• zcela neznama, v zahranici registrovana firma, bez historie a bez jakychkoliv overenych recenzi, lakaji na vyrazne nejnizsi cenu dane veci na ceskem trhu, platbu dobirkou maji za 400kc, tuto moznost jsem zvolil, ale vzapeti mi volali s tim, ze na dobirku neprodavaji, pouze pry platba predem na jejich ucet. na heurece, zbozi i FB se vyskytuji pouze az do oci bijici pochvalne komentare z fejkovych uctu. aktualne uz maji i vypnuty eshop. nejspis jsem udelal moc dobre, ze jsem jim neskocil na lep, nozna bych ted byl bez telky a o 19 tisic chudsi. a sudte se pak se zahranicni firmou ....

varovani. davejte si pozor na tohoto v zahranici registrovaneho prodejce. poradne si to rozmyslete, nez jim predem poslete sve penize. odmitaji platbu az pri prevzeti zbozi. jedinou kamennou prodejnu na slovensku maji dlouhodobe uzavrenou pry z duvodu covidu. dnes jim uz ani nefunguje eshop. jedine dostupne recenze a hodnoceni jsou pochvalne choraly z ocividne fejkovych uctu.

Zboží nedorazilo, telefon nikdo nebere

• !!!! POZOR !! Je to podvod, bohužel můj otec jim na to skočil.
    • Neodpovídají na email, používají falešný ůčty na recenze

• Nereagují na email ani na žádné uvedené číslo

Objednal jsem zde Playstation 5 Digital Edition na dobírku. Ještě ten samý den jsem psal na jejich email že chci objednávku zrušit a nikdo se neozývá. Tipuju že se jedná o podvod radši tady nic neobjednávejte.

Odmítli dodat zboží na dobírku.Pozor!

• Možnosti platby uvedené v obchodě nejsou platné, vyžadují pouze platbu předem.

Měl jsem zadanou objednávku na proslule nedostupnou konzoli Playstation 5. Jelikož obchod v té době neměl zavedenou službu recenzí na Heuréce, tak jsem byl opatrný a zvolil jsem platbu na dobírku.
    Následující den mi volalo telefonní číslo ze Slovenska a oznámili mi, že platbu na dobírku už nechtějí realizovat (prý z důvodu nevýhodného kurzu eura) a chtěli ji změnit na platbu předem.
    Objednávku jsem radši ihned zrušil.

• Jedná o fake obchod s fake hodnoceními od fake účtů

• Za okamžité vyřízení, jsem se zbožím ( televize Samsung) moc spokojená
    • rychlá komunikace