• Dobrý den, je to podvod, stránky ani telefon nefunguje. Nic neobjednávejte!

• E-shop nefunguje !

Zboží nedorazili
    Email se jim odeslat nedá
    Internetová stránka přestala pracovat
    Telefon nikdo nebere.

• Perfektní stav, rychlé dodání. Děkuji

Objednaný tovar nikdy nedorazil, na maily ani telefóny nikto nereaguje. Našťastie to bolo na dobierku...

• Lidi je to podvod, tunel , naštěstí jsem nenaletěl a neposlal jsem 10000, - Kč na fakturu za 50% slevu na myčku Aeg. Posílat předem takovou částku někam do Humenneho na konec světa do neznámého obchodu mě přišlo podezřelé a vyplatilo se. Na můj tel. Dotaz kdy to přijde mě paní na tel. odpovedela: "Vám ještě policie nevolala??“ . Co více dodat.

• podvod

5.ledna 2022 jsem narazil na tyto stránky, které byly až nápadně podobné jiným podvodným stránkám z listopadu 2021. Tuto skutečnost jsem hned oznámil na policii ČR. Týden se nic nedělo, až po urgenci 12.ledna byly tyto stránky odstraněny. Podle zde uvedených recenzí vidím, že ten týden zde stále bylo možné zboží objednávat a zasílat peníze podvodníkům. Ptejte se proto prosím PČR, co v tomto týdnu ohledně tohoto podvodného e-shopu konala, já žádnou odpověď dosud nedostal. Možná tak dlouho sledovali telefonické a elektronické stopy, nevím. Snad ty podvodníky dostanou!

• Ano, také jsem udělal chybu, tomuto kriminálníkovi uvěřil a zaplatil. Peníze šetřené z mála za něco, co mělo manželce udělat radost. Myslím, že se občas na tyto stránky, kam se sám snažil psát dobré recenze aby nás lapil (moc se mu to nedařilo), pro pobavení podívá a uchechtne se. Ukradené peníze mu ale štěstí nepřinesou, velmi toho bude litovat a asi špatně skončí (už se vlastně stalo). Je mi také líto jeho rodičů, kteří žijí nebo budou žít s vědomím, jaký je jejich synáček zmetek. My si z toho tolik nedělejme, některým z nás dal tvrdou lekci a třeba nám v budoucnu ušetřil mnohem více peněž za jiné špatné rozhodnutí. Policie už to prý vyšetřuje, všichni se jim prosím ozvěte. Už nyní se o něm ví více než tuší (asi je to béčko) a strach bude jeho věrným průvodcem. Jednou se mu spravedlnosti dostane, i kdyby byl teď na druhém konci světa. Vše uvedené platí i pro jeho vědomé pomocníky.

Zboží nepřišlo. Obchod nereaguje na e-mail, tel. volání.

• Zadna komunikace že strany obchodu, produkt nedodan.

• podvodný obchod

• PODVOD - nenakupujte!

Podvod - podáno trestní oznámení v České republice (nakupující, na Slovensku (sídlo prodejce, pokud je to on) a v Litvě (bankovní účet REVOLUT prodejce, na který se posílaly prostředky).

Stránky obchodu již nefungují.

• Pozor podvodníci

Obchod již neexistuje, podáno trestní oznámení.

• Podvodný e-shop lákající na výborné ceny a ještě fake recenze od zákazníků které neexistují.Už to řeší policie.

Varuji před tímto obchodem, jde o podvod. Bohužel jsem jim předem zaplatil dne 6.1.2022 varnou desku Bosch, kterou měli údajně skladem v ceně 14050 Kč, po několika urgencích přestali komunikovat a v této chvíli je komunikace na ně nedoručitelná.

• Je to podvodný e shop, objednané zboží jsem bohužel zaplatila a tím komunikace s obhchodem skončila, tel.číslo neexistovalo. Podáno trestní oznámení.!!!!!!!!!!!!!!

• Výhody žádné. Pouze chtějí peníze předem na účet do Lotyšska
    • Slovenska firma s údajným překladištěm v Brně a údajně kvůli zákazníkům co vrací zboží nezasílají na dobírku

Nenechte se nachytat a kdo ano ihned oznamte.

Měl jsem zadanou objednávku konzoli Playstation 5. Jelikož obchod v té době neměl zavedenou službu recenzí na Heuréce, tak jsem byl opatrný a zvolil jsem platbu na dobírku.
    Následující den mi volalo telefonní číslo ze Slovenska a oznámili mi, že platbu na dobírku už nechtějí realizovat (prý z důvodu nevýhodného kurzu eura) a chtěli ji změnit na platbu předem.
    Objednávku jsem radši ihned zrušil.

Zboží zaplaceno, potvrzení o platbě nebo zásilce prozatím žádné (objednáno 7.1.2022, recenze 14.1.2022). Snad se zásilky dočkáme.

Neberou telefony, zboží nadorazilo.

• podvodný obchod