Rychlé vyřízení, ochota, jako vždy plná spokojenost

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Moc děkujeme a vážíme si toho, že se k nám ráda vracíte.

rychlost a pohodlí z domova

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Děkujeme. Co nám prosím chybí do 100% hodnocení?

Obchod má opravdu široký sortiment zboží a co je pro mě rozhodující ? Spousta ho je v BIO kvalitě. Pravidelně zde nakupuji i dárky pro své blízké a věřte , že jsou vždy nadšení. K tomu všemu bonus v podobě velmi vstřícné komunikace .

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Moc děkujeme za krásné hodnocení, reklamu a Vaši dlouhodobou podporu. Takové osobní doporučení produktu je pro nás samozřejmě to nejcennější a vážíme si ho. Je skvělé, že naše zboží splňuje i vyšší nároky kladené na dárky pro blízké. Děkujeme.

• solidní jednání
    • vstřícnost
    • bohatý výběr
    • kvalitní zboží

Skutečně férový obchod, který mohou jiné považovat za vzor. Nakupuji zde už několik let a vždy jsem byl spokojen se zbožím i službou. Pokud se vykytl drobný problém, prodejce reagoval na připomínky a zjednal nápravu. Dokonce i když se netýkala přímo jeho, ale dopravce. Ceny jsou přiměřené kvalitě a bez zajímavosti není ani srovnání poslední vlny inflace zde a v obchodních řetězcích. Tady se nezdražuje, aby si někdo namastil kapsu pod záminkou války.

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Srdečně děkujeme za tak milá slova. Se vší skromností se považujeme za vůdčí společnost na poli českého fair trade. O to víc nás proto těší i zavazuje, že nás označujete za vzor pro internetové obchody i Vy. Děkujeme. Za nás by pro začátek stačilo, kdyby se všichni obchodníci chovali férově (ale samozřejmě i zákazníci).

Super obchod, vstřícnost, ochota, spolehlivost.
    Rozhodně doporučuji.

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Rozhodně velice děkujeme a rádi Vás zase uvidíme.

Rychlost, ochota

Děkujeme moc.

Vše v naprostém pořádku, zboží výborné, perfektně zabaleno, veliká spokojenost.

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Ani nevíte, jak rádi takové uznání slyšíme. Děkujeme.

• osobní přístup
    • není

Děkujeme.

Velice rychle vyřízená objednávka vždy.

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Děláme, co můžeme. Moc děkujeme :-)

Krásné zboží, rychlé dodání.

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Děkujeme, to moc rádi slyšíme.

Oceňuji kvalitu a cenu zboží, a rychlost dodání.

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

To jsme moc rádi, na všem vyjmenovaném si zakládáme. Děkujeme.

• Velmi rychlé vyřízení, nabídka kvalitního zboží

Velmi děkujeme :-)

• Rychlé dodání profi přístup

Děkujeme.

• - velký výběr pochoutek a krásných věcí fair trade
    • - přehledné stránky, přívětivá komunikace

Už dlouho můj oblíbený obchod - doporučuji.

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Děkujeme moc za Vaše hodnocení a dlouhodobou podporu. Děkujeme.

• Dobrá komunikace, zboží dorazilo včas

Děkujeme, snažíme se :-)

zkušenosti? - za více let jen ty nejlepší - stabilní e-shop s kvalitními produkty

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Moc děkujeme za Vaši důvěru a dlouhodobou podporu. Bez takových zákazníků by to nešlo. Děkujeme.

Trošku nepřehledný e-shop

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Děkujeme za hodnocení a prosím, neměl byste tip, co konkrétně bychom měli přebudovat?

• vstřícnost
    • solidní jednání
    • široký sortiment
    • kvalitní zboží
    • Pečlivé balení

Nakupuji zde několikrát do roka. Začal jsem ještě když obchod sídlil na Moravě. Za celou dobu jsem neměl důvod k vážným stížnostem. Vždy jsem dostal to, co jsem si objednal a pouze v případě, kdy bylo zboží na poslední chvíli doprodáno, jsem dostal omezené množství. Je tu třeba počítat s nedostupností některého zboží po část roku. Ale při pravidelných nákupech se na to dá zvyknout. Potíže jsem řešil hlavně s dopravci. Dodané zboží bylo vždy v pořádku, s výjimkou velkého balení cukru 2kg, kdy obal nevydržel nárazy při přepravě a čokolád Zotter ve tvaru gramodesky, které byly popraskané. Prodejce na moje připomínky pružně reagoval a snaží se balit problémové zboží důkladně do další krabičky nebo bublinkové fólie. Nikdy jsem neměl důvod ke stížnostem na kvalitu potravin. Rukodělné výrobky je třeba brát trochu s rezervou. Je to skutečně ruční výroba z místně dostupných materiálů a v podmínkách, proti nimž je průměrná česká garáž špičkově vybavené pracoviště. Plní ale svůj hlavní účel - potěší jako dárek (umělecké předměty) nebo jako funkční zboží (sáčky na drobné dárky, sítka na čaj, svícny...). A ceny? Porovnám-li kvalitu běžně dostupného zboží s kvalitou FT zboží, jsou ceny nízké a ani současná inflace je moc nezvýšila. Tady se obchoduje skutečně férově.

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Moc děkujeme za obsáhlé hodnocení a zejména nás těší uznání férového přístupu i k zákazníkům. Čokoládová CD jsme po více reklamacích vyřadili z nabídky, protože jsme je už dostávali polámaná. Nedostupnost je daná zejména omezeným množstvím sklizně dané suroviny. S požadavkem na kvalitu, bio certifikaci a fair trade systém je zkrátka možné suroviny méně, než konvenčního zboží.

Ochota, komunikace, rychlost

Děkujeme moc.

• Rychlé, spolehlivé doručení, pohotová komunikace.

Moc děkujeme.