• Velký výběr
    • Vyšší ceny

Celkově velmi kvalitní produkty, na kterých dobře propívají i problematičtí psi.

Reakce obchodu Yoggies.cz

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste s našimi produkty spokojen/a a že pejsci na granulích prospívají. Věříme, že s námi budete oba spokojeni i nadále.

Tým Yoggies

• Rychlé a bezproblémové dodání, maximální spokojenost, kvalita.

Reakce obchodu Yoggies.cz

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste s našimi produkty spokojen/a. Věříme, že s námi budete oba spokojeni i nadále.

• kvalitní výrobky

Tým Yoggies

• Vždy vysoká kvalita produktů! Rychlé dodání zboží!
    • Nenašel jsem!

Reakce obchodu Yoggies.cz

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste s našimi produkty spokojen. Věříme, že s námi budete oba spokojeni i nadále.

• Rychlost doručení,
    • Kvalita, pejsek prospívá, žádné průjmy!
    • Pejskovi chutnají
    • Cena, ale ta odpovídá kvalitě

Reakce obchodu Yoggies.cz

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste s našimi produkty spokojen a že pejskovi chutná. Věříme, že s námi budete oba spokojeni i nadále.

Tým Yoggies

• Rychlé dodání zboží, spolehlivost, výborná kvalita produktů.

• Rychlé dodání zboží
    • Kvalitní zboží

S obchodem jsem velmi spokojená a se mnou i náš pes. Dodání velmi rychlé, do 2 dnů od objednávky. Zboží vždy zabalené tak,aby cestu vydrželo. Doporučuji.

Dobrý den Kristýno,

moc děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu, velice si toho vážíme a jsme rádi, že jste s námi spokojena Vy i Váš pejsek. Věříme, že tomu tak bude i nadále. Přejeme krásné svátky.

Tým Yoggies

• Opravdu kvalitní strava pro psy
    • Dobrá komunikace
    • Kvalitní balení a odeslání objednávky
    • Mohl by být větší výběr

Naprosto skvělé výrobky, pes je velmi spokojen a se vše mu chutná, nakupuji a budu nakupovat pravidelně

Reakce obchodu Yoggies.cz

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste s našimi produkty spokojen a pejskovi chutná. Věříme, že s námi budete oba spokojeni i nadále.

• Přehlednost

Reakce obchodu Yoggies.cz

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste s našimi produkty spokojena a pejskovi chutná. Věříme, že s námi budete oba spokojeni i nadále.

• Kvalita a pestrost
    • Dárek k nákupu není pro malé psy.

• Rychlé dodání, kvalitní krmivo

• RYCHLOST, KOMUNIKACE, VYSOKÁ KVALITA

Reakce obchodu Yoggies.cz

děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jste s námi spokojen/a. Věříme, že tomu tak bude i nadále.

• Rychlost dodani
    • Komunikace se zaksznikem

• Kvalitní krmivo

• Dobrá kvalita

Super obchod, určitě doporučuji.

• kvalita
    • vše dokonale popsáno a vysvětleno

Super obchod. Kdyby můj Jorkšír uměl mluvit tak jenom chválí. Granule jsme vyzkoušeli všechny druhy a chutnají mu všechny. Pochoutky dáváme jen zřídka, ale chutnají mu. Pochoutky od jiných značek nežere a můžou se tvářit jako nejlepší na světě a za pytel peněz. Takže hodnotím absolutní kvalitu výrobků Yoggies za deset hvězdiček.

Reakce obchodu Yoggies.cz

velice děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu, jsme nesmírně rádi, že pejskovi moc chutnají naše produkty. Věříme, že s námi budete spokojeni i nadále.

• Velmi kvalitní produkty
    • Možnost registrace
    • Dáreček ke každé objednávce potěší
    • Chutná ;)
    • Konzervy krásně snáší i alergici, usuzuji tedy, že kvalita je zde na vysoké úrovni

Reakce obchodu Yoggies.cz

děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jste s námi spokojena. Věříme, že tomu tak bude i nadále.

• Kvalita
    • Skvělé dárky navíc

Tým Yoggies

• Kvalitní produkty, které chutnají, rychlé dodání

Tým Yoggies

• Rychlost dodání, komunikace s obchodem, kvalita produktů a cena