• Dobré ceny
    • Neposílá zboží včas

Jsou pomalí a na PPPL vozí už v poledne!

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, pane Anonyme, děkujieme Vám za motivující hodnocení. Z Vámi objednaných 12ks jsme měli v den Vaší objednávky skladem pouze 10 ks. Chápeme Vaše rozhořčení. Abychom urychlili expedici, odesílali jsme celou objednávku přímo od výrobce k Vám a to okamžitě po připsání Vaší platby na náš účet. Pokud Vám tato 1 denní prodleva způsobila nepříjemnosti, velice se Vám za to omlouváme a bereme si z toho ponaučení do budoucna. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám hezký den, tým eTZBshop.cz

• Přehled zboží a obchodu
    • Dobré ceny
    • Kvalita dopravy
    • Nemám nic proti

Hledal jsem kondenzační kotel s výměníkem za dobrou cenu, značky Thermona, zde byla jedna z nejlepších. Rychlost a dodej zboží do cca2-3 dní (záleží na způsobu platby).
    Obchod mohu doporučit i komunikace velice příjemná.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, Toome, děkujeme za skvělou recenzi. Pracujeme na tom, abychom dodání zboží ještě urychlili. Plný počet hvězd opravdu potěší. Hezký den, tým eTZBshop.cz

• Potřeboval jsem poradit, protože jsem uplný laik a naprosto perfektně poradili a vše slouží jak potrebuji. Obchod doporucuji.

Potřeboval jsem poradit, protože jsem uplný laik a naprosto perfektně poradili a vše slouží jak potrebuji. Obchod doporučuji.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, pane Zárubo, děkujeme za plný počet hvězd:-) Když umíme poradíme. Když neumíme, tak zase víme, kde se zeptat:-) Ještě jednou děkujeme za skvělou recenzi. Přejeme hezký den, tým eTZBshop.cz

• Super komunikace.
    • Rychlost dodávky, zboží které jsem nikde jinde nenalezl.

Super, doporučuji!!

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, a děkujeme za skvělou recenzi Příště se pokusíme dodávku zboží trochu zpozdit:-) Hezký den, tým eTZBshop.cz

• velmi dobrá komunikace, ochota a rychlost

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, Tondo, děkujeme za plný počet hvězd a přejeme moc hezký den:-), tým eTZBshop.cz

• Lze osobně vyzvednout a koupit za internetovou cenu.
    • Je v průmyslové zóně s horší dopravní dostupností, pokud nevlastníte vozidlo.

Doporučuji.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za plný počet hvězd. Když se vám nebude chtít nás hledat, nabízíme i službu rozvozy v rámci Olomouce zdarma. Stačí se jen domluvit:-) Ještě jednou děkujeme. Hezký den, tým eTZBshop.cz

• přehledný, dobrá komunikace

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi a ty 3 hvězdy za dodací lhůtu nás mrzí. Jsou věci, které u přepravní služby zatím ovlivnit nedokážeme:-) Ale pracujeme na tom. Příště to bude určitě lepší. Hezký den, tým eTZBshop.cz

• nikde jinde jsem nemohl sehnat hadičník 2" - mají snad všechno, na co si člověk vzpomene
    • o žádných nevím

perfektní webové stránky
    maximální vstřícnost k zákazníkovi - dokáží totiž myslet jako zákazník
    vřele doporučuji

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, Vladimíre, díky moc za krásnou recenzi a doporučení. Velice si toho vážíme. Kdybyste potřeboval cokoliv dalšího nebo třeba jenom chtěl s něčím poradit tak klidně volejte nebo pište. Hezký den, tým eTZBshop.cz

• bnycv
    • vcgb

dcb

Jdjnw ojnsdp, jijoejdúpjk. mmnkjlkdcohhepeš5448:-) Hezký den, tým eTZBshop.cz

• on-line komunikace a dotazy na zboží
    • nenalezl jsem

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi a ať sběrač slouží:-) Hezký den a kdybyste cokoliv potřeboval, tak volejte nebo pište, pan Fitinka

• sortiment tovaru
    • ochota obstarať požadovaný tovar

príjemná komunikácia
    včasné informácie
    doporučujem tento obchod

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Zdravíme na Slovensko a děkujeme za pět hvězdiček. Kdybyste ještě něco potřeboval, volejte piště :-) Hezký den, pan Fitinka

Vše probíhalo jak mělo včetně dopravy a placení. Spokojenost.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi a přejeme hezký den. pan Fitinka

• Výhod je v tomto obchodě celá řada.
    • V neposlední řadě je to vyčerpávající sortiment kvalitního zboží za příznivé ceny a s dopravou zdarma.
    • Zakoupil jsem zde vše, co jsem momentálně potřeboval k připojení nového kombinovaného sporáku.
    • O žádných slabinách nevím.

Jak uvádím výše, potřeboval jsem připojit nový kombinovaný sporák. A kvalitní značkové plynové hadice se nacházejí právě v obchodech, kde pracovníci obchodu problémům rozumí a plný sortiment ve svém obchodě nabízí a doplňují. Zásilka několika potřebných položek mi přišla v rekordně krátké době a s dopravou zdarma. A přibalení malého dárku jistě potěšilo. Mám velice dobrý pocit z nákupu v obchodě, který starostlivě vede pan Fitinka, spolu s příjemnou paní Terezou Koutnou.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, pane Řičánku, děkujeme. To je přesně to, proč to děláme. Až tu recenzi uvidí Tereza, bude mít z toho ohromnou radost. Kdybyste cokoliv potřeboval, volejte pište. Hezký den, pan Fitinka

• Přehlednost, široký sortiment, dobrá komunikace.

Našel jsem zde zboží, které jsem hledal.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, pane Hajdekře, děkujeme za 5 hvězd. Díky za ten čas, který jste věnoval napsání recenze. Kdybyste opět něco potřeboval, budeme rádi, když se ozvete:-) Hezký den, pan Fitinka

• Přehledné stránky
    • Ochota při jednání

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, pane Králi, děkujeme za recenzi. Ta ztráta hvězd nás mrzí. Polepšíme se, aby to příště bylo na plný počet:-) Hezký den, tým eTZBshop.cz

Objednané nerezové hadičky Flexira a další komponenty pro rekonstrukci bytu jsem měl pár hodin po objednání doma k dispozici. Doporučuji ostatním potenciálním zákazníkům.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, A.H., díky moc za neskutečně skvělou recenzi a doporučení. Pokud to jde, zboží posíláme okamžitě:-) Kdyby bylo cokoliv dalšího potřeba, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den, pan Fitinka

Delší dodací lhůta - nicméně byl jsem telefonicky kontaktován a upozorněn na problém, vše bylo vyřešeno.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, Karle, děkujeme za recenzi. Máte úplnou pravdu. Byla to naše chyba. U produktu, který jste si vybral, jsme neodhadli naskladnění. Byl hned rozprodán a objednáváme ho u výrobce každých 10 dní. Polepšíme se, ať už se to nestane. A zase ta přehlednost obchodu:-) Ještě jednou děkujeme a hezký den, pan Fitinka

• Informovanost a rychlost.

Perfektní nákup, doporučuji.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, pane Dundeku, děkujeme Vám za skvělou recenzi a plný počet hvězd. Přejeme hezký den, pan Fitinka

• - velký přehled sortimentu
    • - potřebné informace k dosahu hned nebo na dotaz

rychlost, spolehlivost, spokojenost

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, Jardo, děkujeme za pozitivní recenzi a plný počet hvězd. Ať hadička slouží:-) Kdybyste cokoliv potřeboval, neváhejte nás kontaktovat. Přeji hezký den, pan Fitinka

Vše bez problému,ohledně stavu objednávky sami volají (v mém případě několikrát).Za sebe hodnotím pozitivně.Byl jsem spokojen,vše dle představ.Za mne Ok.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, Libore, díky moc za Vaši pozitivní recenzi. Děláme co můžeme a jsme rádi, že jste spokojen:-) Oět ta přehlednost obchodu. Asi na to už vyhlásíme anketu:-) Kdybyste cokoliv potřeboval, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Přeji hezký den, pan Fitinka