nedostali odpověď ani po dvou týdnech.

Velmi obdobné produkty lze za stejné, někdy i nižší, ceny možno sehnat v každé lepší zdravé výživě. A s kvalitními službami.

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Vážený zákazníku, tuto informaci naleznete v obchodních podmínkách i ve zkrácené verzi OP viz. odkaz: http://www.fairtradecentrum.cz/zkracena-verze-op/t-293/
    Pokud nás někdo kontaktuje na naši emailovou adresu uvedenou v kontaktech s otázkou na zboží na dotaz, každému ihned odpovíme.
    S pozdravem Fair Trade