• Solidnost
    • vstřícnost
    • pestrý výběr
    • kvalitní zboží
    • férové ceny (i pro zákazníky)

Nakupuji zde už dlouho a věřím, že přinejmenším stejně dlouho ještě budu. Kvalita zboží i služeb je stálá a excelentní, změny jsou pouze v nabídce a to hlavně v jejím rozšiřování. Jen občas zmizí z nabídky produkt, který jsem rád kupoval. Chutě a preference ostatních zákazníků neovlivním. Ani v mých silách není vyzkoušet vše, co obchod nabízí. Určitým produktům zůstávám věrný a jen tu a tam zkusím něco nového, takže spoustu zboží nikdy nevyzkouším. I tak jsem díky obchodu získal za ty roky docela solidní přehled o typické chuti kávy a čaje z různých oblastí světa a o rozdílu mezi produktem pěstovaným a zpracovaným s úctou k poctivě platícím zakázníkům a produktem dodávaným zpracovatelům a obchodům, které zemědělce bezohledně vykořisťují, aby si samy mohly nastavit obrovské marže. Tady mezi zrny kávy, luštěnin, rýže nebo v rozinkách nikdy nenacházím kameny nebo jiné nepatřičné elementy. Producenti si zákazníka váží. A já jejich práce taky. Stejně jako práce lidí z FTC, kterým přeji veselé Vánoce a hodně úspěchů do dalších let.

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

S lehkým uzarděním děkujeme z celého srdce za nádherné zhodnocení našeho přístupu i samotného spravedlivého obchodu. Ceníme si času, který jste nám právě věnoval a věříme, že Vám i další připravované novinky budou chutnat a dělat radost. Krásné Svátky!

• Vše v pořádku. Dobrá komunikace, zboží odpovídá.

Děkujeme, to jsme rádi.

• Velmi rychlé doručení

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Děkujeme, snažíme se i v současném předvánočním náporu :-)

Jako vždy super kvalita, cena a rychlost dodání, rozhodně v tomto obchodu nejsem naposledy :-)

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

To jsme moc rádi a děkujeme za důvěru i skvělé hodnocení.

S nákupem jsem byla vždy spokojená, ale tentokrát se něco zadrhlo a čakám a čekám....

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Máte pravdu, a mrzí nás to. Psali jsme Vám o zatoulané paletě s kávou a nabídli náhradu. Ale e-mail zůstal bez odezvy, tak bychom měli objednávku v původní podobě odeslat ve čtvrtek. Omlouváme se za komplikace.

• Sortiment

V pohodě.

Děkujeme.

Rychlé vyřízení objednávky, dobrý čaj, příznivý poměr cena/kvalita.
    Nevýhodu nevím.

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Děkujeme. Snažíme se, abychom nabízeli jen dobré zboží a spolehlivé služby.

• extrémní rychlost vyřízení objednávky, všechny produkty řádně dodány, kvalitní zboží

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Ze srdce děkujeme za Vaše hodnocení.

Skvělý sortiment, zkušenosti jen ty nejlepší

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

To moc rádi "slyšíme" a moc děkujeme.

Tento obchod jsem objevil až letos, ale už teď vím, že budu pravidelným zákazníkem.. Vše perfekt, zatím ;-)

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Moc děkujeme a je nám ctí. Vašeho rozhodnutí si vážíme, takový zákazník je náš cíl a na takovém vztahu i férový obchod stojí. Děkujeme.

objednávka doručena rychle a bez problému,výborné čokolády i ostatní zboží, navíc z nákupu fair tradový dobrý pocit

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Děkujeme za důvěru i podporu principů spravedlivého obchodu.

• Veľmi rýchle vybavenie a odoslanie, výborná komunikácia

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Moc děkujeme především za důvěru ze Slovenska a rádi Vás u nás zase "uvidíme".

vše na jistotu-ráda zde nakupuji

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

A to nás opravdu moc těší, děkujeme.

• okamžité odeslání
    • nebyla jsem upozorněna na procházející expiraci u datlových lanýžů, docela mě to rozlobilo. měla jsem je jako dárek

viz shora

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Nezlobte se, ale byla. Trvanlivost je uvedena na obou místech popisu zboží, jde o první větu popisu v detailu, produkt je červeně označen jako akční, a má také akční cenu s 25% slevou. Žádné hvězdičky, žádné rolování, žádná změna velikosti písma apod. Děkujeme za objednávku.

Rychlost, spolehlivost,dobre zabalene

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Moc děkujeme, to jsme rádi.

Jako vždy spokojenost. Doporučuji.

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

A my i tentokrát moc děkujeme.

Kvalitní zboží za dobré ceny

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Děkujeme a prosíme, co nám chybí do 100% hodnocení?

Rychlé vyřízení, ochota, jako vždy plná spokojenost

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Moc děkujeme a vážíme si toho, že se k nám ráda vracíte.

rychlost a pohodlí z domova

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Děkujeme. Co nám prosím chybí do 100% hodnocení?

Obchod má opravdu široký sortiment zboží a co je pro mě rozhodující ? Spousta ho je v BIO kvalitě. Pravidelně zde nakupuji i dárky pro své blízké a věřte , že jsou vždy nadšení. K tomu všemu bonus v podobě velmi vstřícné komunikace .

Reakce obchodu Fair Trade Centrum s.r.o.

Moc děkujeme za krásné hodnocení, reklamu a Vaši dlouhodobou podporu. Takové osobní doporučení produktu je pro nás samozřejmě to nejcennější a vážíme si ho. Je skvělé, že naše zboží splňuje i vyšší nároky kladené na dárky pro blízké. Děkujeme.