• Zboží jsem zaslala zpět a po třech týdnech jsem neobdržela, žádnou zprávu ani peníze.
  • Šaty přisli hned druhý den. Bohužel modrá není jako modrá na obrázku. Šaty jsem obratem vrátila zpět a čekala navrát peněz na účet, misto toho mi napsali že šaty k vraceni nejsou, jelikož je na nich flíček šaty jsem neprohlížela ale podle všeho mi šaty poslali již s flekem. Volala jsem k nim do obchodu 2 dny po sobě xkrát...ale bez reakce, to samé na meil - bez reakce. Takže šaty za 3000,- jsem si musela nechat obchod zasadně nedoporučuji!!!!

• žádná výhoda není
    • podvodníci, nenakupovat

Podvodníci!!!!!!!! Nevrací peníze

• Rychlost a kvalita

• Doteď jsem neobdržela peníze za vrácené zboží!!!!!!

Zaslali jiné zboží, než bylo objednáno. Vráceno ve lhůtě na jejich adresu, bohužel zcela zjevně ignorují českou legislativu a nezasílají peníze zpět viz další recenze. Nechápu, že s tím úřady nic nedělají.

• PODVODNÍCI
    • Ignorují českou legislativu a nevrací peníze za navrácené zboží ve lhůtě
    • Zaslali jiné zboží, než bylo objednáno

Doručili jiné šaty, než byly objednány. Odstoupila jsem od kupní smlouvy, nepoužité zboží ve lhůtě odeslala zpět. Peníze nevrátili. Po urgencích chabé vyjádření, že zboží sice ve lhůtě zpět obdrželi, ale že u vráceného zboží nebyl vyplněn formulář, který však kupující dle norem použít vůbec nemusí. Vrcholem všeho byla informace, že šaty na mé náklady odesílají zpět. Evidentně neznalí české legislativy a ignorující další výzvy. Jak vidno, není to ojedinělý případ. Prosím, varujte všechny před nákupem na tomto portálu a pokud čekáte na vrácení kupní ceny, ihned podejte podnět na ČOI.

• krásný obchod, milá obsluha

• rychlý obchod

• žádná výhodu jsem neobjevila
    • podvodníci

Zlý sen. Vracela jsem šaty. Přišly v pondělí, v úterý jsem je odesílala zpět, jelikož neseděly. Přišly mi fotky, že jsem je zašpinila!!! Nesmysl, ale dobrá. Vyžádali si poštovné, aby mi je poslali zpět. To jsem uhradila. Dodnes (již měsíc) nemám ani šaty, ani peníze. Řeším přes ČOI. Nikdy více.

Zboží mi bylo doručeno, ale nesedělo. Jakmile jsem se ho pokusila vrátit, obchod se mnou přestal komunikovat. Neodpovídá na e-mail, telefon. Přístup strašný. Nikdy více. PODVODNÍCI

Rychlé dodání, krásné šaty. Objednávala jsem již druhé šaty a vždy perfektní kvalita a perfekně padnou.

• Velmi rychlé vyřízení objednávky.

Skvělý obchod s velkým a krásným výběrem šatů, perfektní komunikace, bleskové dodání!!!

• Okrádají lidi! Zboží jsem reklamovala kvůli špatné velikosti ale peníze mi už nevrátili a nekomunikují

• Nevraci penize za zbozi
    • Viz www.vasestiznosti.cz

POZOR NA TENTO POLSKY ESHOP Ani po urgenci pravniky z dtestu nevraci penize za vracene zbozi.
    VIZ WEB www.vasestiznosti.cz kde je seznam par stiznosti, vetsinou nevracene penize

Zboží bylo sice doručeno, ale vracela jsem ho a s tím mám teď problémy. Už je to několik týdnů a nemám ani zboží, ani peníze. Komunikace příšerná, ochota žádná.

• Zboží nebylo vyhovující, jednalo se o dámské šaty v hodnotě 2800Kč. Zboží jsem na vlastní náklady zaslala zpět. Obchod nereaguje. Peníze mi nebyly vráceny. Jsou to podvodníci, které registruje jako podvodný obchod i ČOI.

Podvodníci

• Horsi popis materialu

• Nemám šaty ani peníze

E-shop nevrací peníze za vracene vyzkoušené šaty! Nemám šaty ani peníze, e-shop me zablokoval, nebere telefon ani neodpovídá na e-mail. Budu resit soudně.