Dobře poradí, rychlé doručení.

Reakce obchodu F-sport

Děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi. Moc nás to těší a motivuje nás to k další činnosti.

Veškeré Vaše dotazy, náměty i připomínky Vám rád zodpovím, můžete mi psát na [email protected] nebo použijte náš LIVE CHAT přímo na stránkách https://www.F-sport.cz

Martin Kopřiva

Vždy dobré ceny, doprava nad 1500,- zdarma, obchod vždy bez problému! a Spousta dobrých tréninkových rad a zajímavostí.. Nakupuji opakovaně.

Martin Kopřiva

Vše v pořádku doporučuji.

------------------------------
    Lepší ceny v našem E-shopu získáte po registraci a zvednuti ratingu: https://www.f-sport.cz

Náš web navíc obsahuje rady co koupit, abyste dosáhli maxima výkony při minimálních cenách.

• Rychlost, komunikace

Nakupuju tady po několikáté a všechno vždy v pořádku.

------------------------------
    Dejte prosím recenzi i naším skvělým produktům Explomax a sdílejte tak své zkušeností ostatním:

V tomto obchodě nakupuji pravidelně a jsem spokojen, v jednom případě v zásilce chyběla omylem položka, rychlá a dobrá reakce obchodu, takže i v případě reklamace není žádný problém. Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu F-sport

Děkujeme Vám za Vaši pozitivní a podrobnou recenzi. Moc nás to těší a motivuje nás to k další činnosti. Opravdu se vždy snažíme vše dořešit.

Martin Kopřiva

• Skvělé doplňky za ještě lepší cenu

Vše bez problémů

------------------------------

Vše rychlé- potvrzení objednávky, oznámení o expedici, dodání. Vše takto funguje opakovaně !!! Díky.

Martin Kopřiva

Ceny, komunikace, široká nabídka zboží.

Martin Kopřiva

Dobrá komunikace, rychlé dodání. Rádi poradí. Doporučuji tento obchod.

• perfektní komunikace

Již přes deset let pravidelně nakupuji, za tu dobu si servis udržuje pořád stejně skvělou úroveň - rychlá komunikace, poradenství, ceny...prostě paráda. Jen tak dál :-)

• spolehlivost

FB: https://www.facebook.com/fsportsportovnivyziva/

You send the best push up equipment I dreamed of thank you for taking care of customers

Reakce obchodu F-sport

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Moc nás to těší a motivuje nás to k další činnosti.

FB: https://www.facebook.com/fsportsportovnivyziva/

Super ceny a rychlé dodání.

FB: https://www.facebook.com/fsportsportovnivyziva/

Seriózní obchod. Rychlý. Dobré ceny.

FB: https://www.facebook.com/fsportsportovnivyziva/

• cena a rychlost dodání
    • levná doprava
    • špatná částka na faktuře

Tyčinek bylo skladem méně než jsem si objednal a za celý den mi nebyli schopni opravit fakturu, tak jsem to zaplatil, ať to odešlou a doteď mi nevrátili přeplatek.

Reakce obchodu F-sport

omlouvám se, že jste neobdržel opravené podklady obratem. Už jsem zadal kolegovi pokyn k platbě a přeplatek Vám bude odeslán.

přeji pěkný den
    za celý F-sport.cz Team
    Martin Kopřiva

ps. lze v takovémto případě i zaslat nižší částku při dodržení VS

Výborná komunikace, rychlost odeslání zboží. Určitě doporučuji

FB: https://www.facebook.com/fsportsportovnivyziva/

• Seriózní jednání.Rychlé vy4ízení.

• Rychlost vyřízení objednávky
    • 0