• kvalita odpovídající ceně
    • komunikace,dodnes neodpověděli na mou otázku..

• jedno objednané zboží nebylo, i když bylo psáno skladem, prodejce se ale hned ozval, zda chci zbytek objednávky
    • zboží přišlo jen zabalené do folie, a vzhledem k tomu, že to byl akupresurní polštář, tak to považuji za nedostatečné, navíc pod fólií byly zbytky šatních molů

nevím, nechci prodejci ublížit, ale měl by si více hlídat, v jakém stavu zboží posílá

• Korektní jednání prodejců
    • nevím, levná doprava

je to standardní obchod

Dobrá informovanost o stavu objednávky

• 5.11.byla objednávka. Teprve 16.11.2015 byla reakce z obchodu.Zboží údajně dodají až po 22.11.2015.

• Žádné
    • Absolutně nekomunikuje se zákazníkem.

Nedoporučuji.

Reakce obchodu ExtraCeny.mimishop.cz

u zboží které bylo objednáno máme uvedenou dostupnost deset dní, u zboží které máme skladem tak je odesíláno ihned po obdržení objednávky, včera jsem poslaly informační email o vyřizování objednávky,

děkujeme Extra Ceny.

• Nesolidnost a žádná komunikace se zákazníkem.

Nenakupujte na EXTRA CENY,protože Zde dochází ke klamání zákazníka a k záměrné desinformaci.Jestliže je něco skladem,tak to má být skladem a ne za 6 nebo dokonce až 12 dnů!!!Dále po objednávce si svévolně změnili dostupnost zboží na 10 dnů,když zjistili po týdnu,že nedoručí zboží v uvedené lhůtě!!Nedodržují svoje obchodní podmínky!!!
    Proto tento obchod nedoporučuji!!!

Reakce obchodu ExtraCeny.mimishop.cz

u zboží které bylo objednáno máme uvedenou dostupnost deset dní, u zboží které máme skladem je odesíláno ihned po obdržení objednávky, doba dodání zde byla deset dní.

děkujeme Extra Ceny.

• cena, dostupnost, výběr
    • Bylo by fajn, kdyby měl osobní odběr v Praze.

Určitě doporučuji, jsou spolehliví a zboží je super, které jsem si objednala, sháněla jsem ho dva roky a nacházela za strašné peníze 1m nebo 1,5m a zde jsem našla 260cm a ještě variabilní a dobře vymyšlené, zatím zboží v plné váze funguje a jsou nadšení i příbuzní, takže čekám a budu objednávat další. A co, za pár korun...takže spokojenost největší.

Ihned rozbalit a zkontrolovat,sestavit,nafouknout- což je prakticky nemožné,Jedna duše byla prasklá ale reklamovat,posílat zpět. dokazovat po týdnu, kdy jsem to nafoukl a zjistil vadu to je lepší opravit to sám.Zřejmě nefunguje kontrola.

• * to, co jsem jinde nenašla :-)
    • * díly byly popsané a hezky na sebe pasovaly, jen jedna (ta spodní) "kukaň byla hodně nestabilní, tak jsme to pojistili ještě naším šroubem navíc, a myslím, že to bude OK. Ukáže praxe, zatím musíme naši Sofii na "novou hračku s pelíškem" zvyknout :-)

byť jsem na recenzích několikrát četla, že zboží dorazilo v jiné barevné modifikaci, mi dorazilo takové, jaké jsme si přáli (do poznámky v objdnávce jsem uvedla "prosím dodržet barevnou verzi!)

• Rychlost dodání, komunikace ze strany obchodníka, nízká cena
  • HODNOTIT PONĚKUD PŘEDČASNÉ, KDYŽ JSEM ZBOŽÍ STÁLE NEDOSTALA

• bleskove vyexpedovani nahradniho zbozi
    • nabizene zbozi se ukazalo jako nedostupne
    • komunikace trosku vazla

• Doba zpracování objednáky. 8 dní na zabalení krabice je moc.
    • Vozík určitě nevydrží zátěž 350 Kg, jak se uvádí!!!
    • Už při transportu kamen, které sem potřeboval odstěhovat z domu, ( 120 Kg) se prohýbají plechové konstrukce podvozku.

Nedoporučuji.
    Výroba je odfláknutá a výrobek by měl každý vidět na vlastní oči, než si jej koupí!!

Pavel

• Dobrá cena.
    • Volala jsem do obchodu jestli mají zboží v šedé barvě,kterou jsem chtěla, řekli mi že ano a přišlo v černé barvě.

Nakoupila jsem v tomto obchodě, protože jsem si přála zboží v šedé barvě, v ostatních obchodech ho měli převážně v černé a nakonec ho mám taky v černé barvě. Jinak bylo zboží v pořádku, s barvou jsme se smířili.

• Objednal jsem si zboží a po měsíci a půl mi ještě nic nepřišlo... Několikrát jsem volal, ale pořád jen výmluvy... Nedoporučuji nakupovat. Nic nepřijde!!!

Nenakupovat. Nic nepřijde ani po měsíci a půl

• Žádné

• Nízké ceny
    • když je dodací lhůta delší více jak 4 dny měli by dát sami vědět kdy asi tak zoží dorazí.Po napsání mailu odpověd byla okamžitá

Vše proběhlo vpořádku dle obchodních podmínek schopu.Zboží dorazilo v pořádku.V případě že není zboží skladem počítat s delší dodací lhůtou.

Spokojenost

• zajímavé ceny