• Podvodnici

Dokud nepotrebujete saty vratit problem neni, ale jakmile saty vratite tak nastane ignorace, blokace a penize zpatky nikde.

Vracela jsem dvoje šaty,za jedny se platba vrátila za druhé ne,obchod nekomunikuje,nikdo se mi neozývá už snad měsíc na e-maily ani se mi nedaří do obchodu dovolat.

• NEVRACÍ PENÍZE!! Nedoporučuji!!

OBCHOD NEVRACÍ PENÍZE ZA VRÁCENÉ ZBOŽÍ!! Platba vrácena po více jak dvou a půl měsících na základě kontaktování ze strany České obchodní inspekce, do té doby mé snahy o kontakt a domluvu bez efektu!

• Byla jsem velmi překvapená rychlé dodání dvou stejných šatů jedny seděli perfektně ..spokojenost..

Šaty byly přesně takové, jako na obrázku.

Rozhodně tento obchod nedoporučuji. Koupila jsem si šaty za více jak 2 tis. Kč, které jsem do 14 dnů řádně vrátila, jelikož mi neseděla velikost. Po měsíci jsem obchod upozornila, že mi stále nepřišla vrácená platba, na to mi ihned odpověděli, že to zkontrolují. Vrácená platba po dvou měsících stále nepřišla, na e-mail již nikdo neodpovídá a zákaznickou linku mi nikdo nezvedá. Takže hlásím na ČOI. Opravdu NEDOPORUČUJI!!!

• Rychle doručení
    • Kvalita
  • Potřebuji vrátit zbozi a nevím jak. Telefon mi nikdo nebere a na emaili neodpovídá

• rychlost dodání, krásné šaty,bohužel velmi těsné, musela jsem vrátit
    • bohužel větší velikost 42 nebyla

• Rychlost, spolehlivost

nebyly vráceny peníze za vrácené šaty , vše ve stanovené lhůtě zákonem

Předražené vietnamské hadry. Jedním slovem hrůza.

• Obchod pri vraceni zbozi nevraci penize.

• Krásně sedí

• vůbec žádná
    • všechny

Nejhorší firma, jakou jsem kdy zažila. Zboží, které mi nevyhovovalo, jsem poslala zpět a oni mi neposlali žádné peníze. Žádná domluva s nimi není a peníze už asi v mém životě neuvidím. Této firmě (podvodnické) se vyhnu na internetu na sto honů.... SA toradím radím i všem ostatním. Nic zde neobjednávejte...

• Špatný přístup při vrácení zboží. Nevrací peníze za zboží, komunikace žádná. NEOBJENÁVEJTE a varujte vaše okolí o podvodném jednání. Pokud mi nebudou peníze vráceny, budu kontaktovat právníka, ČOI i tisk.

Při vrácení zboží si vždy vymyslí důvod, proč nevrátit peníze. Nekorektní jednání a NEDOPORUČUJI. Předala jsem na ČOI.

• Skvělá spolupráce se zákazníkem. Velká spokojenost.

• Zboží jsem zaslala zpět a po třech týdnech jsem neobdržela, žádnou zprávu ani peníze.