• Pro mě jen cena byla zajímavá.
    • Po několika dnech jsem napsala do obchodu, zda si již boty můžu vyzvednout, když mi nic nepřišlo (výzva). Pán se omluvil, že někde několik dní byl a že syn může pro boty přijet. Když syn přes celou Prahu boty jel, volal mi, že boty na prodejně nejsou, prý je tam ten pán zapomněl vyložit a musí tam druhý den znova! Čekala jsem alespoň nějakou kompenzaci za zbytečnou cestu (výdaje, čas...!!!), ale nic.

V chatu jsem se ptala, jaké číslo odpovídá mé velikosti 41 a dozveděla jsem se, že je to 7,5 UK. Když mi syn boty přivezl, zjistila jsem, že boty obuji, ale jsou mi nepřijemně malé a na botách si přečetla, že je to evropská 40,5!
    Takže je nosit nemůžu a věnuji je dceři. Když to sečtu s problémy s vyzvednutím, už zde nakupovat nebudu. Jednaní obchodu se mi nelíbí a nepřipadá mi slušné.

• Zboží jsem objednala a dosud jsem nedostala výzvu, abych si pro něj došla

Reakce obchodu Factory Outlet

hodnocení je lživé a prosím administrátora o jeho smazání.
    Objednávku jsme obdrželi 21.3., peníze s platbou byly na našem účtu 23.3. a objednávku jsme připravili 24.3. k vyzvednutí. Paní Pomahačovou jsme o tom informovali emailem. Kopii emailu rád zašlu jako potvrzení.
    Administrátorům předem děkuji
    Paní Pomahačovou bych rád požádal o důkladnější kontrolu příchozí pošty.

omylem byla platba zaplacena 2x, slíbili vrátit na účet, je to 11 dní a nic, vracela jsem dvě ze tří věcí a zatím také nic, tak mám zaplaceno dvakrát a skoro žádné zboží, paráda...

Reakce obchodu Factory Outlet

Vážená pani Martino Škrobánková,peníze za 2 x zaplacenou objednávku Vám byli vráceny na účet ihned po účetním zpracování,ještě před termínem který určuje zákon tzn. z naší strany je vše v pořádku.Obě věci,které jste vrátila jsme dostali v úterý 21.02.17. a nemáte pravdu,když popisujete : ,,..a zatím také nic",protože moji kolegové musí udělat celou řadu úkonů,aby vše bylo zaevidováno a účetně zpracováno.Peníze budou vráceny v zákonném termínu.Chtěl bych Vás požádal,aby jste objektivně hodnotila náš e-shop a práci lidí,kteří řeší Vaši více než komplikovanou objednávku.

• Pro zboží jsem byl dvakrát. Poprvé ve výdej ně nebyl vůbec nikdo a až po telefonické urgenci jsem dostal odpověď, že jim "praskla voda". Ani se neobtěžovali to napsat na dveře. Podruhé bylo opět zavřeno a až po telefonické urgenci se čtvrthodinovým zpožděním někdo přicupital.

Děs

Reakce obchodu Factory Outlet

někdy se ty naše nedostatky takto sejdou.Tentokrát to bylo bohužel u Vás a omlouváme se Vám za to.

• odběr v Praze
    • špatná kooperace mezi e-shopem a kamennou prodejnou

Pokud je zboží prodáno na prodejně, nemělo by již být nabízeno v e-shopu. Naopak zarezervované zboží z e-shopu by již nemělo být k dispozici na prodejně.
    Že tašku nemají, jsem se dozvěděl až na svůj dotaz o den později.

Dobrý den Ondro,
    bohužel máte pravdu,kvalitní zboží se vyprodává velmi rychle a k této situaci může docházet i když se skladová zásoba aktualizuje několikrát denně.Za tuto situaci se omlouváme.

• Vadné zboží jsem reklamovala a po 3 měsících mi ho vrátili stějně poškozené zpět bez žádné informace!!!

Dobrý den Jarmilo,
    objednávku jste vytvořila 21.8.16. Jednalo se o funkční prádlo od značky Icebreaker. Toto zboží jsme vám 22.8.16 odeslali Českou poštou a zásilka vám byla 23.8.16 doručena. Nemáme od vás žádnou emailovou ani telefonickou komunikaci. Žádné zboží od značky Icebreaker se nám od vás nevrátilo. Žádné jste nereklamovala.
    Nerozumím tedy vašemu komentáři zde na Heurece, že jste vadné zboží dostala zpět po třech měsících od reklamace a navíc stejně poškozené.
    Předpokládám, že se nejedná o úmyslné poškození našeho eshopu, ale že jste se prostě jenom spletla a že negativní komentář odstraníte.
    Celou věc dávám k prověření administrátorům Heureky.

• Nedostupnost v jiných obchodech
    • Zboží je často ve špatném stavu

Nevíte co kupujete (kvalita)

Dobrý den Petře,
    je mi líto, že nejste spokojený se zbožím, které jste si objednal. Během 14-ti dnů od převzetí nám ho můžete vrátit. Jenom nerozumím poznámce, že nevíte, co kupujete (kvalita). Objednal jste si hustilku, pedály a sedlovku. Všechny tyto produkty jsme osobně nafotili a následně vložili na internet. Kupujete přesně to, co je na obrázku.

• Nedodržují zákony platné pro nákup přes Internet - NEDOPORUČUJI

Prozatím mi neproplatili peníze mnou zaplacené při vraceni zboží. Je to již přes měsíc a dohadujeme se, protože firma nechce vrátit poštovné, na které mám ze zákona nárok.

Reakce obchodu Factory Outlet

objednala jste si u nás zboží a jako způsob přepravy jste zvolila doručení Českou poštou. Tuto službu jsme zprostředkovali a zaplatili za ni. Následně jste nám část objednávky vrátila a my jsme vrátili peníze za zboží v plné výši. Bohužel není možné vrátit peníze i za poštovné, protože tato služba byla již zrealizována přesně dle vašeho požadavku. Peníze za přepravu dostala Česká pošta.
    Cenu za poštovné si účtujeme v nejnižší možné výši. Je to služba zákazníkům a nevyděláváme na ní.
    Rovněž nabízíme dopravu zdarma na naši kamennou prodejnu ve Vestci u Prahy nebo na výdejní místo, které máme na Praze 2. Pokud si tedy nejste jistá výběrem vhodné velikosti, lze využít jedno z výše uvedených míst, kde za poštovné nezaplatíte ani jednu korunu.
    Váš Factory Outlet

Už měsíc čekám na vrácení peněz za zboží na účet. Komunikace s obchodem probíhala v pořádku, ale peníze mi i přes ujištění, že věc vyřeší, stále nepřišly. Obchod tedy nemohu nikomu doporučit. Stále věřím, že situace dobře dopadne a nebudu se muset obrátit na ČOI.

Reakce obchodu Factory Outlet

omlouvám se za zdržení s vrácením peněz. V současné době vše funguje přesně tak, jak má. Zákazníci dostávají peníze za vrácené zboží přesně v termínech.
    Váš Factory Outlet

Objednala jsem si zboží za téměř 6000kč, ale bundy velikostně neseděli , tak jsem je ve lhůtě vrátila, obratem jsem sice dostala dobropis na 2598kč se splatností 26.4.2016 , teď je 12.5.2016 a peníze i přes urgence nikde. Jen samé omlouváme se za nedopatření,
    Již nikdy více, celou věc budu řešit dále.

Reakce obchodu Factory Outlet

naše chyba, moc se za ni omlouvám. Doufám, že do budoucna se podobných karambolů vyvarujeme.

• nevím
    • nekvalitní kontrola

nevím jak se může stát,že mi příjde mikina,která má tři díry a dost velké.

Reakce obchodu Factory Outlet

za mikinu se omlouvám, ale stát se to může. Potom stačí napsat krátký email, že jste dostala roztrhanou mikinu, my objednáme následující pracovní den kurýra, který poškozenou věc vyzvedne a buď vám opět zdarma pošleme novou nebo Vám vrátíme peníze.
    Špatné ale je, když se o problému dozvíme až z negativního hodnocení na Heurece. Ty dvě a půl hvězdičky za komunikaci zřejmě patří Vám.
    Váš Factory Outlet

Moje první zkušenost z obchodem byla dobrá,proto jsem objednala znovu.Ale teď?? Zajimalo by mě, odkud to zboží vyndavali, ale sáčky byly špinavé, vše bylo takové "jeté".jako kdyby to roky leželo ve skladu,pak to jen někde vyhrábli a hodili do krabice.ani krabice nebyla úplně fresh... Věci vyperu a dobrý, ale musím říct fuj. Ani se mi na to nechtělo sahat. Děsně nesolidni podmínka, že pokud nakoupim nad 2000kc, něco vrátím, protože mi třeba nesedí boty, tak musím zpětně doplatit poštovné. Co to sakra je????? Spousta věci vůbec neodpovídala popisu ani velikosti, ale nemám náladu se s nikým dohadovat. Vrátit zboží nestíhám,ale už tu nakupovat nebudu. ale třeba jsem jen měla smůlu a je to blbá souhra náhod.

Dobrý den Pavlo,
    z našeho sortimentu jste si vybrala to nejlevnější z nejlevnějšího. Nejdražší položkou bylo funkční triko za 259 Kč, které vyprodáváme se 70-ti procentní slevou. Ostatní položky byly levnější a ještě více zlevněné.
    Takto nízká cena je právě z důvodu, že se jedná o staré zboží. Pokud hledáte 100% kvalitu, doporučuji sekci novinky, kde je nově příchozí, neohmatané zboží. Ale je nesrovnatelně dražší.
    Při objednávce nad 2.000 Kč Vám neúčtujeme poštovné. Platíme ho za Vás. Pokud ale část objednávky vrátíte a celková cena klesne pod 2.000 Kč, poštovné Vám dodatečně doúčtujeme, protože není splněna základní podmínka dopravy zdarma – tedy odběr nad 2.000 Kč. V obchodních podmínkách je toto popsáno na viditelném místě.
    No a konečně pokud s něčím nejste spokojena, nemusíte se s někým dohadovat. Stačí, když nám zboží pošlete do 14-ti dnů zpět a my Vám za něj vrátíme peníze.
    Váš Factory Outlet

• U známých produktů často výhodné ceny
    • Nepřehlednost, špatný popis zboží. Často se jedná o hluboké skladové zásoby s neoptimálními skladovacími podmínkami.

Pro mě to byl poslední nákup. Vždy jsem s nějakou položkou výrazně nespokojena. Nyní mi dorazily pánské šortky, i když v popisu byly dámské a ponožky v US velikosti, což u nich nebylo napsáno. Před dvěma lety jsem dokonce musela urgovat vrácení peněz na účet.

Reakce obchodu Factory Outlet

poslední kusy vyprodáváme za velmi nízké ceny. Bohužel se někdy stane, že kvalita není 100% nebo že se nejedná o novinku. Na druhou stranu je cena výrobku třeba desetinová oproti běžným cenám.

• Nyni zadne.
    • Spatny pristup k zakaznikovi, lzou a zrejme nemaji original zbozi, kdyz me nechteli odeslat moji objednavku i presto, ze jsem na tom trvala!!!

Spatny pristup k zakaznikovi, lzou a zrejme nemaji original zbozi, kdyz me nechteli poslat moji objednavku i presto, ze jsem na tom trvala!!!

Reakce obchodu Factory Outlet

objednala jste si u nás tři peněženky Adidas, které vyprodáváme za cenu 39 Kč, resp. 69 Kč. Za tuto cenu jich denně prodáváme několik a do dnešního dne jsme s nimi neměli jediný problém.
    Součástí objednávky, kterou jsme od Vás dostali, byla i naprosto přesná specifikace toho, jak má vypadat balení, jak s nimi má zacházet přepravce, jak mají být šité, že nesmí být vrácené zákazníkem, nesmí být pomačkané, špinavé a ještě několik dalších podmínek.
    Na základě těchto informací jsme se rozhodli, že bude lepší Vám peněženky vůbec nezasílat. Nejspíše tím předejdeme případným problémům s vracením zboží. Následná mailová komunikace s Vámi mě v tom jenom utvrdila.
    Peněženky máme skladem na naší prodejně ve Vestci u Prahy. Když budete mít cestu kolem, můžete se zastavit a třeba budou splňovat Vaše požadavky.
    Váš Factory Outlet

pantofle podivne kvality za vysokou cenu

Reakce obchodu Factory Outlet

pantofle Kappa, které jste si objednal, stojí 129 Kč. Pokud nejste spokojen s kvalitou, nebo Vám nesedí a nebo se Vám jenom nelíbí, nic Vám nebrání vrátit nám je do 14-ti dnů od převzetí zásilky zpět.
    Váš Factory Outlet

• U zlevněného zboží neuvádí jeho stáří ani změnu vlastností. Př.nová pneumatika je tak stará že spuchřela

za doporučení děkuji.
    Odesílané zboží pečlivě kontrolujeme, ale někdy můžeme udělat chybu.
    Pokud se tak stane, dejte nám to vědět. V každém případě máte právo do 14-ti dnů od převzetí zásilky zboží vrátit nebo požadovat výměnu.
    Pokud je chyba na nší straně, neplatíte poštovné.
    Váš Factory Outlet

• Zobrazené zboží neodpovídalo barvám a velikostem.

Dobrý den Honzo,
    o problému s odeslaným zbožím jsme se bohužel dozvěděli až na základě negativního hodnocení.
    Už jsem to zde několikrát zmiňoval. Chyba se může stát, snažíme se jich dělat co nejméně, ale jsme jenom lidé. Takže když se něco podobného stane, napište nám nebo zavolejte a problém obratem vyřešíme. Například objednáme na následující pracovní den PPL, které nesprávně zaslané zboží vyzvedne a my Vám obratem zašleme to správné. Nikam nemusíte chodit, nic nemusíte platit. Naši chybu vyřešíme zase my.
    Ale je potřeba se ozvat.
    Váš Factory Outlet

• Do obchodu jsem jezdila když byl ještě v Modřanech párkrát jsem tam nakoupila a nikdy žádný problém. Nejspíš proto, že jsem nepotřebovala nic vracet.
    • Je tam jeden pán, který je velice nepříjemný arogantní a drzý. Takové chování jsem nikdy dřív ani později ze stran prodávaícíhi nezažila.

Objednala jsem dceři krásnou bundu columbia bohužel jí byly krátké rukávy tak jsem zajela osobně do obchodu,abych bundu vyměnila za větší ( obchod je přestěhován na okraji prahy cca 20km od mého bydliště) bundu jsem nakonec vrátila přímo v prodejně a očekávala vrácení peněz včetně poštovného, načež mi pan *** vysvětlil, že jsem tak lakomá, že abych nemusela platit poštu a bundu jim poslat tak jsem ji raději vrátila osobně (jela jsem autem 20km proto, že jsem nechtěla platit poštovné 50kč ano velmi logická úvaha) a že na vrácení poštovného nemám nárok bo jsem si ji mohla vyzvednout přímo a tak využít nejlevnějšího možného způsobu dodání :-DDDDDDDD. Peníze bez poštovného mi vrátil po 21 dnech - tedy v rozporu se zákonem až kolega pana *** s omluvou - nejspíš jediný trošku slušný člověk v tom obchodě. I když jsem tam leta jezdila osobně už nikdy více.

Reakce obchodu Factory Outlet

Z emailové komunikace jsem žádnou aroganci, neochotu nebo drzost nedohledal. Musel jsem si s tím dát trochu víc práce, protože objednávka byla vytvořena před více, než půl rokem.
    Jenom ve zkratce pro ostatní. Objednala jste si u nás bundu a vybrala si možnost zaslání službou PPL na Vámi uvedenou adresu. Objednávku jsme tedy odeslali. Přepravní firmě jsme za tuto službu zaplatili a oni ji vykonaly – spotřebovali. Neúčtovali jsme si žádný další poplatek. To, co jsme od Vás dostali jsme zaplatili za vykonanou službu.
    Poté jsme od Vás obdrželi email, že Vám bunda nevyhovuje a že ji chcete vyměnit nebo vrátit. Nabídli jsme Vám možnost vrátit ji osobně na prodejně a nebo ji zaslat na prodejnu. Vybrala jste osobní předání na prodejně.
    Následně jsme Vám peníze vrátili zpět na účet. Za zdržení se omlouvám, ale v předvánočním shonu jsme prostě nestíhali. Nebyl v tom žádný úmysl. S polohou a přestěhováním naší prodejny bohužel nic neudělám. Hlavní důvody byli ekonomické. Naším cílem je nabízet co nejlevnější, kvalitní a značkové zboží, které je skladem a které zasíláme následující pracovní den od obdržení objednávky.

• sliby - chyby
    • Zboží bylo jiné kvality - vada materiálu a byla domluvena částka na snížení ceny. Do dnešního dne a je to již více než 14 dní, svému slibu obchod nedostál!!!!

Reakce obchodu Factory Outlet

na zboží byla opravdu miniaturní kosmetická vada, které jsme si při expedici zboží téměř nemohli všimnout. Abychom předešli zasílání zboží zpět, navrhli jsme Vám slevu na další nákup. I přes to, že se jednalo o zboží, které bylo zlevněné pod naši nákupní cenu. S tím jste nesouhlasila a tak jsme Vám nabídli že, Vám dodatečnou slevu na zboží zašleme převodem na účet. To jsme udělali a peníze máte zpět na účtu. Nejednalo se tedy o klasické vrácení zboží. Jen jsme se snažili vyjít Vám vstříc.
    Váš Factory Outlet

• RYCHLÉ DODÁNÍ, PĚKNÉ ZBOŽÍ...
    • PRO NEVYHOVUJÍCÍ VELIKOST JSEM BYLA NUCENA NĚKOLIK KUSŮ Z OBJEDNÁVKY VRRÁTIT A ŽÁDALA JSEM VRÁTIT PENÍZE ZPĚT NA ÚČET. BOHUŽEL JSEM SE JICH DOČKALA PO NĚKOLIKA URGENCÍCH A SLIBECH PO VÍCE NEŽ MĚSÍCI...

Reakce obchodu Factory Outlet

moc se omlouvám, je to naše chyba a přijali jsme taková opatření, aby se již neopakovala.