Obchod objednávku stornoval aniž by mi odpověděl na můj dotaz o důvodu.
    Věc nebyla vyřízena ani po mém pokusu vyřídit ji telefonicky.

mobil přišel vpořádku,ale bohužel na internetu byla nabídka i s flip obalem a ten nebyl doručen,po telefonické informaci mi bylo sděleno ,že flip pouzdro již delší dobu nemají,že se přestalo vyrábět,bohužel na internetu bylo v nabídce zdarma s mobilem,místo toho mi byly poslány rukavice,bez předchozího upozornění

Nejdříve jsem si koupil Smartfon, ale musel jsem ho reklamovat. Dále jsem si chtěl koupit kryt na tentýž, ale dorazil jiný.Z tohoto důvodu nedoporučuji!

• rychlost a kvalita za rozumné ceny
    • v nabídce jsou i položky které už se neprodávají, ale to není slabina jen trochu nepořádek.

Bezva, například u dvou inzerovaných telefonů je v popisu že jde vložit karta 32 GB a přitom mi domá v pohodě fungují s kartou 64GB.(THL T200 a THL 5000T).

• nic mě nenapadá
    • Po druhé reklamaci nafouklé baterky během prvního roku mi reklamace již nebyla uznána kvůli nějaké závadě na desce, aniž mi někdo oznámil co s tím dále. A 7500Kč jsem vyhodil z okna.

nepoužívat - viz výše

• Ač jsem byl na trochu na pochybách, zboží je kvalitní. Telefonu palec nahoru.
    • Absolutní neochota řešit reklamaci.
    • Prodejci tři palce dolů.

Ano - rychlost prodeje.
    Ne - jednání se zákazníkem při reklamaci. Na telefonu přestal fungovat hlavní reproduktor. Reklamace nebyla uznána z důvodu mechanického poškození a jediný argument byl, že prošel diagnostikou a vyfocené odřené dva rohy telefonu. Ano spadnul a (byl v originál Flip Obalu, který hodně zachránil )reproduktor a celý telefon bezvadně fungoval dál a přestal fungovat po sedmi měsících....Nepřišla fotka poničené součástky nebo základní desky ani výpis diagnostiky, jak poznala, že telefon spadnul a porucha je následkem pádu. Ani nebyla nabídnuta oprava , kterou bych si zaplatil. Mám to jako koníček a proto jsem z Číny objednal originál součástku za 250Kč a oprava trvala cca 60min i s kávou! Telefon je uvnitř precizně a bytelně sestavený a mile mě vnitřek oproti jiným značkám překvapil!

• RYCHLOST
    • NEVIM

SPOKOJENOST

• Specializace na jednu značku, kterou vlastním.
    • Malý rozsah sortimentu (více typů)a větší technickou podporu pro případné SW upgrade technologií, manuály ....

Maximálně spokojenost.
    Potřeboval jsem zakoupit pouzdro na typ T200, které jsem marně sháněl jinde (u 6" je to jinde dost velký problém).

• Mobil cena-o.k.
    • Nic.

Doporucuji.F.

• mají vždy co potřebuji

jsem spokojen

• U osobniho odberu si doplnte adresu vydeje. člověk musel hledat a hledat

Chtěla jsem určitý typ telefonu , nabízí ho hodně dodavatelů ,ale po otevření nabídky jsem se dočetla ,že je tento telefon jen na dotaz nebo na objednání . U THL jsem ho obdržela do tří dnů.Spokojenost- doporučuji!

• - cena
    • - rýchlosť dodania
    • - žiadne

- kvalita za rozumnú cenu, perfektný prístup k zákazníkovy

• Nabídka autorizovaného servisu, doručení do druhého dne. Možnost porady po telefonu.
    • Horší přehlednost www stránek, k černému telefonu byla přiložena bílá sluchátka a bílá nabíječka. Jinak ok.

Spolehlivý, dobrá komunikace, rychlá doba dodání.

• Katastrofální jednání servisu
    • Arogantní vystupování zaměstnanců ("telefon jste si dal opravit, ne reklamovat, tak prostě počkáte až budeme mít čas..")
    • Evidentní chybu servisu hodí na hlavu zákazníkovi, nevrátí telefon ve stavu, v jakém byl odeslán a nechají si zaplatit poštovné, přičemž jakékoliv další zprávy ode mne ignorují
    • Jenom pár bodů které mne u nich vytočily...

THL dělá dobré telefony, bohužel u nás byla svěřena péče o ně do rukou naprosto nekompetentních osob, které by, pokud možno, vůbec neměli přijít do styku s ostatními lidmi.

Reakce obchodu THL.cz

velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost. Situaci rozhodně prověříme. Můžete nás prosím e-mailem na info (at) thl.cz kontaktovat s podrobnostmi, abychom mohli dohledat, o jakou se jedná opravu?

• Přehledné a velmi zdařile provedené www stránky.
    • Příznivé ceny.
    • Solidní jednání.
    • Rychlá dodávka.
    • Velmi špatně dostupné a hlavně naprosto nedostatečně označené odběrné místo.

S obchodem jsem udělal dobrou zkušenost, kdo si nebude vyzvedávat zboží osobně, určitě ho nebude trápit špatná dostupnost odběrného místa.

• cenu
    • Nabízí mobily v předprodeji s dodaním do týdne a já ho mám objednaný už dvanáctý den a ještě ho nenaskladnili. Vůbec nechápu poznámku u zboží předprodej když pak zjistíte že ho má kdejaký prodejce skladem bez čekání.

Je to obchod tvářící se jako pobočka THL v ČR, ale narovinu, jediné co je zajímavé na tomhle obchodě je cena. Svůj první telefon jsem objednal z aukra a byl jsem nadmíru spokojený. Teď jsem chtěl podpořit přímo značku THL a udělal jsem chybu. Škoda.

Reakce obchodu THL.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Bohužel jsme měli v nabídce produkt, u něhož jsme přímo od výrobce měli potvrzeno, že nám jej zajistí, což se bohužel nestalo a tento produkt se již nevyrábí, což jsme bohužel také zjistili se zpožděním. Jsme oficiální zastoupení v ČR a naprostá většina telefonů této značky pochází od nás.

Z chyby jsme se poučili a již máme v nabídce skutečně pouze produkty, které jsou skladem. Omlouváme se za způsobené komplikace.

Objednal jsem telefon, který byl na stránkách nabízen jako skladem a měl jsem ho obdržet do druhého dne, kdy jsem provedl platbu kartou - tedy okamžitě, dvě hodiny po objednání a platbě mi přišel informační e-mail o tom, že litují s tím, že zboží momentálně není skladem a že se budou věc snažit co nejdříve vyřešit. Objednávka proběhla dne 22.7.2015, dnes co píši tuto recenzi je 2.8.2015 a zboží stále nemám. Od té doby se mi nikdo neozval, a nikdo mně o ničem neinformoval. Z vlastní iniciativy jsem se na jejich stránkách ptal chatem nějakého operátora, ten mi sdělil, že bych měl telefon obdržet do 10ti dnů, tak doufám, že mi zboží co nejdříve přijde!!! V dnešní době internetových obchodů bych řekl, že taková doba po zaplacení zboží je tragická a nepřijatelná!!!!
    Tento obchod jsem si zvolil na doporučení známého, kterému zboží opravdu přišlo asi za dva dny a jelikož se jedná o oficiální zastoupení značky THL, kdyby měli označeno, že zboží není skladem a budu čekat takovou dobu, obrátím se na jiného prodejce (oficiálního distributora do ČR) a telefon mám hned.

Reakce obchodu THL.cz

omlouváme se, zboží se nám technickou chybou chybně zobrazovalo. Zboží jsme Vám odeslali hned, jak jsme jej naskladnili.

Věříme, že jste s telefonem spokojen a že nám v budoucnu znovu projevíte důvěru. Omlouváme se za komplikace.

Spokojenost.kvalita.cena

• Zboží do druhého dne, ale toto v mém případě nebylo.

Reakce obchodu THL.cz

mrzí nás, že nejste spokojen. Zboží standardně doručujeme do druhého dne, když je zboží skladem. Bohužel vy jste si objednal produkt, který skladem nebyl, o čemž jste byl informován i následným emailem. Snažili jsme se Vám nabídnout jinou barevnou variantu, která skladem byla. Telefon jsme Vám poslali hned, jak Vámi původně vybraná barevná varianta byla skladem.
    Omlouváme se za případné komplikace a věříme, že s telefonem budete spokojen.