• Zbozi jsem objednala chvili pred zaviraci dobou a pan mi jeste volal ze jestli chci tak muzu prijet ze na me pocka (cekal 10min po zaviraci dobe) takze jsem byla prekvapena a rada ze nemusim cekat cely vikend dekuji

popis neodpovida skutecnosti

Hezký den,

u našich produktů, se nespoléháme pouze na parametry udané výrobcem, ale i sami je kontrolujeme. Navíc měříme i další parametry, které nám výrobce nedodává, pro lepší orientaci zákazníka.

V naší nabídce, se nachází přes 3000 položek a nikdy v této oblasti, nedošlo k žádné námitce ze strany spotřebitele, právě díky osobní kontrole parametrů.

Produkt, který jste si zakoupila, jsme pro jistotu ještě jednou zkontrolovaly a nenalezli jsme nic, co by bylo v rozporu s našim popisem.

Můžete nám prosím konkrétně uvést, v čem z naší strany došlo k omylu?

děkuji

s pozdravem

Petr
    Evibrator.cz

• Dobry

Jsem zcela zpokojen

• výběr
    • pomalá expedice a doprava

• 1. Obchod nevydává doklad o zaplacení = EET
    • 2. Obchod nebere zpět zboží ve 14denní zákonné lhůtě při zakoupení přes internet
    • 3. Obchod tvrdí, že při objednání přes internet a při osobním vyzvednutí se nejedná o zakoupení přes internet
    • 4. Doba pro vyzvednutí zboží je pouze dvě odpoledne v týdnu

Naprostá tragédie a několikanásobné porušování Obchodního zákoníku - naprosto nedoporučuji!!!

Reakce obchodu evibrator

Vážený pane PF, přesto, že píšete anonymně pod zkratkou, Vaše jméno v rámci zákona GDPR a určité profesionality uvádět nebudu, neopodstatněné nařčení, jako Vaše msta..?
    1. EET Novelizací, zákonem číslo 137/2020sb, který prošel Parlamentem ČR a který podepsal Prezident, se EET do 31.12. 2022 pro všechny čtyři vlny pozastavuje, daňový doklad k nákupu jste obdržel, tento daňový doklad dále evidujeme v účetnictví pod číslem: 201325357.
    2. -3. 14denní zákonná lhůta vrácení zboží bez udání důvodu u nás platí, nelze však uplatnit na Vámi zakoupené použité zboží intimní povahy (anální vyplachovač, který jste zakoupil a použil), v rámci zákona a směrnice Evropského Parlamentu a Rady ze dne 20.května 1997 č.EU L144/19 kdy se jedná o zboží zvláštního, intimního charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. V rámci zákaznického servisu, abychom maximálně Vám vyšli vstříc, byla nabídnuta možnost uplatnění reklamace na mechanickou vadu (když jste tvrdil, že Vám sprcha netěsní) možnost zaslat dodavateli a vyřešit v rámci reklamace do zákonných 30dní, zpravidla řešíme do 14dnů, to jste odmítl, nejde jen tak zakoupit, použít a chtít vrátit peníze. Opomenu to, že mi tu vyhrožujete panem Babišem, (můj bůh to není).
    4. Doba vyzvednutí - Z důvodů Vládního omezení pro epidemii Covid 19, je maloobchod a provoz obchodu dočasně omezen, Vládním nařízením a to pouze k výdeji objednávek, opatření Vlády ČR, které slouží k ochraně veřejného zdraví a zvlášť Vás seniorů, kteří patříte do rizikové skupiny, mělo by zamezit volnému pohybu osob na nejnutnější a zřejmě tedy Vy jen toto nerespektujete.
    Děkuji za pochopení Petr Zmrhal majitel.

• Perfektní
    • Vynikající telefonická domluva
    • Bleskové dodání

• Výběr
    • Dobré ceny

Super komunikace s obchodem. Vybrala jsem si zboží, které není skladem a z obchodu mě hned informovali, že to bude déle trvat. Bylo potřeba objednávku v průběhu upravit a také mi hned volali a psali mail. Obchod má velký výběr, dobré ceny a komunikace je prostě naprosto skvělá.

• Prehledny web, zbozi odpovida popisu, opet rychle a diskretni jednani.

Doporucuji

• dopravce nemá na vraceni vetsich penez

komunikace supr

• Široký sortiment
    • Diskrétnost
    • Rychle připraveno k odběru
    • Ochotný personál
    • Dobrá komunikace

Nakupuji zde již po několikáté a vždy naprostá spokojenost

• Diskrétnost
    • Ochota

• Kvalita zboží
    • Doprava zdarma
    • Diskrétní balení

Už jsem zde nakupoval a vždy bez problému. Skvěle zabaleno a rychle odesláno. Mohu jen doporučit.

• Skvělý výběr
    • Výborné ceny
    • Rychlost odeslání
    • Opravdu diskrétní balení

Výborný obchod s velkou nabídkou, každý nákup zcela bez problému a opravdu na výbornou. Mohu jen doporučit.

Skvělá komunikace, rychle dodání, kvalitní zboží.

• Ok

Ok

• Myslel jsem, že když je vše na skladě, bude připraveno alespoň do druhého dne... Trvalo to déle, než jsem čekal.

Reakce obchodu evibrator

Vaše objednávka vytvořena 23.10. v 16.18h, připravena k odběru 23.10. v 16.20h, dosud nevyzvednuta..? Na internetových stránkách eshopu i na kamenné prodejně nyní upozornění, že z důvodu Vládního nařízení provozovna uzavřena, výdej internetových objednávek probíhá každé úterý a pátek v čase 12-19h na adrese provozovny a to až do konce "nouzového stavu" z důvodu epidemie Covid19.

• ok

• Výborná komunikace.
    • Na čen se po telefonu dohodne to se stane