• nakoupil v obchodě ESHOPBABY před 2 týdny

potřebovala jsem ještě něco přihodit k již provedené objednávce a bylo mi příjemně vyhověno
    bleskové odeslání zboží a telefonát o tom, že mi bude zásilka odesílána
    levnější ceny (na zboží, které jsem objednávala)

• nakoupil v obchodě ESHOPBABY před 3 týdny

• zboží odpovídá požadované kvalitě
    • vstřícná komunikace
  • nakoupil v obchodě ESHOPBABY před 3 měsíci

Dorazil mi pěkný krám, který se vůbec nedá použít na účely, pro které je vyroben. I malé dítě si zvládne pojistku samo otevřít. Popis produktu neodpovídá použití. Eshop se nepřijel zeptat, jak mi zboží vyhovuje.

Reakce obchodu ESHOPBABY

Dobrý den, zámků jsme prodali desítky a zatím jsme neměli od zákazníků žádnou negativní reakci. Pokud vám zboží nevyhovuje, můžete ho samozřejmě ve 14 denní lhůtě vrátit - právě pro tento důvod tato možnost na eshopu je. Nejsme hypermarket - na eshopu máme přes 40 tisíc položek, žádný eshop nemůže každý produkt jednotlivě zkoušet a každý také čeká od jednotlivých produktů něco jiného. Vaší poznámce o tom, že jsme se nepřijeli zeptat, jak vám zboží vyhovuje, upřímně moc nerozumím, hezký den Tým EshopBaby

• Výhodné ceny
    • Komunikace (informace emailem, pak i telefonát, kdy bude zboží posláno + sms od přepravce)
  • nakoupil v obchodě ESHOPBABY před 1 měsícem

• Velky vyber zbozi, vyhodne ceny

• velký výběr
    • dobré ceny
    • kamenná prodejna, možnost vyzvednutí zdarma, vyzkoušení
    • ochotný personál

obchod s dobrým výběrem zboží, ochotný personál, možnost osobního odběru

spokojenost

• přehledné stránky
    • fajn ceny
    • možnost osobního odběru zdarma
    • chybí levnější doprava (zásilkovna/uloženka)

V obchodě už jsem jednou nakoupila, příjemný a ochotný personál v prodejně, velký výběr zboží, fajn ceny, velmi rychlé vyřízení objednávky (do 2.dne i přesto, že u většiny položek bylo uvedeno dodání 4 pracovní dny...).
    Ocenila bych možnost zásilkovny či uloženky za výhodnější cenu, osobní odběr zdarma je super, ale bohužel tím směrem jezdím hrozně málo. Kdyby byla možnost levnější dopravy, nakupovala bych zde častěji.

Reakce obchodu ESHOPBABY

Dobrý den, děkujeme za recenzi paní Martino. Jen pro vaší informaci, nevíme zda jste nepřehlédla, ale nabízíme balíkovnu od České pošty za 59 Kč, níže přehled dopravného, které nabízíme,

hezký den Tým EshopBaby

• Velmi milé jednání
    • Skvělá komunikace

Dokupovala jsem přídavnou sedačku a paní z obchodu mi sama volala, že dodavatel má dovolenou, že to chvíli potrvá. Také jsem ji přes whats up posílala foto kočárku, zda ještě není potřeba dokoupit úchyt na přídavnou sedačku, vše sama vykomunikovala s dodavatelem a zboží objednala tak, aby mi vše fungovalo a sedělo. Mile mě to překvapilo.

• nakoupil v obchodě ESHOPBABY před 1 měsícem

• mile mě překvapili, když mi zavolali že zboží odesílají a že bude druhý den k vyzvednutí na poště

• Bohatý, přehledný sortiment
    • Uvítala bych dopravu zdarma nad nějakou částku. Objednala jsem za 2700,- a dopravu platila

Reakce obchodu ESHOPBABY

Dobrý den, tomu úplně nerozumíme, asi si nás pletete s jiným eshopem. Dopravu zdarma máme již od 1.500 Kč (balík do balíkovny) a vy jste žádné dopravné neplatila (měla jste balík na poštu, kde je dopravné zdarma od 2.000 Kč). Zkontrolujte si prosím ještě jednou fakturu, my tam žádné dopravné nevidíme, Tým EshopBaby

• ?

vše dorazilo v pořádku

• Velky vyber
    • Dobre ceny
    • Moznost neplatit postovne a zbozi si zadarmo osobne prevzit
    • Rychle pripraveni zbozi
  • nakoupil v obchodě ESHOPBABY před 2 měsíci

Nezaslali info k objednavce, kdyz na zbozi cekali od dodavatele, po skoro tydnu jsem volala sama. Vyreseno, pak v poradku.

• nakoupil v obchodě ESHOPBABY před 2 měsíci

• Příliš velký balík s ohledem na obsah zásilky a na to, že jsem nakonec balík vyzvedávala osobně.
  • nakoupil v obchodě ESHOPBABY před 2 měsíci

Obchod přehlední,snad mají všechno co by člověk přál . snadno se dalo najít i cestou autem.krom toho je autobusová zastávka blízkosti.

• nakoupil v obchodě ESHOPBABY před 2 měsíci

• S obchodem jsem nad míru spokojená, komunikace super a zboží přišlo asi za 3dny takže paráda

• Dostupnost (skladem)

Obchod rozhodně doporučuji, sice mi nedorazili dvě věci (ale to mne obchod kontaktoval telefonicky předem a vratili mi za ty dvě nedostupné položky peníze - takže vyřešeno a nebyl problém), zboží dorazilo kvalitně zabalené v krabici. Nemám co bych vytkla. Doporučuji

• nakoupil v obchodě ESHOPBABY před 2 měsíci

• Bezproblémové vyřízení požadavku a hlavně dostupnost zboží, které nebylo možné sehnat. Super