• jedno objednané zboží nebylo, i když bylo psáno skladem, prodejce se ale hned ozval, zda chci zbytek objednávky
    • zboží přišlo jen zabalené do folie, a vzhledem k tomu, že to byl akupresurní polštář, tak to považuji za nedostatečné, navíc pod fólií byly zbytky šatních molů

nevím, nechci prodejci ublížit, ale měl by si více hlídat, v jakém stavu zboží posílá

• 5.11.byla objednávka. Teprve 16.11.2015 byla reakce z obchodu.Zboží údajně dodají až po 22.11.2015.

• Žádné
    • Absolutně nekomunikuje se zákazníkem.

Nedoporučuji.

Reakce obchodu ExtraCeny.mimishop.cz

u zboží které bylo objednáno máme uvedenou dostupnost deset dní, u zboží které máme skladem tak je odesíláno ihned po obdržení objednávky, včera jsem poslaly informační email o vyřizování objednávky,

děkujeme Extra Ceny.

• Nesolidnost a žádná komunikace se zákazníkem.

Nenakupujte na EXTRA CENY,protože Zde dochází ke klamání zákazníka a k záměrné desinformaci.Jestliže je něco skladem,tak to má být skladem a ne za 6 nebo dokonce až 12 dnů!!!Dále po objednávce si svévolně změnili dostupnost zboží na 10 dnů,když zjistili po týdnu,že nedoručí zboží v uvedené lhůtě!!Nedodržují svoje obchodní podmínky!!!
    Proto tento obchod nedoporučuji!!!

Reakce obchodu ExtraCeny.mimishop.cz

u zboží které bylo objednáno máme uvedenou dostupnost deset dní, u zboží které máme skladem je odesíláno ihned po obdržení objednávky, doba dodání zde byla deset dní.

děkujeme Extra Ceny.

Ihned rozbalit a zkontrolovat,sestavit,nafouknout- což je prakticky nemožné,Jedna duše byla prasklá ale reklamovat,posílat zpět. dokazovat po týdnu, kdy jsem to nafoukl a zjistil vadu to je lepší opravit to sám.Zřejmě nefunguje kontrola.

• HODNOTIT PONĚKUD PŘEDČASNÉ, KDYŽ JSEM ZBOŽÍ STÁLE NEDOSTALA

• Doba zpracování objednáky. 8 dní na zabalení krabice je moc.
    • Vozík určitě nevydrží zátěž 350 Kg, jak se uvádí!!!
    • Už při transportu kamen, které sem potřeboval odstěhovat z domu, ( 120 Kg) se prohýbají plechové konstrukce podvozku.

Nedoporučuji.
    Výroba je odfláknutá a výrobek by měl každý vidět na vlastní oči, než si jej koupí!!

Pavel

• Objednal jsem si zboží a po měsíci a půl mi ještě nic nepřišlo... Několikrát jsem volal, ale pořád jen výmluvy... Nedoporučuji nakupovat. Nic nepřijde!!!

Nenakupovat. Nic nepřijde ani po měsíci a půl

• Žádné
    • nevím ,zboží mi zatím nedorazilo
    • pomalost v dodání zboží

Před 2 týdny jsem si objednal zboží tak aby mi přislo k vánocům a byl mi zaslán dotazník jak jsem spokojený a přitom jsem to jestě nedostal. Takže nespokojenost

Už měsíc čekám zda objednané bude zboží doručeno, nebo mi napíší z obchodu co se děje.
    Komunikace = 0

Nemůžu tento obchod doporučit, když nejsou schopni odepsat po měsíci jak to vlastně vypadá z objednávkou.

• Nevidím žádné pozitiva.
    • Jsem velice zklamaná. Přišla jen půlka mé již zaplacené objednávky. Stále doufám, že dojde k nápravě a zbytek zásilky mi bude doručen.

Neobjednávejte zboží, hlavně neplatit zboží přes internetové bankovnictví dopředu. Nemusí dojít celá zásilka.Tento obchod nedoporučuji.Nákup je nespolehlivý.

Reakce obchodu ExtraCeny.mimishop.cz

dnes jsme spolu mluvili po telefonu, při expedici kolega omylem poslal pouze jeden kus, zítra posíláme další kus, zákazníkovi jsme omluvili a ihned sjednali nápravu.

Nedoporučuji není mi jasné jak muže obchodník zabalit a poslat poškozené zboží.Zboží došlo poškrabané s chybějící částí která nebyla ani v krabici,tudíž nemohlo dojít k poškození přepravou.

Reakce obchodu ExtraCeny.mimishop.cz

omlouváme se za komplikace, zboží jsem před odesláním kontroloval a kytaru balil,
    pokud se poškodí zboží při přepravě, posíláme pro zboží kurýra,který přiveze nové zboží a odveze na naše náklady poškozené, stejně postupujeme při reklamacích, prosíme o info na který den objednat přepravu.

děkuji,Udatný

• Dlouhá dodací lhůta, přesto že zboží bylo skladem.

• žiadne
    • nereaguje na reklamáciu

Neserióznosť...

Reakce obchodu ExtraCeny.mimishop.cz

Zboží se nejdříve musí poslat na naši adresu na reklamaci, pak je reklamace vyřizována.

děkujeme ExtraCeny.

• měl na skladě to, co jsem rychle potřebovala.
    • Bylo to za dvojnásobnou cenu, než jinde.

Vše klaplo, jak slibují.

• Bohužel zboží, které jsem potřeboval, bylo v obchodě vyprodané. Tak jsem si ho koupil tady. Ale 100% ceny navíc. Nutně jsem ho potřeboval.

• levné ceny
    • jedná se pouze o překupníka od jiných dodavatelů
    • dlouhé dodací lhůty

Nalákala mne nízká cena výrobku, ovšem slibovaný termín dodání se z 10.dnů protáhl a až 18.den bylo obchodem oznámeno, že objednávka byla zrušena. Údajný důvod - při expedici zboží byla zjištěna špatná kvalita,celá dodávka byla vrácena dodavateli, objednávka byla stornována.
    Takže vyvstává otázka - on byl na skladě jen jeden jediný výrobek? A zrovna vadný?

Závěr - zásadně nedoporučuji!

Reakce obchodu ExtraCeny.mimishop.cz

veškeré naše zboží dovážíme ze zahraničí, pokud některé výrobky nesplňují námi požadovanou kvalitu, kterou požadujeme od našich zahraničních dodavatelů , je dodávka zboží vrácena dodavateli,dbáme aby náš zákazník dostal zboží v požadující kvalitě,

děkujeme,,ExtraCeny