• zakoupeno v evibrator před 2 týdny

všechno vpořádku

• zakoupeno v evibrator před 3 týdny

• Velmi rychle doručení
    • Jednoduchá orientace při výběru produktu
  • zakoupeno v evibrator před 4 týdny

• Rychlé, diskrétní, super komunikace. DOPORUČUJI!!!
  • zakoupeno v evibrator před 1 měsícem

• Rychlá komunikace
    • Příjemná obsluha
    • Výdejní místo je zároveň prodejna kde si člověk může vybrat další zboží

Jako vždy velmi rychlé jednání (když si objednáte zboží "skladem"), super komunikace, příjemná obsluha na výdejním místě.

Reakce obchodu evibrator

Moc děkujeme za pozitivní recenzi

s pozdravem

Petr
    Evibrator.cz

• Vše v pohodě

• Nabídka novinek
    • Zboží skladem
    • Ceny
    • Doprava zdarma

Celková spokojenost, vše jak má být. Rychlé odeslání a diskrétní balení.

• Rychlé dodání, výborná komunikace

• super personál

nemám rád e-shop

• zakoupeno v evibrator před 5 měsíci

• Zbozi jsem objednala chvili pred zaviraci dobou a pan mi jeste volal ze jestli chci tak muzu prijet ze na me pocka (cekal 10min po zaviraci dobe) takze jsem byla prekvapena a rada ze nemusim cekat cely vikend dekuji

popis neodpovida skutecnosti

Hezký den,

u našich produktů, se nespoléháme pouze na parametry udané výrobcem, ale i sami je kontrolujeme. Navíc měříme i další parametry, které nám výrobce nedodává, pro lepší orientaci zákazníka.

V naší nabídce, se nachází přes 3000 položek a nikdy v této oblasti, nedošlo k žádné námitce ze strany spotřebitele, právě díky osobní kontrole parametrů.

Produkt, který jste si zakoupila, jsme pro jistotu ještě jednou zkontrolovaly a nenalezli jsme nic, co by bylo v rozporu s našim popisem.

Můžete nám prosím konkrétně uvést, v čem z naší strany došlo k omylu?

děkuji

• Dobry

Jsem zcela zpokojen

• zakoupeno v evibrator před 6 měsíci

• výběr
    • pomalá expedice a doprava
  • zakoupeno v evibrator před 7 měsíci

• 1. Obchod nevydává doklad o zaplacení = EET
    • 2. Obchod nebere zpět zboží ve 14denní zákonné lhůtě při zakoupení přes internet
    • 3. Obchod tvrdí, že při objednání přes internet a při osobním vyzvednutí se nejedná o zakoupení přes internet
    • 4. Doba pro vyzvednutí zboží je pouze dvě odpoledne v týdnu

Naprostá tragédie a několikanásobné porušování Obchodního zákoníku - naprosto nedoporučuji!!!

Reakce obchodu evibrator

Vážený pane PF, přesto, že píšete anonymně pod zkratkou, Vaše jméno v rámci zákona GDPR a určité profesionality uvádět nebudu, neopodstatněné nařčení, jako Vaše msta..?
    1. EET Novelizací, zákonem číslo 137/2020sb, který prošel Parlamentem ČR a který podepsal Prezident, se EET do 31.12. 2022 pro všechny čtyři vlny pozastavuje, daňový doklad k nákupu jste obdržel, tento daňový doklad dále evidujeme v účetnictví pod číslem: 201325357.
    2. -3. 14denní zákonná lhůta vrácení zboží bez udání důvodu u nás platí, nelze však uplatnit na Vámi zakoupené použité zboží intimní povahy (anální vyplachovač, který jste zakoupil a použil), v rámci zákona a směrnice Evropského Parlamentu a Rady ze dne 20.května 1997 č.EU L144/19 kdy se jedná o zboží zvláštního, intimního charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. V rámci zákaznického servisu, abychom maximálně Vám vyšli vstříc, byla nabídnuta možnost uplatnění reklamace na mechanickou vadu (když jste tvrdil, že Vám sprcha netěsní) možnost zaslat dodavateli a vyřešit v rámci reklamace do zákonných 30dní, zpravidla řešíme do 14dnů, to jste odmítl, nejde jen tak zakoupit, použít a chtít vrátit peníze. Opomenu to, že mi tu vyhrožujete panem Babišem, (můj bůh to není).
    4. Doba vyzvednutí - Z důvodů Vládního omezení pro epidemii Covid 19, je maloobchod a provoz obchodu dočasně omezen, Vládním nařízením a to pouze k výdeji objednávek, opatření Vlády ČR, které slouží k ochraně veřejného zdraví a zvlášť Vás seniorů, kteří patříte do rizikové skupiny, mělo by zamezit volnému pohybu osob na nejnutnější a zřejmě tedy Vy jen toto nerespektujete.
    Děkuji za pochopení Petr Zmrhal majitel.

• zakoupeno v evibrator před 7 měsíci

• Perfektní
    • Vynikající telefonická domluva
    • Bleskové dodání

• Výběr
  • zakoupeno v evibrator před 8 měsíci

Super komunikace s obchodem. Vybrala jsem si zboží, které není skladem a z obchodu mě hned informovali, že to bude déle trvat. Bylo potřeba objednávku v průběhu upravit a také mi hned volali a psali mail. Obchod má velký výběr, dobré ceny a komunikace je prostě naprosto skvělá.

• zakoupeno v evibrator před 8 měsíci

• Prehledny web, zbozi odpovida popisu, opet rychle a diskretni jednani.

Doporucuji

• zakoupeno v evibrator před 9 měsíci

• dopravce nemá na vraceni vetsich penez

komunikace supr