• Neuznání zcela nepřehlédnutelné a naprosto evidentní závady
    • Arogantní jednání zaměstnanců při řešení reklamace.
    • Opravdu naštve, když po dlouhých třiceti dnech dostanete svůj notebook zpátky, přitom si vyslechnete ještě tunu stupidních výmluv proč reklamaci nešlo uznat a doma ho pak máte ve stejném stavu, jako když jste ho předávali.

Doteď mám na tyhle šmejdy takový vztek, že si to pamatuju ještě po pěti letech! Měl jsem obavu jestli jsem si ten nový telefon nekoupil omylem u nich tak jsem pátral u kterých parchantů jsem tenkrát zakoupil a reklamoval svůj notebook. Naštěstí to ta samá firma nebyla, byť začíná taky na E. Každopádně touto recenzí bych chtěl varovat každého, kdo by si chtěl něco kupovat u Euronics.

Tenkrát se mi totiž po půl roce od zakoupení u notebooku stalo, že přestal být schopen se nastartovat a zapnout. Respektive se neustále furt dokolečka restartoval, aniž by se spustil samotný Windows. Tak jsem ho samozřejmě předal k reklamaci, jelikož jsem nevěděl jak tenhle problém vyřešit.

Vyřízení jim trvalo takřka celých 30 zákonných dní. S tím, že vadu která je naprosto evidentní už během prvních deseti vteřin od zmáčknutí tlačítka k zapnutí mi neuznávají. Jejich sprostá výmluva zněla, že záruka se vztahuje pouze na hardware, nikoliv software.

O čemž teda dost pochybuji, jestli je vůbec pravda. Jako zákazník mám přece nárok na to, aby výrobek který si koupím byl minimálně následující dva roky od zakoupení plně funkční.

Přitom jak mi nakonec poradil bratranec, stačilo přeinstalovat systém Windows a notebook zase fungoval normálně. Jenže tohle jsem se dozvěděl teprve až od něj. Přestože řešení bylo na první pohled takhle jednoduché, v Euronics mi ho nebyli schopní (nebo spíše ochotní) ani poradit. Prostě mi po třiceti dnech předali nefunkční notebook, řekli že to není jejich problém a tím to považovali za vyřešené.

Dobrý den Tomáši,

mrzí nás tato situace. Jako prodejci neposoudíme oprávněnost záruční reklamace. Vždy ji předáváme pouze do autorizovaných servisních středisek výrobce, kde je výrobek odborně posouzen a vada je diagnostikována. V případně oprávněnosti je vada odstraněna. Podnět jsem předala odpovědnému oddělení k prověření.

Za způsobení komplikace se omlouvám.

Katka

• Obchod nikomu nedoporučiji.

Zboží přišlo rozmlácené a reklamaci nám neuznali, tak nemáme ani zboží ani peníze. Rozhodně nedoporučiji. Už nikdy víc ...

Reklamaci prověříme.

Zdeňka

Už nikdy více. Nejhorší zkušenost jakou jsem kdy zažil. Radši si nechám uříznout ruku než abych klikl na potvrdit objednávku na tak amatérském eshopu! Zboží vráceno v zákonné lhůtě dle uvedených postupů, i přes to obchod nechce zboží přijmout a bylo mi zasláno zpět! Dovolat se na infolinku nemožné a na email odpoví až po několika urgencích! Chce se mi zvracet!

Dobrý den Martine,

uvedená situace mne mrzí, prosím o zaslání více informací na email ombudsman@euronics.cz Prověříme zásilku.

Anna

• Široký sortiment zboží.
    • Nová TV je po několika měsících již potřetí na reklamaci v servisu se stejnou závadou. Kdybych neměl svou starou TV, tak pořád koukám buď do zdi, nebo z okna. Je to pořád dokola , odmontovat, donést na prodejnu, nebo volat na předražené infolinky, na které se nejde dovolat a jsou věčně obsazené, ale peníze vam to účtuje. Potom než si info. předají dále, než vám zavolají ze servisu, než přijedou a odvezou si TV, než ji opraví a zase než zavolají, tak uplynou 3 týdny. Potom než TV přivezou, zase jí musíte pripevňit a zapojit, měsíc jde a potom zase prestane jít a musíte znova absolvovat tuhle saskarnu a pořád dokola. Peníze vracet nechtějí, vyměnit za jiný kus také ne. Jediná možnost je podat žalobu a řešit to soudni cestou. Takhle si nepredstavuji prozakaznicky servis a služby ve 21. století. A do budoucna už u vás nikdy nehodlame nakupovat a všem ostatním doporučují totéž.

Euronics po špatných zkušenostech již nikdy více.

Reakce obchodu EURONICS

je mi líto, že zboží nefunguje jak má. Prosím o zaslání více informací na náš email ombudsman@euronics.cz. Reklamaci prověříme a navrhneme řešení.

• zakoupeno v EURONICS před 2 lety

široký výběr zboží, možnost vyzvednutí na prodejně

Anna

Sileny proces pri reklamaci! Zdrzovani, nezajem, neochota!!!
    Euronics uz NIKDY!!!

Reakce obchodu EURONICS

je mi líto, že máte s námi negativní zkušenost s reklamací. Pokud bych pro Vás mohli cokoli udělat ozvěte se nám na email ombudsman@euronics.cz. Reklamaci pro Vás rádi prověříme a navrhneme řešení.

• zakoupeno v EURONICS před 2 lety

• zkušený a ochotný prodavač

ochota a snaha zjistit veškeré informace, jenž jsem k danému výrobku .

Dobrý den

• zakoupeno v EURONICS před 3 lety

• Vyzvednutí v kamenné prodejně Datartu

Dobrý den KasoMD,

děkujeme za všechna uvedená plus.

• zakoupeno v EURONICS před 2 lety

Skvělý přístup, kupovala jsem si televizi v prodejně v Chrudimi. Když jsem ji rozbalila, zjistila jsem že bych chtěla větší, bez problému mi objednali novou a vyměnili.

Dobrý den Kristi,

Velmi spokojen.

Dobrý den Pavle,

Vaše spokojenost nás těší, děkujeme.

• Široký sortiment

Dobrý den Peťane,

• zakoupeno v EURONICS před 2 lety

• Rychlá komunikace i doprava, parádní ceny a služby navíc

Dobrý den Petře,

• zakoupeno v EURONICS před 2 lety

• Rezervace online a zboží již za 5 min po obeznámení SMS připraveno k vyzvednutí.Schopnost delší čas rezervace.Ochota při informaci po telefonu.

Dobrý den Vrabelindo,

• Spokojenost

Spokojenost
    Rychlost

Reakce obchodu EURONICS

děkujeme za všechna uvedená plus.

• zakoupeno v EURONICS před 2 lety

Spolehlivý obchod, vždy jsem byl spokojen. Rychlost vyřízení a ochota personálu

Reakce obchodu EURONICS

děkujeme, že jste si našli čas ohodnotit náš obchod. Věříme, že i příště se rozhodnete pro nás :)

• rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu EURONICS

děkujeme, že nás doporučíte dalším lidem :)

Ochotný personál

Dobrý den Alo,

děkujeme za milá slova a hodnocení

• Rychlost dodání zboží

Reakce obchodu EURONICS

jsme rádi, že i naši rychlost hodnotíte kladně,děkujeme.

• Bezproblemove

Reakce obchodu EURONICS

jsme rádi, že vše dopadlo dle Vašich představ.

• zakoupeno v EURONICS před 2 lety

Nakupuju hlavně v Euronicsu, jsem spokojen, zatím!

Reakce obchodu EURONICS

jsme rádi, že jste s námi spokojen, děkujeme.