• Doplňky ke stravě, za super ceny s výbornou chutí a kvalitou

Reakce obchodu F-sport

Děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi. Moc nás to těší a motivuje nás to k další činnosti.

Veškeré Vaše dotazy, náměty i připomínky Vám rád zodpovím, můžete mi psát na [email protected] nebo použijte náš LIVE CHAT přímo na stránkách https://www.F-sport.cz

------------------------------
    Lepší ceny v našem E-shopu získáte po registraci a zvednuti ratingu: https://www.f-sport.cz

Náš web navíc obsahuje rady co koupit, abyste dosáhli maxima výkony při minimálních cenách.

• Velmi široký sortiment značky Reflex
    • Příjemné ceny
    • Trochu nepřehledný web ale když se tím prokoušete tak vlastní objednávka a dodání běží jako po drátku

Široký sortiment, rozumné ceny, spolehlivé dodání.

• Ceny

• +++
    • 0

Obchodníci kupují zde.

FB: https://www.facebook.com/fsportsportovnivyziva/

• nízké ceny,dobrá komunikace ze strany obchodu,rychlé doručení

FB: https://www.facebook.com/fsportsportovnivyziva/

• bohuže mi nebylo dodáno bezlep.zboží-nesrozumitelný výběr

doručení rychlé

Dobrý den paní Kolmanová,

to je mi moc líto, že jste nenašla produkt, jaký potřebujete. Přitom BEZLEPKOVÉ produkty máme speciálně v sekci BEZLEPKOVÉ. Navíc všechny bezlepkové produkty jsou označeny ikonkou BEZLEPKOVÉ.

Vy jste si vybrala Knuspi crispbread Prom-in a ten není označen jako bezlepkový. A to protože bezlepková je jen jediná verze a to jarní zelenina. A to najdete u nás na stránkách v popisu produktu ve složení, tak jak to poskytuje Prom-In.

To vše je přehledně a jasně na naších stránkách napsáno a jsou tam i obrázky. My máme dokonce na stránkách On-Line poradnu a můžete mi kdykoliv bez obav napsat na mail a já Vám osobně pomůžu s výběrem.

Je tedy moc velká škoda, že jste mi nenapsala dopředu, nijak mě nekontaktovala a ani jste se nezmínila v objednávce, že máte zájem o bezlepkové produkty. Při příští objednávce mě prosím bez obav kontaktujte, rád Vám poradím. Případně vybírejte podle ikonky bezlepkové a podle složení produktu.

přeji pěkný den
    za celý F-sport.cz Team
    Martin Kopřiva

První a dobrá zkušenost. Rychlé dodání a dobrá komunikace

• Výběr

• hledaný produkt nabízeli za dobrou cenu

není nic, co by bylo možno vytknout při nákupu v tomto e-shopu

Tento obchod můžu vřele doporučit. Výborná komunikace!!!

Vzdy dobre poradi

• spokojenost

• Velice spokojeny
    • nic jsem nenašel

Bezproblémový nákup, tak jak to má být.