• úžasně rychlá a příjemná komunikace i doprava, není co vytknout,...navíc, když se trefíte do akce máte kvalitu za super cenu!!!

Dobrý den Tome,

moc děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu, velice si ho vážíme a jsme rádi, že jste s námi spokojen. Věříme, že tomu tak bude i nadále.

• Velmi kvalitní zboží

Objednávku určitě zopakuji. Kupovala jsem zde krmivo pro kočku, která je velmi vybírá, ale tady absolutně neměla problém, naopak!

Dobrý den, Petro,

děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že kočičce chutná. Věříme, že tomu tak bude i nadále.

Tým Yoggies

• Pohodlné nakupování z domova, rychlost dodání objednaného zboží, kvalita zboží.
    • Bohužel vracení boxů od jogurtů před dopravce.

Dobrý den Jano,

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu, jsme rádi, že jste s námi spokojena. Vrácení termoboxů přes kurýrní společnost jsme se pokoušeli domluvit, bohužel by to bylo tak komplikované nejen pro nás, ale i pro zákazníky, že jsme od toho nakonec ustoupili. Termoboxy můžete však vrátit u našeho smluvního prodejce, zde se můžete podívat, zda se ve Vašem okolí nachází smluvní prodejce u kterého je možné vrátit termoboxy: https://yoggies.cz/kde-koupit/

Tým Yoggies

• Rychlost vyřízení,přehlednost stránek,podrobné popisy nabízeného zboží a hlavně opravdu kvalita nabízeného krmiva, které opravdu chutná.

Reakce obchodu Yoggies.cz

děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jste s námi spokojen/a. Věříme, že tomu tak bude i nadále.

Tým Yoggies

• Z mého pohledu nejkvalitnější produkty na trhu.
    • Velice kvalitní a vstřícná komunikace s obchodem.
    • Velmi příjemné dámy na obou telefonních kontaktech.

Dobrý den Richarde,

mnohokrát děkujeme za hodnocení, velice si ho vážíme a jsme rádi, že jste spokojen nejen s našimi produkty, ale i službami a zákaznickém servisu, kolegyním ráda vyřídím pochvalu :-) Věříme, že budete spokojen i nadále.

• Kvalita, rychlé dodání

Tým Yoggies

• Rychlost vyřízení objednávky, spolehlivost, kvalita sortimentu

Reakce obchodu Yoggies.cz

děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jste s námi spokojena. Věříme, že tomu tak bude i nadále.

• Kvalita produktu

• Kvalita produktů

Většinou jsem spokojená také s rychlostí vyřízení objednávky, poprvé za ty roky co objednávám se stalo, že uběhl týden od objednání a granule nejsou doma. Volím dopravu českou poštou, když nepotřebuji aby zboží dorazilo hned druhý den, většinou je do dvou dnů u mě, tentokrát to nevyšlo a museli jsme shánět granule jinde.

Reakce obchodu Yoggies.cz

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu, Vaši objednávku jsme vyexpedovali druhý den od objednání, komplikace s dobou doručení nás velice mrzí a v tuto chvíli jsme i přijali opatření ohledně České pošty. Věříme, že příští objednávka již bude s doručením v pořádku.

• Kvalitní krmiva
    • Rozšiřující se nabídka
    • Časté slevové akce
    • Vyšší ceny

Reakce obchodu Yoggies.cz

děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jste s námi spokojen. Věříme, že tomu tak bude i nadále.

Tým Yoggies

• vše v naprostém pořádku, kvalita zboží i doprava.

vše v naprostém pořádku. Kvalitní zboží, doprava bez problému.

• Kvalitní zboží

Tým Yoggies

• Rychlá komunikace a dodání zboží! Vysoce kvalitní krmení!!!

Tým Yoggies

• Vše v pořádku. Komunikace, rychlost dodání, kvalita zboží.

• Kvalita zboží

• Kvalitní zastudena lisované granule

• Kvalitní krmivo

Tým Yoggies

• Kvalita produktů, komunikace s obchodem, rychlost dodání a cena

Tým Yoggies

• kvalitní produkty pro domácí mazlíčky
    • za ta léta, co zboží odebírám, o ničem nevím

jsme dlouholetými zákazníky a jsme moc spokojeni, jak s obchodem, tak i s produkty pro naše domácí mazlíčky, vřele doporučuji :))

Dobrý den Veroniko,

velice děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu, moc si toho vážíme. Věříme, že budete všichni spokojeni i nadále.

• Kvalitní kmivo
    • žádná