• rychlé vyřízení
    • detailní popisy zboží se všemi informacemi co by zákazník mohl potřebovat
    • velice důkladně zabalené boží

Reakce obchodu THL.cz

děkujeme za reakci. Jsme rádi, že jste spokojen.

Dorazila úplně jiná baterie než byla objednána.
    Zpětná komunikace katastrofální. Týden čekám na odpověď.

Reakce obchodu THL.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Baterie Vám již byla zaslána správná. Bohužel jsme to spletli ve skladu.
    Omlouváme se za způsobené komplikace.

• Rychlost.
    • Nereaguje na reklamaci.

Dorazila pouze 1/2 objednávky, zaplatil jsem dvě folie, dorazila jen 1, obchod na reklamační email nereaguje.

• Cena. Přehlednost. Rychlost dodání zboží.

Můžu jedině doporučit.

• primeraná cena
    • -Na stránke ani v potvrdení objednávky nemá uvedené správne údaje pre platbu zo zahraničia: číslo účtu v tvare IBAN a BIC SWIFT kód.
    • -Nedokáže vystaviť faktúru pre zahraničného odberateľa registrovaného pre DPH v inom členskom štáte v rámci EÚ.
    • -Faktúru som nedostal ani po 11 dňoch od objednávky.
    • -Dodacia lehota 10 dní na Slovensko je neskutočne dlhá.
    • -Na stránke je uvedené, že pri objednávke do 18.00 máte tovar na druhý deň u seba ....

Možno je to dobrý obchod pre ľudí, ktorí nepotrebujú daňový doklad a platia na dobierku,
    asi bude rýchlejšie dodanie v rámci ČR, možno na dobierku aj v SR, ale moja skúsenosť je žiaľ negatívna.

Reakce obchodu THL.cz

omlouváme se za komplikace. Platí, že pokud si zboží objednáte ve všední den do 17h, tak Vám ho skutečně následující pracovní den doručíme. Ve Vašem případě se to bohužel protáhlo díky nutnosti vystavení jiné faktury a čekání na platbu z účtu.
    Nicméně chápeme, že doba doručení byla skutčně dlouhá a omlouváme se za to. Víme, kde jsme udělali chybu a již jsme ji napravili.

• chat - 1+
    • přehlednost
    • o žádných nevím.... Snad jen poskytovat při objednání informaci o momentální nedostupnosti zboží, např. barva...

bezproblémový s výhodnou on-line komunikací

• O žádné nevím

• Dodržená dodací lhůta.
    • Komunikace s prodejcem.
    • Chybné-nepřesné údaje o zboží.

Reakce obchodu THL.cz

děkujeme za hodnocení. Napište nám prosím emailem, jaké údaje nebyly správně, abychom to mohli upravit.

• Kvalitni služby a zboži
    • Slabší reklama firmy a pro osobní odběrné místo lepe alespoň označit cedulkou firmy

• přehledný,rychlá dodací doba

určitě doporučuji

Reakce obchodu THL.cz

děkujeme za reakci. Věříme, že budete i nadále spokojena.

Škoda,že v ponuke nieje puzdro na telefon,a zadný kryt sa musí dokúpiť zvlášť,ako príklad uvedielm môj prípad cena dopravy bola totožná s cenou zadného krytu je to na smiech,podobne to bude asi aj s puzdrom,chybu ale vidím v internetových v tzv.super obchodoch,že to neobjednajú.Napr.Lenovo dodáva aj lacnejšie typy mobilov so zadným krytom,puzdrá tiež nedodáva vôbec.

Reakce obchodu THL.cz

pouzdro k tomuto telefonu výrobce bohužel nevyrábí. Cena dopravy byla způsobena výběrem dopravy na Slovensko, která je vyšší než doprava po ČR.

Děkujeme za Vaši objednávku, pokusíme se zajistit více typů příslušenství.

• přidal bych dopravce česká pošta není spolehlivá

• Nízká cena a výkonné zboží v porovnání se značkovými protějšky...
    • Zatím jsem na ně nenarazil.

Na tu nízkou cenu mají všechny modely na které jsem se díval úžasný hardwér, byl to můj první nákup v tomto ochodě a jsem nadmíru spokojen. Mobil funguje nad mé očekávání, neseká se i při mnohočetném multitaskingu a baterie vydrží dostatečně dlouho. Za mě doporučuji!

Reakce obchodu THL.cz

jsme rádi, že jste s telefonem spokojen. THL vyrábí skvěle vybavené telefony za vynikající cenu. Za nás také doporučujeme :)

• slušné ceny
    • skvělá komunikace
    • velká ochota pomoci
    • o žádných nevím

Narazila jsem na něj náhodou, ale jsem spokojená s komunikací, cenou a dodací lhůtou.

Reakce obchodu THL.cz

jsme rádi, že jste s námi spokojena. Jsme oficální český zástupce značky THL a vždy se snažíme pro zákazníky udělat maximum.

Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Váš další nákup.

• spolehlivost
    • Dopravce-Česká pošta......

Prostě spokojenost.

Reakce obchodu THL.cz

děkujeme za Vaši reakci. Jsme rádi, že jste s námi spokojen. S dopravcem bohužel nic neuděláme, ale v budoucnu plánujeme rozšířit možnosti dopravy.

Hezký den
    Váš thl.cz team

Perfektní obchod.

• Dodání do druhého dne a doprava zdarma.

Nákup proběhl tak jak bylo garantováno a to je důležité.

• dostal jsem darem přístroj THL 4000 a tak pomalu k němu sháním doplňky a tak snad zde seženu i obal- jinde asi ne
    • zatím spokojenost

bohužel,smluvní dopravce česká pošta mně opět zklamal a tak po zjištění,že zásilka je uložena na poště ač jsem v práci(obchod) od rána do večera,tak bylo uvedeno,že příjemce nebyl zastižen... a to je ne Vaší vinou velký nedostatek příště budu zvažovat volbu dopravce

• zbozi skladem clovek dostane druhy den aniz by musel platit postovne
    • predrazene pametove karty

• Rychlost,spolehlivost