Zboží bylo vypraveno okamžitě, obchod reagoval rychle ... jen s doručením formou PPL byla poněkud potíž.

Reakce obchodu F-sport

Děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi. Moc nás to těší a motivuje nás to k další činnosti.

Veškeré Vaše dotazy, náměty i připomínky Vám rád zodpovím, můžete mi psát na [email protected] nebo použijte náš LIVE CHAT přímo na stránkách https://www.F-sport.cz

------------------------------
    Lepší ceny v našem E-shopu získáte po registraci a zvednuti ratingu: https://www.f-sport.cz

Náš web navíc obsahuje rady co koupit, abyste dosáhli maxima výkony při minimálních cenách.

FB: https://www.facebook.com/fsportsportovnivyziva/

Vše OK, spokojenost se službami.

Supr

Martin Kopřiva

• Dlouhodobě zde nakupuji,vždy spokojenost,pomohou,poradí....

------------------------------
    Dejte prosím recenzi i naším skvělým produktům Explomax a sdílejte tak své zkušeností ostatním:

• Levný a kvalitní obchod, vždy se skvělou nabídkou výhodného balíčku

Martin Kopřiva

• Super obchod! Spolehlivost, cena, rychlost. Prostě super!

• já jsem spokojeny

Martin Kopřiva

Bez připomínek, vždy rychle vyřízeno

• Rychlé dodání zboží
    • Dobrá komunikace
    • Zboží bylo dobře zabalené a bylo doručeno bez poškození
    • -

FB: https://www.facebook.com/fsportsportovnivyziva/

• Jsem velmi spokojen, a to včetně poradenství při výběru ptoduktu

------------------------------

• obchod nemá zboží. které nabízí

Dobrý den pane Kvirenc,
    je mi moc líto, ale protein Fitco 96% Beef jsme ve VANILCE NENABÍZELI ! Jsou tam JINÉ nabízené příchutě. Volali jsme Vám a vysvětlovali to.
    Napsat ovšem na základě toho , že „obchod nemá zboží. které nabízí“ je dost matoucí. A dát nám za to nedoporučuji po Vašem jediném nákupu je dost přísné. Nabídli jsme Vám ostatní dostupné příchutě, které jste nechtěl.

Pokud nyní budete testovat kdo má nevyráběnou vanilku, tak to asi bude ještě hodně špatných recenzí.

V současné době Vanilu nenabízíme, protože ji výrobce nedodává. Stav zboží se snažíme vždy udržovat aktuální.

Rychlé jednání

Martin Kopřiva

• osobní vyzvednutí bez poplatku
    • při platbě v hotovosti sleva 6 %
    • kartou na výdejovém místě v Brně platit nejde

------------------------------

• Kontaktovali mě telefonicky ze skladu ohledně upřesnění objednávky
    • Vstřícnost, ochota

Martin Kopřiva

Spolehlivý, objednávka bez problémů, příjemné jednání a ochota.

FB: https://www.facebook.com/fsportsportovnivyziva/

• Již nekolikatá objednávka .

------------------------------

Široká nabídka kvalitního zboží za více než přiměřené ceny.

• Super !!!

Martin Kopřiva

Reagují rychle a také poradí , zavolají . mají starost o zákazníka.

• Nízké ceny
    • Velký výběr zboží