• Kohouty odikne k zamrznuti s nejlepsi cenou na trhu.

Slusne ceny, vcelku rychla dodavka i pres to, ze zbozi neni hned skladem.

• veľmi zodpovedný prístup a ochota , poskytnutie požadovaných Info.

• široký sortiment
    • rychlost dodání
    • komunikace s obchodem

Seriózní obchod, doporučuji.

Doporučuji.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, Jaroslave, děkujeme Vám za Vaši recenzi. Moc si ceníme Vašeho nákupu a doufáme, že si produkt s radostí užijete! Hezký den, tým eTZBshop.cz

• velmi široký sortiment zboží, přehlednost obchodu
    • nezjištěno

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den Václave, velice děkujeme za Vaši recenzi. Moc nás potěšila. Přejeme ať hadičky vydrží věčně :) Přejeme hezký den, tým eTZBshop.cz

• rychlost ,komunikace

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den Zdenku, děkujeme za pozitivní recenzi a ať sběrač slouží:-) Přejeme hezký den, tým eTZBshop.cz

Rychlé a seriózní jednání.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den Zdeňku, velice děkujeme za kladnou recenzi. Velice si toho vážíme :) Přejeme hezký den, tým eTZBshop.cz

• rychlé přehledné ,bezproblémové

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, Vašku, děkujeme Vám za Vaši recenzi. Moc si ceníme Vašeho nákupu a doufáme, že si produkty s radostí užijete! Hezký den, tým eTZBshop.cz

supr obchod

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi a jsme rádi, že jste spokojený zákazník. Přejeme Vám hezký den, obchodní tým eTZBshop.cz

• serioznost

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za 5-ti hvězdičkové hodnocení. Velice si toho vážíme :) Přejeme Vám hezký den, obchodní tým eTZBshop.cz

V pohode

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, Petře, děkujeme za plný počet hvězd a doufáme, že si produkt s radostí užijete:-) Hezký den, tým eTZBshop.cz

• nevím
    • n evím

nemám názor

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den den, Jane, je nám velice líto, že jste s námi nebyl spokojen. Ne každému vyhledávání produktů na našem eshopu sedí. Ale to k tomu patří. Sto lidí, sto chutí. Každopádně děkujeme za recenzi. Máte pravdu, máme pořád co vylepšovat:-) Hezký den, tým eTZBshop.cz

Dobrý obchod.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, Petře, děkujeme Vám za doporučení. Velice si toho vážíme a jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Kdybyste potřeboval cokoliv dalšího, klidně se ozvěte:-) Přejeme Vám hezký den, tým eTZBshop.cz

• Dobré ceny
    • Neposílá zboží včas

Jsou pomalí a na PPPL vozí už v poledne!

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, pane Anonyme, děkujieme Vám za motivující hodnocení. Z Vámi objednaných 12ks jsme měli v den Vaší objednávky skladem pouze 10 ks. Chápeme Vaše rozhořčení. Abychom urychlili expedici, odesílali jsme celou objednávku přímo od výrobce k Vám a to okamžitě po připsání Vaší platby na náš účet. Pokud Vám tato 1 denní prodleva způsobila nepříjemnosti, velice se Vám za to omlouváme a bereme si z toho ponaučení do budoucna. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám hezký den, tým eTZBshop.cz

• Potřeboval jsem poradit, protože jsem uplný laik a naprosto perfektně poradili a vše slouží jak potrebuji. Obchod doporucuji.

Potřeboval jsem poradit, protože jsem uplný laik a naprosto perfektně poradili a vše slouží jak potrebuji. Obchod doporučuji.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, pane Zárubo, děkujeme za plný počet hvězd:-) Když umíme poradíme. Když neumíme, tak zase víme, kde se zeptat:-) Ještě jednou děkujeme za skvělou recenzi. Přejeme hezký den, tým eTZBshop.cz

• Super komunikace.
    • Rychlost dodávky, zboží které jsem nikde jinde nenalezl.

Super, doporučuji!!

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, a děkujeme za skvělou recenzi Příště se pokusíme dodávku zboží trochu zpozdit:-) Hezký den, tým eTZBshop.cz

• velmi dobrá komunikace, ochota a rychlost

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, Tondo, děkujeme za plný počet hvězd a přejeme moc hezký den:-), tým eTZBshop.cz

• Lze osobně vyzvednout a koupit za internetovou cenu.
    • Je v průmyslové zóně s horší dopravní dostupností, pokud nevlastníte vozidlo.

Doporučuji.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za plný počet hvězd. Když se vám nebude chtít nás hledat, nabízíme i službu rozvozy v rámci Olomouce zdarma. Stačí se jen domluvit:-) Ještě jednou děkujeme. Hezký den, tým eTZBshop.cz

• přehledný, dobrá komunikace

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi a ty 3 hvězdy za dodací lhůtu nás mrzí. Jsou věci, které u přepravní služby zatím ovlivnit nedokážeme:-) Ale pracujeme na tom. Příště to bude určitě lepší. Hezký den, tým eTZBshop.cz