• Rychla odezva a odeslni zbozi

Velmi sokojen. Koupene boty jsem nemohl najit u jinych prodejcu. A zkusennost s total sport byla vyborna.

Reakce obchodu Total Sport

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na další případný kontakt s Vámi. S pozdravem Roman Pink

• Rychle dodaní
    • Komunikace obchodu
    • Pozitivni pristup k zakaznikovi
    • Rychlost vymeny zbozi

Zbozi jsem musela menit (spatne jsem zvolila velikost). Vymena trvala pouze 3 dny a to i s mym odesilam balicku zpet! Ted pred Vanoci stihnout takto rychle vymenit zbozi, to jsem snad jeste nezazila. Personal je velice ochotny a vstricny. Velice dekuji za rychlost, ochotu, aby darek byl pod stromeckem vcas! :-) Rada nakoupim znovu.
    Preji krasne svatky

Reakce obchodu Total Sport

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a přejeme krásné vánoce! Budeme se těšit na případný další kontakt s Vámi. S přátelským pozdravem Roman Pink.

• Velmi dobrý výběr, vysoká odborná znalost obsluhujících, ochota + vstřícnost.

Reakce obchodu Total Sport

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si ho a jsme rádi, že jste spokojen. S pozdravem Roman Pink, Total sport

• Vstřícné jednání

• Velka rychlost a uzasna komunikace po telefonu moc prijemny pan

Reakce obchodu Total Sport

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste spokojená. S pozdravem Roman Pink

• příjemná komunikace, ochota personálu

Dobrý den, děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. S pozdravem Roman Pink

• Prodávající mně jako zákazníkovi věnoval čas a osobní přístup. Celý prodejní proces probíhal formou odborné konzultace, prodávající mě seznámil s různými možnostmi, jaké vybavení nakoupit, abych dosáhla maximální spokojenosti v rovině cena/výkon a finální rozhodnutí nechal zcela na mě. Absolutní špička v prodejním procesu a produktech. Díky.

Reakce obchodu Total Sport

Dobrý den, děkujeme za Vaše velmi pozitivní hodnocení. Budeme se snažit, aby jste vždy byla s našimi službami spokojená. S pozdravem Roman Pink

• velmi solidní jednání

Přesto, že jsem zboží vrátil, z důvodů, za které obchod nemůže, obchod funguje velmi dobře !

Reakce obchodu Total Sport

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, příště to snad vyjde!
    S pozdravem Roman Pink

• profesionální poradenství ze strany prodávajícího (při vyzvednutí zboží), nabídka alternativ, doplňků, příjemná atmosféra, přehledné uspořádání obchodu.

profesionální poradenství, příjemná atmosféra, zákaznický přístup.

Reakce obchodu Total Sport

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si ho.

Rychlost jednání.

• dobrá a rychlá komunikace

• Rýchle doručenie tovaru aj na Slovensko a možnosť platby kartou s prepočtom na eurá

• V pátek objednáno a již v sobotu doručeno a ještě ke všemu v předvánočním shonu! Výborně hodnotí i komunikace s obchodem, hned po odeslání mi z obchodu volali, abychom se domluvili na platbě, jelikož se neprovedla platba kartou. Obchodník mi nabídl platbu na dobírku při převzetí zboží za stejné poštovné.

Reakce obchodu Total Sport

Dobrý den, jsme upřímně rádi, že jste s našimi službami spokojená a děkujeme za Vaši recenzi. Přejeme krásné vánoce a mnoho skvělých zážitků s Vaším novým vybavením. S pozdravem Roman Pink

Vše O.K. Tak má fungovat e- shop.

Reakce obchodu Total Sport

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Jsme opravdu rádi, že jste spokojen a těšíme se na další případný kontakt s Vámi. Přejeme mnoho skvělých sportovních zážitků s novým vybavením.
    S pozdravem Roman Pink

• skvělá komunikace se zákazníkem
    • obchod byl ochotný se domluvit na jiné dopravě
    • produkt doručen dobře zabalen
    • přehledný web

Reakce obchodu Total Sport

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste spokojen a těšíme se na další případný kontakt s Vámi.

• ochota
    • komunikace

Reakce obchodu Total Sport

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste spokojen.

• větší výběr
    • vyšší cena

Reakce obchodu Total Sport

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení.
    S pozdravem Roman Pink

Skvělá komunikace a rychlý obchod.

Reakce obchodu Total Sport

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste byla spokojená.