Vstřícný a znalý personál, a moc hezká prodejna, dostupná i s pohodovým parkováním.

Rýchle a ochotné jednání

• expresní dodání
    • zajímavé ceny
    • výborná komunikace

Reakce obchodu Total Sport

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme mnoho sportovních úspěchů!

• Kvalita.
    • Erudice.

Reakce obchodu Total Sport

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si ho!
    S pozdravem Roman Pink, Total sport

Rychlost, spolehlivost, pečlivost zabalení balíčku, nejnižší cena na trhu

Reakce obchodu Total Sport

Dobrý den, moc děkujeme za pozitivní hodnocení a přejeme hodně sportovních úspěchů!
    S pozdravem Roman Pink, Total sport

Boty jsem si přála vrátit po 10 pracovních dnech z důvodu malé velikosti ( dostala jsem jako dárek ), nebylo mi to umožněno. Větší boty pro mne nemají. Ještě jsem se s takovým jednáním nesetkala....
    Nezájem o zákazníka, nevůle cokoli řešit.

Vážená paní Pazderková,
    velice mě mrzí Vaše recenze, která se navíc z velké části nezakládá na pravdě. Zboží jste u nás objednala 21.6. a bylo Vám doručeno (převzala jste ho) 23.6. Poprvé jste projevila zájem zboží vrátit 10.7. tzn. ne po 10ti dnech jak uvádíte, ale po 17ti dnech, vše máme evidováno. Zákonem stanovená lhůta pro vrácení zboží, která je obecně známa je 14 dní a je to také jasně stanoveno v Obchodních podmínkách se kterými jste souhlasila. Poté, co jste projevila zájem zboží vrátit po stanovené lhůtě Vám byla v rámci našeho vstřícného prozákaznického přístupu nabídnuta výměna za jakékoliv jiné zboží, toto jste však nevyužila.
    Je velmi jednoduché napsat anonymně nepravdivou a hanlivou recenzi na internet, ale ostatním zákazníkům tím nepomůžete a zcela zbytečně škodíte firmě, která svou práci dělá mnoho let poctivě, o čemž také svědčí desítky recenzí níže...
    S přáním hezkého zbytku léta Roman Pink, Total sport

• Personál perfektně poradí s výběrem vhodné obuvi

Reakce obchodu Total Sport

Dobrý den, děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a přejeme mnoho úspěchů s novým vybavením.

• Rychlé jednání
    • Příznivá cena v akci

Obchod bez výhrad doporučuji.

Reakce obchodu Total Sport

Dobrý den, děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení!
    Roman Pink, Total sport

Rychlé dodani

Z obchodu zboží dorazilo obratem. Velikost seděla, takže jsem dál nemusel už nic řešit.

• Výběr Asics
    • Cena,ve slevě

Ok

• rychlost dodání, komunikace

Mohu všem jen a jen doporučit, rychlé a milé jednání, ochota personálu a krásné kvalitní zboží, jsem velmi spokojena! A děkuji, ráda zase nakoupím.

• Cena, rychlost dodání

• Velmi rychle dodani (objednano v pondeli v poledne a doruceno bylo druhy den dopoledne).

Doporucuji

• Výborná komunikace

Vždy perfektní a individuální přístup ke klientovi, přesně vědí, co doporučit a co klient potřebuje. Oceňuji absolutní informovanost a dokonalé srovnání mezi jednotlivými produkty, přednosti i nevýhody.
    Internetový nákup také bez chybičky s rychlým doručením.
    Doporučuji všem náročným sportovcům.

Jste nejlepší.

Sylvie Zákrejs Fajkošová.

Reakce obchodu Total Sport

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, opravdu si ho vážíme. Jsme moc rádi, že i přesto, že jsme Vás nemohli obsloužit "z očí do očí" v našem obchodě, ale jen přes internet, tak jste spokojená. Přejeme mnoho skvělých zážitků s novým vybavením a budeme se těšit na další případný kontakt s Vámi!

Velice dobrá komunikace.

• perfektní komunikace