Už měsíc čekám na vrácení peněz za zboží na účet. Komunikace s obchodem probíhala v pořádku, ale peníze mi i přes ujištění, že věc vyřeší, stále nepřišly. Obchod tedy nemohu nikomu doporučit. Stále věřím, že situace dobře dopadne a nebudu se muset obrátit na ČOI.

Reakce obchodu Factory Outlet

omlouvám se za zdržení s vrácením peněz. V současné době vše funguje přesně tak, jak má. Zákazníci dostávají peníze za vrácené zboží přesně v termínech.

• Celkem slušné ceny

Reakce obchodu Factory Outlet

mnohokrát děkuji za hodnocení a za vaše doporučení.
    Váš Factory Outlet

• někdy mají zajímavé věci za zajímavé ceny

Reakce obchodu Factory Outlet

za hodnocení mnohokrát děkuji a jenom potvrzuji, že spoustu našich věcí je za neuvěřitelně nízké ceny.
    Váš Factory Outlet

• Chybí možnost zásilkovny nebo uloženky

Vše ok

Reakce obchodu Factory Outlet

za hodnocení děkuji.ceny se snažíme mít opravdu nízké. Možnost využití Zásilkovny nebo uloženky zvážíme počátkem příštího roku.

• Cena zboží

Reakce obchodu Factory Outlet

mnohokrát děkuji za hodnocení. Ceny tlačíme dolů, co jen to jde ;-)

• Rychlost.Kvalita zboží.
    • není žádná

bezproblémový obchod. Všem doporučuji.

Reakce obchodu Factory Outlet

za hodnocení a doporučení mnohokrát děkuji.
    Přál bych si, abyste nákupy u nás opakovala a abyste byla stejně spokojená i nadále.
    Váš Factory Outlet

• zajímavé ceny některého zboží

objednal jsem hlavové složení 1" stříbrné a přišlo mi černé a 1 1/8"! Vzhledem k výprodejové ceně 250 Kč se mi nevyplatí to nijak řešit, asi to časem nějak využiji. Zrovna cyklo sortimentu ale v obchodě podle mě moc nerozumí, protože tato záměna zboží je už jen podle barvy na 1. pohled jasná, mě tedy i rozměr na 1. pohled byl jasný ( že se stala chyba ). Ostatní 2 položky byly v pořádku.

Reakce obchodu Factory Outlet

za hodnocení a doporučení mnohokrát děkuji.
    Omlouvám se za zmatky se záměnou barvy.
    Váš Factory Outlet

• Nedostala jsem odpověď na poptávku jiného zboží.

za doporučení děkuji.
    Na všechny emaily i telefonáty odpovídáme obratem. Od vás ale žádný dotaz nemáme, takže jsme ani nemohli reagovat.
    Váš Factory Outlet

• Cena, osobni vyzvednuti v praze
    • Zbozi trvalo 4dny nez bylo k odberu. I kdyz bylo skladem.

Dobrý den Tomáši,
    omlouvám se za zdržení, ale v době dovolených jsme se trochu opožďovali. Nyní už je vše v původních kolejích. Objednávky zasíláme následující pracovní den od jejich obdržení.
    Váš Factory Outlet

• objednání v klidu a pohodlí domova,přehlednost
    • nevím o nich

Max spokojenost,přehledné stránky,velký výběr

Dobrý den Gabrielo,
    za hodnocení mnohokrát děkuji. A jsem rád, že jste s námi spokojená.

• výhodná cena

výhodná cena
    rychlé dodání

Reakce obchodu Factory Outlet

mnohokrát děkuji za hodnocení.
    Nabízíme pouze zboží skladem, ceny se snažíme mít nejnižší na trhu a původem je výhradně z prověřených zdrojů z Evropské unie.
    Váš Factory Outlet

• Přehlednost a nabídka akčních modelů.
    • Rychlost zaslání zboží.

Reakce obchodu Factory Outlet

mnohokrát děkuji. Zboží zasíláme následující pracovní den od obdržení objednávky.
    Váš Factory Outlet

• Ceny jsou vyborne, s nekterymi nakupy jsem byl spokojen.
    • Uplne nesmyslne cislovani velikosti nektereho zbozi, obchod to vubec nezajima a neresi to, zcela nefer k zakaznikovi.

Koupil jsem pro dospele dcery cyklotilka a cyklosortky znacky Briko velikosti M (dcery normalne nosi S). Vubec je nedokazaly obleci, hledam v pribuzenstvu deti kolem 10 let, kterym bych je dal, pripadne vratim. Na tilcich jsem nasel nasivky s velikostmi : J(patrne Japan) M, USA XS. Na webu ale uvadite pouze M, takze zakaznik si koupi udajnou velikost M a pak jen zira.

Reakce obchodu Factory Outlet

mrzí mě vaše negativní zkušenost, ale konkrétně u značky Briko máme u každého produktu velikostní tabulku, abychom předcházeli podobným nepříjemnostem. najdete v ní i rozměry v centimetrech.
    Váš Factory Outlet

• Velikost oblečení absolutně neodpovídá.Např.pas by se měl uvádět.Cyklistické šortky o velikosti M,neoblékne ani moje sousedka anorektička!!!Velikost neodpovídá ani velikostní tabulce uvedené na obalu zboží!

Je to loterie..někdy to vyjde a jindy zase ne.

Reakce obchodu Factory Outlet

za hodnocení a doporučení děkuji. Bohužel některé zboží od některých výrobců je problematické pro prodej přes eshop. Snažíme se u těchto druhů zboží uvádět velikostní tabulky, aby případných problémů s velikostmi bylo co nejméně.
    Váš Factory Outlet

• nelze se odhlásit z webových stránek nebo velmi špatně

doporučuji, zatím jsem byl vždy spopokojený a vždy jsem zboží v pořádku dostal a bez problémů

Reakce obchodu Factory Outlet

mnohokrát děkuji za 100% doporučení a hodnocení.
    budeme se snažit i nadále.

• Bohatý výběr,příznivé ceny
    • nemá

mnohokrát děkujeme.

• zlevněné kvalitní zboží

Reakce obchodu Factory Outlet

nabízíme především značkové zboží za nejnižší cenu na našem trhu.
    Za hodnocení děkuji

• Přehlednost a rychlost
    • Dodávka zboží Českou poštou není ideální, v případě této ležel balíček 3 dny na SPU, než se pohnul dál. Není to chyba obchodu, ale možná by stálo za úvahu uvažovat o jiném přepravci.

vyjma výše uvedené dopravy perfektní.

Dobrý den Pavle,
    některé věci prostě neovlivníme, ale nutno dodat, že služby České pošty se výrazně zlepšily. nicméně nabízíme za stejnou cenu dopravu přes PPL. Stačí si tedy vybrat, co vám bude vyhovovat.
    Váš Factory Outlet

Obchod nabízí kvalitní zboží za příznivé ceny. Zboží Vám dorazí do pohodlí Vašeho domova za velice krátkou dobu. Obchod bych určitě doporučila ostatním.

Reakce obchodu Factory Outlet

velká výhoda internetových eshopů. z pohodlí domova objednáte a čekáte, až zazvoní kurýr. Když k tomu přidáme zboží skladem, které zasíláme následující pracovní den, je to pohodička.

• cena, rychlost

stručně a snad výstižně.