• Rychlé vyřízení objednávky
    • Vysoká cena produktů

Dobrý den Walorenko,
    děkujeme za Vaší recenzi a zpětnou vazbu. Používáme jen ty nejkvalitnější suroviny, což se může odrazit na ceně. Avšak investice do kvalitního krmiva pro Vašeho mazlíčka se Vám jistě mnohonásobně vrátí :-)

• Kvalitní produkty
    • Velký výběr
    • Vyšší ceny

Celkově velmi kvalitní produkty, na kterých dobře propívají i problematičtí psi.

Reakce obchodu Yoggies.cz

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste s našimi produkty spokojen/a a že pejsci na granulích prospívají. Věříme, že s námi budete oba spokojeni i nadále.

• Kvalitní krmiva
    • Rozšiřující se nabídka
    • Časté slevové akce
    • Vyšší ceny

Reakce obchodu Yoggies.cz

děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jste s námi spokojen. Věříme, že tomu tak bude i nadále.

• Vysoká cena

Reakce obchodu Yoggies.cz

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu. Ano, naše produkty jsou dražší, je to z důvodu kvalitních surovin při výrobě. Kvalita je pro nás na prvním místě a upřednostňujeme ji před kvantitou. Věříme, že i tak s námi budete spokojen/a.

• kachní
    • vysoká cena

Reakce obchodu Yoggies.cz

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu. Cena našich produktů je vyšší z důvodu kvalitních surovin, na kterých si zakládáme a jsou pro nás prioritou. Věříme, že i přes to s námi budete nadále spokojen/a.

Tým Yoggies

• chutné, dobře stravitelné granule
    • vyšší cena

• vyšší cena

• Nakupuji v Yoggies, i přes v poslední době výrazné zvýšení cen, několik let.
    • U některých výrobků např. pamlsků jsou ceny velmi velmi vysoké. Hlavně s krůtím masem.