• 0

V týdnu byla cena za ozonový generátor 7 000 mg/h 22.869,- a ejhle, najednou "zlevnili" na 11.969,-. Pořád je to cca 4 násobek původní ceny. Názor ať si udělá každý sám.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá zlepšovat kvalitu našich produktů a služeb.
    Obraťte se na náš zákaznický servis, abychom pro Vás mohli najít uspokojivé řešení a pomohli vám dále.
    S pozdravem, váš tým Expondo

Velice "seriózní" obchod, který v době pandemie zdraží generátory ozonu minimálně pětkrát :-D Tak Vám přeji spoustu "spokojených" zákazníků !
    Ozonový generátor - 7 000 mg/h - 94 W - cena nyní: 22869,00 Kč Cena před pandemií byla okolo 4 tis. Kč ....
    Doporučuji zde nic nekupovat...

S pozdravem, váš tým Expondo

Smejdi co vydelavaji na corona viru. V nedeli cena za ozonovy generator 5100,- dnes uz 16525,- hyeny..

• Nízké ceny
    • Špatné až nevybíravé chování

Nejsou schopni poradit,arogantní pán na [email protected] servis@(vlastně jeden a ten samý)
    Prodávají výrobky nekompletní
    Vše zdlouhavé(na některé zboží čekací doba až 3,5 měsíce!!!!!!
    NEDOPORUČUJI!!!!!!

S pozdravem, váš tým Expondo

S panem Mackem velmi dobrá komunikace,vyřešili jsme nepříjemnou záležitost která nebyla zapříčiněna jejich firmou, ale firmou GLS.
    Vše nakonec bylo vyřešeno k mojí spokojenosti.

• Lákavé webové stranky se všemi výhodami co máte ohledně reklamace.
    • Reklamace neřeší a jen odepisují jak to řeší.
    • Neseriozní !!! a nedá se jím věřit.
    • Linka někdy nekomunikuje v češtině, jen anglicky.
    • Faktura v němčině.
    • Operator na lince slibuje , ale skutek utek.

Dodalí poškozený výrobek a ještě chyběla část výrobku. Reklamaci neřeší , při komunikaci jen ujištuji , že už to řeší. Ve skutečnosti se nic neděje. Je to německá firma , kde bych předpokladal serioznost , ale opak je pravda. Doporučuji se ji zdaleka vyhnout.
    Nedoporučuji !!!!

• dobrá komunikace

• Super

• Bleskové dodání (3dny), zboží bylo skladem
    • platba pouze předem

Tento obchod doporučuji. I když se snažím obchody, které mají platby pouze předem nevyužívat. Nemám na to nervy.

• Výborná komunikace

• Komunikace velmi dobrá
    • Doručeno bez závad
    • Spokojenost s výrobkem
    • Nelze platit dobírkou ale respektuji

Ještě jednou děkuji.Vše dorazilo v nejlepším pořádku.Spokojenost nade vše

Objednal jsem si zboží a zaplatil ho. Od té doby komunikace od prodejce žádná. Telefon nezvedají a po týdnu jsem se přes mail dozvěděl, že zboží prodali jinému zákazníkovi a jestli chci tedy vrátit peníze zpět na účet. Takže i když jsem u tohohle prodejce nakupoval již v minulosti a kromě delší dodací doby bez větších výhrad, tak po téhle zkušenosti už nikdy víc. Abych nevěděl, zda a kdy mi zboží přijde a kdy mi hodlají peníze vrátit, takové jednání v dnešním obchodě nemá místo.

• Rychle jednani
    • Chybne uvedeny popis

• velmi špatná komunikace
    • lživé informace na webu
    • dlouhá doba doručení
    • nepříliš kalitní výrobek

Obchod slibuje profi nářadí pro řemeslníky. Bohužel provedení tomu absolutně neodpovídá (lehoučký plast, tupé nástroje). Je to spíše předražená hračka pro děti.
    Na eshopu byla uvedena informace, že pokud objednám a zaplatím do 1 hodiny a několika minut, bude zboží odesláno k přepravě ještě týž den. Ačkoliv jsem hned objednala i zaplatila kartou, předali zboží k přepravě až za více než 24 hodin. Zboží jsem potom obdržela až za 3 dny, což se mi zdá dlouho ve srovnání s ostatními eshopy.
    Vůbec neposlali informaci, že jim přišla moje platba a na můj dotaz neodpověděli.
    Celkově jsem zklamaná a už zde nic objednávat nebudu.

S pozdravem, váš tým Expondo

• Velmi rychlé odeslání objednáno v pátek 2.8-doručeno 7.8 naprostá spokojenost,platba kartou on-line výrobek splňuje mé očekávání.
    • seriózní obchod

Maxi spokojenost,výrobek dobré kvality splňuje co jsem očekával.

21.7. jsme udělali objednávku a rovnou převodem zaplatili, dnes 29.7. voláme na infolinku a paní nám nejdřív oznámila že jim platba nepřišla, obratem volá zpět a že tu objednávku rozklikla a peníze teda přišli, ale zboží není skladem. Konstatoval jsem že na webu jsem objednával protože byl skladem, bylo mi oznámeno, že ho musel koupit někdo těsně předem mnou. Kouknul jsem na e-shop a tam stále visí, že je skladem. Podotýkám, že nikdo žádný informativní e-mail neposlal, že by zboží nebylo skladem, pokud bychom nezavolali o ničem bychom nevěděli. S operatorkou jsme se domluvili, že nám vrátí peníze, tak teď alespoň doufáme v brzké vrácení peněz.

S pozdravem, váš tým Expondo

• Zboží bylo objednáno 3.6.2019 ve večerních hodinách.Bylo zaplaceno převodem.Ve čtvrtek 6.6.2019 jsme zasílali dotaz ke zboží,kdy bude doručeno.Než přišla odpověď,bylo dovezeno 6.6.2019 v dopoledních hodinách.Komunikace byla bez problémů.Zboží dorazilo kvalitně zabalené a již je odzkoušené.Zatím spokojenost.Faktura byla zaslána druhý den.

Služba a komunikace s obchodem vstřícná, ale co se týče zakoupeného zboží - bredeco Multifunkční hrnec 5l, ten není příliš kvalitní. Hrnec (vnitřní) dorazil poškozený i po výměně hned po prvním vaření se opět objevila stejná závada, odprysklý email. Hrnec je malý na frytovaní, vejde se tam pouze jeden trošku větší řízek. Ani síto na smažení není optimálně vyřešeno, při umisťování síta do hrnce dochází k poškrábání okraje hrnce. Program vaření zobrazující se na displeji nelze v průběhu vaření upravit tj. nejde regulovat čas nebo teplotu vaření ani v případě, že délku a teplotu si zvolíme mimo program tj. nastavení se musí vypnout a nastavit znova. Z toho vyplývá, že vždy dle vlastního uvážení si nastavujeme čas a teplotu, program na displeji je tam víceméně pro ozdobu

Reakce obchodu expondo GmbH

děkujeme za Vaše hodnocení a konstruktivní zpětnou vazbu.

Je nám líto, že objednaný produkt neodpovídá Vašim očekáváním. Vaše návrhy na zlepšení designu a funkcí multifunkčního hrnce jsme poslali oddělení odpovědnému za vývoj produktů.

Váš expondo tým

• super cena a rychlost dodání

jsem velmi mile překvapen ,mohu doporučit tento obchod

• Doporucuji

I když mi zboží nevyhovovalo a vrátil jsem ho, komunikace velmi dobrá a pružná.
    Rozhodně doporučuji!