• Telefonní konzultace před nákupem na profesionální úrovni
    • Odeslání zboží v den objednání
    • Výhodné maloobchodní ceny
    • Přehledný e-shop
    • Sledování zásilky i formou e-mailové notifikace
    • Široký sortiment + náhradní díly

Před nákupem jsem kontaktoval tel. linku a zaměstnanec ochotně pomohl s výběrem vhodného produktu dle požadovaných vlastností. Objednáno chvíli po konzultaci a zboží odesláno ten den (společnost je německá, centrální sklad pro EU je v Polsku). Objednáno 3.3.2021, doručeno 5.3.2021. Zboží perfektně zabaleno a velmi kvalitní zpracování (Airclean 7G-WM1). Za mě doporučuji.

• Nezvedaji telefony,nemám fakturu

Obchod nekomunikuje,nemám fakturu i po 4 urgencích,Infolinka Anglicky ,myslím,že jsem ještě v Česku ne? Zboží z Polska a vystupují jako Němci Berlín sídlo. Reklamace se posílají do Berlína!!! To bude tedy darda na poštovným. ..Nedoporučuji!!!

Vážený zákazníku,
    děkujeme za zpětnou vazbu, která nám pomáhá zlepšovat kvalitu našich produktů a služeb.
    Bohužel nemůžeme v našem systému najít žádnou objednávku se jménem zákazníka „Anonymní uživatel“. Litujeme, že s naším produktem nejste spokojeni. Obraťte se na náš zákaznický servis, abyste našli uspokojivé řešení a pomohli vám dále.
    Telefonní číslo: +420 234 093 825 - Po - Pá - 10:00 - 16:00
    e-mail: http://expondo.cz

• rychlost , spolehlivost

Naprostá spokojenost. Objednali jsme zboží , kvalitně zpracované vše oka.. Doručeno asi po 3 dnech, ale bohužel pro nevyhující kusy z naší strany. Na naše požadavky jsme zboží vrátili a odstoupili od smlouvy. Poslali si sami dopravu a peníze vrátili v plné výši. Super domluva i telefonicky. Doporučuji. Tom .K.

• Cena produktu
    • Vše funkční

• Popis výrobku
    • - je toho hodně, ale hlavně nemožnost někoho zkontaktovat telefonicky, až na 5 pokus (jinak záznamník nebo anglicky mluvící)
    • neochota opravit špatně napsanou fakturu zákazníkovi i když jsem měl v požadavku na přesné uvedení fakturační adresy
    • zdlouhavé jednání a neustálé se doprošování o odstranění jejich chyby - nakonec stejně neopraveno
    • základní chyby na faktuře
    • jsou to sice němci, ale prodávají přes Polsko, takže se asi s reklamací nikam nedostanete
    • TATO ZKUŠENOST MI PLNĚ STAČILA A POKUD MOHU - NEDOPORUČUJI !

Jako web. který nabízí od bílé techniky až po brusky mě po bližším pátrání vůbec nepřesvědčil o serióznosti jednání a hlavně ochoty něco opravit, zvláště pokud udělali sami chybu. Český zástupce si vás jen poznamená a pak postupuje záležitost dál - bez kompetencí nebo sdělení nápravného opatření .... prostě jenom přeposílači. Paní Mlejnová byla sice ochotná a vstřícná, ale bohužel bez kompetencí na nějaké vyřešení problému.
    Již nikdy více u tohoto prodejce !!!

Vážený zákazníku,
    Bohužel nemůžeme v našem systému najít žádnou objednávku se jménem zákazníka „ Anonymní uživatel“. Litujeme, že s naším produktem nejste spokojeni. Obraťte se na náš zákaznický servis, abyste našli uspokojivé řešení a pomohli vám dále.
    Telefonní číslo: 234 093 825 - Po - Pá - 10:00 - 16:00

• zboží objednáno 18.12., ke dni 4.1. stále nedoručeno
    • zboží z Polska

Hezké odpoledne,

rádi bychom Vás požádali, abyste nás kontaktoval/a přímo s bližšími detaily Vaší objednávky.
    Takto anonymně ji bohužel nemůžeme dohledat, dořešit, nebo se k celé záležitosti vyjádřit.
    Zákaznická linka +420234093825 je Vám k dispozici po-pá 10-16 hod., příp. email na [email protected]

Rádi vyřešíme případná nedorozumění a stížnosti z Vaší strany.

• objednáno 15.12.2020 a dne 18.12.2020 doručeno v pořádku domů.

• rychlé dodání z Pl
    • komunikují rychle
    • obchod má sídlo v Německu a odesílá z Pl

Objednal jsem 14.10. 2020 ozonový generátor 10000mg/h 98W s UV lampou.za 7025 Kč. Při kontrole funkčnosti jsem nenalezl stopy UV záření. Na můj dotaz zda skutečně generátor obsahuje UV lampu jsem dostal odpověď, že se stala chyba v popisku a nabídli tři možná řešení : 1. sleva na produkt 35e (948,85Kč) 2. vrácení na sklad a výměna za jiný generátor s doplacením rozdílu 3. vrácení na sklad v Pl s vrácením peněz.
    Odesílání zboží na sklad v Polsku jsem nechtěl absolvovat a tak jsem souhlasil s variantou slevy na zboží. Peníze ze slevy byly na účtě 21.10. V současné době 22.11.2020 ale stejný generátor pod stejným číslem(už bez UV) prodávají za 3.859,- tj o 2.217,-méně než jsem ho ve výsledku pořídil já. Tudíž poskytnutá sleva asi nebyla adekvátní skutečné hodnotě přístroje .

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá zlepšovat kvalitu našich produktů a služeb.
    Obraťte se na náš zákaznický servis, abychom pro Vás mohli najít uspokojivé řešení a pomohli vám dále.
    S pozdravem, váš tým Expondo

Zboží v pořádku během zhruba týdne došlo.

Vážený zákazníku, děkujeme vám za objednávku! S pozdravem váš expondo tým

• Zboží objednáno ve středu v noci ,v pondělí dopoledne dorazilo.

Termíny doručení byly dodrženy ,zboží perfektně zabaleno ,vše funguje jak má a parametry zboží sedí..

Vážený zákazníku, děkujeme vám za objednávku! S pozdravem váš expondo tým

• Vrácení zboží do 30 dnů považuji za klamavou reklamu -- po roce nemáme ani peníze ani zboží

Vrácení zboží do 30 dnů považuji za klamavou reklamu - po roce nemáme ani peníze ani zboží. Cca 30 urgencí jak telefonicky, tak emailem.

Stručný přehled:
    06.09.2019 jsme odstoupili od smlouvy - rozměry dodaného výrobku neodpovídají rozměrům inzerovaným na stránkách e-shopu expondo.cz
    30.10.2019 dopravce odmítl vydat potvrzení o převzetí zboží v hodnotě 15 370 Kč
    26.11.2019 zboží odesláno firmou expondo dodavateli
    29.11.2019 úspěšně doručeno dodavateli
    04.02.2020 potvrzeno vrácení peněz do konce týdne
    do dnešního dne (3.7.2020) žádná komunikace
    Petr Michek

S pozdravem, váš tým Expondo

V pondělí večer objednáno, ve čtvrtek ráno dodáno, balík řádně zabalen a neporušen. Potvrzení objednávky obratem, info o cestě balíku průběžně, faktura dodána v předstihu. S dodáním spokojenost.

Vážený zákazníku, děkujeme vám za objednávku! S pozdravem váš expondo tým

• Ihned zasila informace o prijeti platby, o expedici a pohybu zbozi
    • Velmi rychle dodani
    • Na prvni pohled neni zrejme, ze se jedna o nemeckeho prodejce a zbozi je dodavano z Polska
    • Krabice, v niz bylo zbozi prepravovano, byla pri predani potlucena a mirne poskozena

Objednaval jsem si monokularni dalekohled, ktery byl na e-shopu dostupny, plazltba provedena kartou pri objednavce a objednavka probihala ve stredu v poledne a zbozi mi bylo doruceno v patek odpoledne. Obchod zasilal informacni e-maily, vc. informaci o dopravci, takze jsem mohl sledovat, kde zbozi je. Bohouzel doslo pri preprave k poskozeni vnejsi krabicky, takze jsem mel trochu obavu o samotne opticke zarizeni, alw nastesti bylo vse v ppradku a funkcni. Za me doporucuji.

S pozdravem, váš tým Expondo

• Dobrá cena, levnější než u nás. Rychlé dodání, třetí pracovní den po objednání doručeno, a to posílali zboží z Polska, palec nahoru! Děkuji.

• rychlost,komunikace

Moc chválím tento obchod a vůbec nechápu kde se berou ty záporné recenze!!Já si jich všimla tedy až po objednání ,pravda trošku jsem se lekla,ale vše dopadlo na jedničku! 12.5.jsem objednala gril a 15.5. mám gril doma!!!
    Výborná komunikace s panem Pavlem Mackem,nemám jedinou výtku .Jen škoda že spokojení zákazníci sem svou spokojenost nenapíší,a ozývají se jen ti nespokojení,pak to vypadá tak,jak to vypadá,smutné...
    Za nás spokojenost,rychlost,ochota.obchůdku tleskám a jen tak dál :-)

• zákaznická linka... sice se kolikrát ozve, že komunikují jen v angličtině, ale během chvilky se dá dovolat.. bohužel k ničemu, nic se nevyřešilo.. snad alespoň peníze vrátí
    • zcela neseriózní a nedůvěryhodný

No co dodat k této firmě.. Ani když by to byl poslední e-shop s potřebným zbožím, tak bych nic neobjednala. Ono to vyjde vlastně nastejno. Stejně nic nedorazí.
    Objednávku jsme vytvářeli přes e-mail dne 23.3.2020. Jelikož se jednalo o speciální součástku. Na zákaznické lince i na e-mailu mi byla potvrzena dostupnost zboží. Na e-mail jsme tedy obdrželi pokyny k platbě a že následně po přijetí platby bude zboží doručeno do 3-5 pracovních dní. Platbu jsme hned provedli. Za dva dny jsem tedy raději psala, zda se platba připsala, jelikož mi nepřišlo žádné potvrzení, žádné číslo objednávky.. prostě nic. Platbu nám potvrdili a tak už jsme jen čekali na vytoužený balíček. Bohužel se nic nedělo a následovalo kolečko e-mailů a hovorů na zákaznické lince. Jednou nám napsali, že zásilka ještě není expedována, na zákaznické lince zase tvrdili, že expedována už byla a má nám do dalšího dne přijít číslo zásilky. Bohužel už dále se jednalo jen o výmluvy, kde se jeden zaměstnanec na e-mailu neshodoval s tvrzením zákaznické linky. Konečnou verzí tedy bylo, že součástka není skladem, ale vymontují ji ze zařízení a pošlou. Od té doby také už pár týdnů uběhlo a zažádali jsme tedy o vrácení peněz (4.5.2020). Snad alespoň to dopadne dobře, necháme se překvapit. Byli bychom ale raději za součástku. Pochopili bychom problém s dodáním v současné situaci, ale na stránkách je upozornění, že objednávky se vyřizují ve standardní době a i nám bylo standardní doručení potvrzeno několikrát.

S pozdravem, váš tým Expondo

• rychlé jednání, email i telefón
    • dorazilo rychle a vpořádku
    • nižší cena než u konkurence

• dodáno v termínu
    • levnější než konkurence
    • 100% funkční
    • Zahraniční obchod. Majitel eshopu je z Německa a zboží přišlo z polské firmy.

Sháněl jsem automatické zalévání truhlíků a záhonu na solární energii a tady jsem našel jednoduchou a hlavně levnou variantu.

• Co jsem objednal, bylo mi dodáno
    • Nejedná se o českou společnost

Vše proběhlo ok, ale moc si neumím představit, jak a za kolik by se u nich zboží reklamovalo. Každopádně, já jsem se zásilkou v tuto chvíli velmi spokojen.

• Faleš a lži ...!!!
    • Nekupovat zde NIC !!! rychle pryc !!!

Podvo....... !!!!!! objednali jsem si jako firma Generátory ozonové, které byly určeny do nemocnice!!! pro nemocné a pro lidi co na COV-19 umírají.. Nedodali nic, zvedly rapidně ceny a nezvedají telefony a nereagují na emaily.Pozor platba PŘEDEM někde do Polska!!!! A co jsme měli 1 generator pred tím. po 17 dnech odešel a na reklamaci máme poslat do Berlína na Sídlo !!! doprava 875,- Kč Super a uvidíme ho ještě někdy ? NEKUPUJTE zde NIC!!! viz recenze níže