• - výborná komunikace
    • - široká nabídka zboží
    • - rychlé dodání
    • - příznivé ceny
    • - šetrné balení k přírodě (do již použitých krabic, či kartonů)
    • - velmi chutné a kvalitní produkty

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Děkujeme za krásné hodnocení, jsme moc rádi, že jste plně spokojena.

• zajímavá nabídka, hlavně jinak v podstatě nedostupných čokolád Zotter
    • vynikající komunikace
    • rychlé vyřízení objednávky

Objednávka byla vyřízena a předána dopravci bleskově, následné nepříjemné komplikace s doručením jdou čistě na konto Zásilkovny. U čokolád mě ale trochu zaskočily dvě věci – jednak kratší doba trvanlivosti, 1–4 měsíce (zvlášť u čokolády, kterou jsem chtěla dát někomu v dubnu k narozeninám, je trvanlivost duben, což nepůsobí úplně dobře, asi bych uvítala, kdyby na e-shopu taková informace u výrobku byla. Ale tak jsou to ručně dělané čokolády a pro příště je s tím třeba nejspíš počítat. A pak mě nemile zaskočilo, že u 3 ze 4 čokolád je ušpiněný obal, resp. není to vyloženě špína, ale jakoby černá rozmazaná barva nebo co? Třeba na čokoládě French Nougat je to hodně vidět, a to jsem ji vybírala speciálně kvůli krásnému obalu. :-( No co už, hlavně aby chutnala.

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Děkujeme za obsáhlé hodnocení a máte pravdu - ručně plněné čokolády Zotter se vyrábí jen s 6 měsíci minimální trvanlivosti. Snažíme se proto dovážet častěji menší množství, aby byly vždy co nejčerstvější. Můžete ale napsat do poznámky k objednávce, jak dlouhá trvanlivost je pro Vás přijatelná a m ty kratší nepošleme... Na obaly stížnosti nemáme, zkontroluji ve skladu, jestli nemá tato krabička vadu tisku. Omlouváme se.

• Kvalita zboží
    • Dobrá komunikace

Děkujeme moc.

• Skvělá komunikace, velmi rychlé dodání. A úchvatně luxusní čokoláda

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Děkujeme, to slyšíme opravdu moc rádi a přivezeme další ;-)

• Rychlá příprava produktů k odběru.

Děkujeme.

• - přehledné stránky s užitečnými informacemi o zboží
    • - velký výběr za rozumné ceny
    • - výborná komunikace

Doporučuji, už dlouho můj nejoblíbenější fair trade obchod

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

To nás opravdu moc těší a děkujeme za podporu. Bez vás, vracejících se zákazníků, by to nešlo.

• Vše v pořádku. Dobrá komunikace, zboží odpovídá.

Děkujeme, to jsme rádi.