• žádná
    • nelze se dovolat, nereaguje na reklamační maily

Zboží jsem objednala a zaplatila dne 2.6.2022. To teď nemám.

Dostala jsem sice potvrzující mail o objednávce, s tím, že budu o jejím průběhu podrobně informována. Není pravda. Dostala jsem sice několik zbytečných mailů, ale nic konkrétního. Poslední, že mi nebyla moci zásilka doručena, protože adresa neexistuje.
    Již téměř 5 let využívám e-shopů. S ničím takovým jsem se nesetkala. Dostanu vždy 2 maily. Potvrzující a o vyřízení zásilky a předání dopravci. Pak se ozve dopravce. Mailem a sms s upřesněním dne a hodiny doručení.

Na expondu neberou tel. Snažím se dovolat už týden. Ani neodpovídají na reklamační maily. Asi budu muset udělat oznámení na PČR a požádat advokáta o intervenci.

Obchod v žádném případě nedoporučuji!!

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá zlepšovat kvalitu našich produktů a služeb.
    Obraťte se na náš zákaznický servis, abychom pro Vás mohli najít uspokojivé řešení a pomohli vám dále.
    S pozdravem, váš tým Expondo

• V žádném případě neobjednávat zboží,když potřebujete řádný daňový doklad do firmy - nedostanete ho

Objednáte v Čechách,zboží přijde z Polska a sídlo firmy je v Německu tj. vražedná kombinace.
    4.3.2022 nám přišlo zboží za 19990,-Kč fakturu není možno dát do účetnictví je vystavena špatně,byla nám přislíbena faktura s převedenou daňovou povinností a vrácení DPH ve výši 3469,34 Kč,ale to se do dnešního dne nestalo.
    Dokonce po posledním telefonátu jsem nabyla dojmu,že se tak ani nestane.
    Kladné recenze mohou dát pouze zákazníci,kteří nepotřebují daňový doklad a dodané zboží je funkční.

• neschopnost komunikace
    • výhovorky
    • nechtějí vystavit správnou fakturu
    • jde o německou společnost, která není schopna komunikovat v češtině

Velká nespokojenost s nákupem v obchodu. Společnost se tváří jako česká společnost, ve skutečnosti jde však o německou. Po objednání s dojmem, že nakupuji v české společnosti, jsem obdržel špatně vystavenou fakturu se špatnou DPH. S prosbou o úpravu faktury mi nebylo vyhověno ani po několika měsících. Dnes uběhlo od objednávky více než 4 měsíce a faktura stále nebyla vystavena správně.

Pouze upozorňuji, že nevím čeho je společnost schopná, jelikož půl roku dokáže hledat výhovorky typu, že se pracuje na úpravě, že kontaktuji vedení atd atd.

Toto je moje první negativní recenze, kterou eshopu na Heuréce píšu. Spíše jako upozornění na anti-zákaznícké chování.

• Bezproblémová a rychlá komunikace
    • Slevy a slevové kódy

Určitě obchod doporučuji. Nejdříve jsem se bála kvůli negativním recenzím. Ale jsem naprosto spokojená s přístupem a komunikací. Objednala jsem si paddleboard, který přišel do dvou dnů. Byli schopní mi poradit, technické oddělení mi odpovědělo na všechny otázky okamžitě. Takže za mě určitě DOPORUČUJI!
    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Vážený zákazníku, děkujeme vám za objednávku! S pozdravem váš expondo tým

• Rychlé vyřízení i dodávku. Trochu zmatku z mé strany ale vše ihned vyřešeno já mohu doporučit

• Zásilka doručena rychle
    • Všechno v pořádku

Vážený zákazníku, děkujeme vám za objednávku! S pozdravem váš expondo tým

Dodané zboží bylo poškozeno a jedna jeho část byla jiné specifikace . Obchod mi navrhl tři možnosti jak problém vyřešit. Buď mám zboží vrátit a pošlou mi nové , dodat náhradní díl a nebo si zboží nechám a pošlou mi 15% z ceny zpět . Souhlasil jsem se slevou zboží a do dvou dní mi peníze došly na účet .
    Férové jednání "ale"

E-shop by si měl lépe ošéfovat kvalitu zabalení zásilek.
    [email protected]

Vážený zákazníku, děkujeme vám za objednávku! S pozdravem váš expondo tým

• z Polska zboží dorazilo rychle, byť poškozené a jiné (levnější), než jsem objednal
    • popis zboží neodpovídá dodanému - avizují zboží z vyšších řad za výhodné ceny, ale dorazí modely z nižších řad
    • mrtvá (zrušená) infolinka

V sadě 3 kufrů na nářadí byl největší z nich z jiné - levnější řady bez pro mě podstatné funcionality.
    Navíc s uraženým rohem, což vzhledem k jejich odolnosti muselo vyžadovat dost brutální zacházení. Ale to jde asi za dopravcem - GLS.
    Beru to jako zkušenost v ceně pár stovek - napříště nebrat podezřelé množství negativních komentářů na heurece na lehkou váhu.

S pozdravem, váš tým Expondo

Obchod nereaguje na e-maily ani na telefon, vzhledem k tomu, že všechno řeší ze zahraničí a zboží je nízké kvality, absolutně nemůžu doporučit nákup.

S pozdravem, váš tým Expondo

• Rychlá výměna zboží. Nejvyšší spokojenost.

• Rychlost, spokojenost

Naprostá spokojenost

• Zboží ok.
    • Přeprava příšerná, nemá terminál, nevolá předem, nemá rozměněno...

Na dobírku určitě ne

S pozdravem, váš tým Expondo

Solidní jednání, velký výběr,rychlé dodání a skvělá komunikace, velká spokojenost.

Vážený zákazníku, děkujeme vám za objednávku! S pozdravem váš expondo tým

• cenově dostupné gastro zboží
    • možnost koupit i zlevněné ,,rozbalené,, zboží v 100% kvalitě
    • relativně velmi rychle dodáno

Objednala jsem několikrát, a vždy přišlo vše v pořádku, a velmi rychle, kupovala jsem jak nové tak ,,rozbalené zboží,, ceny jsou opravdu super.

Vážený zákazníku, děkujeme vám za objednávku! S pozdravem váš expondo tým

• Velmi spokojená 27.7.2021 objednáno na dobírku dnes 30.7.2021 ho mám doma.
    • Gril vypadá super, hned ho odskouším.

Nevýhoda žádná

Vážený zákazníku, děkujeme vám za objednávku! S pozdravem váš expondo tým

6.8.2021 PO MNOHA URGENCÍCH NÁM NEBYLY DODNES VRÁCENY PENÍZE ZA NEDODANÉ ZBOŽÍ!!!! SKORO 2 MĚSÍCE !!! SAMÉ VÝMLUVY A TOTALNÍ AROGANCE. PRO DŮKAZ UVÁDÍM ZDE NAŠE PLATBY VŮČI TÉTO "SPOLEČNOSTI"
    Předáváme právníkovi pro podezření na bezdůvodné obohacení.

Detaily

VS: 908440

-4 384,30 Kč
    15.06.2021
    VS: 904894
    Nedoporučuji, !!!! Udělejte si obrázek sami !!!
    Zadržují mi 2 týden zboží a peníze. Jednou, když jsem se už dovolal na infolinku , řekli mi, že nemohou peníze dohledat, pak, že jsme to celé nezaplatili, Teď došli nějaké emaily v Polštině. Totalní hrůza, Zvažuji předání na Českou obchodní inspekci.

zde jedna z komunikací ,
    Všechny objednávky evidujeme v systému jako nezaplacené.

Budu se těšit na Vaši odpověď.
    Se srdečným pozdravem
    Marketa Machová

Náš zákaznický servis je tu pro Vás jako obvykle a naši pracovníci, kteří momentálně pracují z domova, jsou Vám nadále rádi k dispozici. Navzdory aktuální situaci Vám přejeme krásné jaro, a především pevné zdraví!

Tento e-mail je služba z účtu expondo GmbH.
    Headquarter: expondo GmbH | Köpenicker Str. 54 | D-10179 Berlin | Germany

+49 30 209 930 530 | [email protected] | www.expondo.de

• Nedodání objednaného zboží
    • Neinformování o průběhu objednávky
    • Omezené možnosti kontaktu

Objednané zboží mi nebylo doručeno. Informace o objednávce dorazily z "noreply" emailové adresy, tudíž ji není možné urgovat.
    Téměř měsíc po objednávce mám od prodejce pouze informaci, že zboží bude doručeno do 5 až 7 pracovních dnů.
    Zákaznická linka "funguje" jen mezi 10 - 16 hod

Vážený zákazníku,
    děkujeme za zpětnou vazbu, která nám pomáhá zlepšovat kvalitu našich produktů a služeb.
    Bohužel nemůžeme v našem systému najít žádnou objednávku se jménem zákazníka „Anonymní uživatel“. Litujeme, že s naším produktem nejste spokojeni. Obraťte se na náš zákaznický servis, abyste našli uspokojivé řešení a pomohli vám dále.
    Telefonní číslo: +420 234 093 825 - Po - Pá - 10:00 - 16:00
    e-mail: http://expondo.cz
    S pozdravem, váš tým Expondo

• Vynikající informování o průběhu objednávky.

Velmi kvalitní komunikace. V pondělí jsem objednal a zaplatil, v úterý bylo předáno dopravci, ve středu zboží putovalo z polského skladu do Čech, ve čtvrtek jsem měl zásilku doma. Vše v pořádku, kompletní, funkční. Celou dobu jsem byl informován o průběhu a stavu dodávky. Jsem velmi spokojený.

Super ceny
    Zboží dorazilo v pořádku
    Rychlé dodání
    Skvělá komunikativnost

Vážený zákazníku, děkujeme vám za objednávku! S pozdravem váš expondo tým

• Dobrá komunikace ze strany obchodu
    • Zboží dorazilo rychle
    • Zboží dorazilo mírně poškozené

Poškozený balíček má nejspíš za vinu přepravní společnost, nikoliv obchod. Kvalita komunikace byla výborná, doporučuji tento obchod.