• kvalita
    • Doporučuji

• rychlost, kvalita

• Nabízejí ve výprodeji značkové zboží za slušné ceny.

Doporučuji.

• Rychlost, přehlednost, kvalita zboží, cena

• Lacny tovar, rýchle dodanie na Slovensko, výborná komunikácia, obchod odporúčam.
    • Chyba mi lepšie prehľadnosť web stránky - filtrovanie produktov

Výborný obchod s lacným tovarom

• -Přehledná nabídka
    • - Příznivé ceny
    • - Výhodné slevy na zboží

Kvalitní značkové zboží za příznivé ceny, rychlé dodání. Spolehlivý zásilkový obchod, mohu jedině doporučit.

• Pro mě jen cena byla zajímavá.
    • Po několika dnech jsem napsala do obchodu, zda si již boty můžu vyzvednout, když mi nic nepřišlo (výzva). Pán se omluvil, že někde několik dní byl a že syn může pro boty přijet. Když syn přes celou Prahu boty jel, volal mi, že boty na prodejně nejsou, prý je tam ten pán zapomněl vyložit a musí tam druhý den znova! Čekala jsem alespoň nějakou kompenzaci za zbytečnou cestu (výdaje, čas...!!!), ale nic.

V chatu jsem se ptala, jaké číslo odpovídá mé velikosti 41 a dozveděla jsem se, že je to 7,5 UK. Když mi syn boty přivezl, zjistila jsem, že boty obuji, ale jsou mi nepřijemně malé a na botách si přečetla, že je to evropská 40,5!
    Takže je nosit nemůžu a věnuji je dceři. Když to sečtu s problémy s vyzvednutím, už zde nakupovat nebudu. Jednaní obchodu se mi nelíbí a nepřipadá mi slušné.

• Zboží jsem objednala a dosud jsem nedostala výzvu, abych si pro něj došla

Reakce obchodu Factory Outlet

hodnocení je lživé a prosím administrátora o jeho smazání.
    Objednávku jsme obdrželi 21.3., peníze s platbou byly na našem účtu 23.3. a objednávku jsme připravili 24.3. k vyzvednutí. Paní Pomahačovou jsme o tom informovali emailem. Kopii emailu rád zašlu jako potvrzení.
    Administrátorům předem děkuji
    Paní Pomahačovou bych rád požádal o důkladnější kontrolu příchozí pošty.

• dostupnost kvalitneho tovaru
    • ceny
    • pristup
    • web stranka neobsahuje zdaleka vsetok tovar z predajne
    • trochu neprakticke umiestnenie kamennej predajne

odporucam z dovodu pozitivnej skusenosti
    vyborne ceny za znackovy tovar
    dostupnost modelov ktore je problem inde zohnat

Dobrý den Tomáši,
    za hodnocení mnohokrát děkuji. Zboží na eshop neustále doplňujeme, když budete sledovat sekci novinky, neuteče vám nic důležitého.
    Ceny se snažíme mít nejnižší na trhu. Nabízíme pouze zboží skladem.
    Váš Factory Outlet

• osobni vyzvednutí v centru Prahy
    • platba převodem předem

Reakce obchodu Factory Outlet

mnohokrát děkuji za kladné hodnocení. zaplacenou objednávku si můžete vyzvednout například na našem výdejním místě v Americké ulici na Praze 2. Dopravu si na toto místo neúčtujeme.
    Váš Factory Outlet

Poměr cena a kvalita. Vše OK.

Reakce obchodu Factory Outlet

za hodnocení mnohokrát děkuji.
    prodáváme kvalitní značkové zboží za ceny, které jsou nejlevnější na našem trhu.
    Váš Factory Outlet

• Rychlé vyřízení. Dobrá cena.
    • Neznám žádné.

Ostatním obchod doporučuji.

Reakce obchodu Factory Outlet

mnohokrát děkuji za hodnocení. A hlavně za vaše doporučení.
    Zboží máme skladem a zasíláme ho následující pracovní den od vytvoření objednávky.

• Možnost osobního odběru
    • Žádné, možná platba předem, nikoliv hotově při převzetí

Dobrý den Dášo,
    za krásné hodnocení mnohokrát děkuji.
    Možnost platby platební kartou zařadíme do naší nabídky co nejrychleji.
    Váš Factory Outlet

• Možnost osobního vyzvednutí v Praze.
    • Nevím o žádných.

Výborná komunikace i dodání zboží.

Dobrý den Jitko,
    mnohokrát děkuji za krásné hodnocení. Pro ostatní doplním, že s námi mohou komunikovat prostřednictvím e-mailu, telefonu a nebo on-line pomoci přímo na našich stránkách. Zboží odesíláme následující pracovní den od obdržení objednávky.
    Váš Factory Outlet

omylem byla platba zaplacena 2x, slíbili vrátit na účet, je to 11 dní a nic, vracela jsem dvě ze tří věcí a zatím také nic, tak mám zaplaceno dvakrát a skoro žádné zboží, paráda...

Reakce obchodu Factory Outlet

Vážená pani Martino Škrobánková,peníze za 2 x zaplacenou objednávku Vám byli vráceny na účet ihned po účetním zpracování,ještě před termínem který určuje zákon tzn. z naší strany je vše v pořádku.Obě věci,které jste vrátila jsme dostali v úterý 21.02.17. a nemáte pravdu,když popisujete : ,,..a zatím také nic",protože moji kolegové musí udělat celou řadu úkonů,aby vše bylo zaevidováno a účetně zpracováno.Peníze budou vráceny v zákonném termínu.Chtěl bych Vás požádal,aby jste objektivně hodnotila náš e-shop a práci lidí,kteří řeší Vaši více než komplikovanou objednávku.

• vynikající komunikace - vstřícnost při řešení velikosti oblečení, kvalitní zboží za nízkou cenu, rychlost dodání
    • o žádných nevím

doporučuji-vynikající komunikace - vstřícnost při řešení velikosti oblečení, kvalitní zboží za nízkou cenu, rychlost dodání

Rukavice odpovídají fotce. Ale nemají žádné zateplení, tak se obávám, že mi v nich bude zima! Neměla jsem ale zatím možnost vyzkoušet.

• vyzvednutí v Praze
    • nemá

Dobrý den Marie,
    mnohokrát děkuji za hodnocení.
    pro ostatní uvedu, že výdejní místa máme dvě. jedno je na naší prodejně ve Vestci u Prahy a druhé v Americké ulici, na Praze 2. Asi 50 metrů od náměstí Míru. Doručení na tato dvě místa je zdarma.
    Váš Factory Outlet

zkuste to a uvidíte sami

Reakce obchodu Factory Outlet

mnohokrát děkuji a pro ostatní doplňuji: zkoušejte, zkoušejte a zkoušejte ;-)

• rychlost, kvalita

moc spokojen

Reakce obchodu Factory Outlet

děkuji mnohokrát za "plný počet bodů"
    Zboží odesíláme následující pracovní den od obdržení objednávky. Vše, co nabízíme máme skladem.