• Jako u všech internetových obchodů.Přehlednost,detaily a vše bez objíždění obchodů v klidu doma
    • přišlo zboží v jiné barvě,než bylo uvedeno v obchodě.

zde jsme nakoupili,protože jsme tam našli co jsme hledali.
    bohužel zboží,přišlo v jiném barevném provedení,než bylo uvedeno v obchodě.navíc nám ji majitel obchodu přivezl osobně a fakturu prý zapoměl doma.po telefonické i emailové žádosti o zaslání faktury žádná odezva.vypadá to na nelegální obchod(krácení daně)
    po téhle zkušenosti obchod nedoporučuji.na internetu je plno spolehlivých a solidních obchodů

• Po zaplacení předem zboží stále nedorazilo. Po stornu objednávky z naší strany, stále nebyly vráceny peníze-už čekáme 3 měsíce.

Nic nekupovat a hlavně neplatit předem.

• kvalita,rychlost
    • zaujal mne nábytek
    • doprava zdarma

perfektní komunikace
    kvalitní nábytek
    příjemné jednání
    doprava zdarma,ochota pomoci s nábytkem
    vřele doporučuji

Na stránkách píší, že dodají ve lhůtě 4-6 týdnu.už je to dva a pul měsíce a oni nejsou schopni ani poslat mail jak to vypadá se zbožím.když jim zavoláte ,ještě z vás udělají blbce,že jak si to představujete my taky nevíme kdy nám to dojde.hrozné jednání.neporučuji

• absoluně žádné
    • majitele p. Dvořáka

-zboží objednáno před cca 3 měsíci
    -zároveň zaplacenopředem (bohužel)
    -nedodáno po 4 týdnech
    -nedodáno po 6 týdnech
    -nedodáno po více jak 2 měsících (slíbený termín p. Dvořákem po x urgencích)
    -objednávka zrušena
    -peníze nevráceny do 10 dní( slib p. Dvořáka)
    -peníze nevráceny ani po 30 dnech ( po x urgencích,a nereagování na sms a mail,v telefonu reakce typu "nejsem povinen nic vysvětlovat")
    -věc předána PČR ( posouzena jako tresný čin)

• Bohužel nevím zboží nedorazilo ani po 2 měsících.
    • Zboží nedorazilo

Bohužel již 2 měsíce čekám na komodu, objednávku jsem tedy byla nucena zrušit.

• majitel

nakoupit jine

U obchodníka jsem si přes internet objednala dětskou kuchyňku. Na internetu mají dodací lhůtu 4-6týdnů. Po objednání zboží nám přišel email, že byla objednávka přijata (automatický email). Od té doby nebyla žádná komunikace. Několikrát jsme prodejci psali email na dotaz, jak probíhá objednávka (vánoční dárek). Bohužel nám ani jednou neodepsal. A tak jsme mu volali. Byl nehorázně arogantní, ani se neomluvil, že neodepsal, nebo že kuchyňka stále není. Tak jsme mu řekli, že objednávku rušíme. Odpověděl ANO. a švihnul s telefonem. Tomu říkám arogantní a bezohledné jednání.

• Žádná komunikace

• neníé žádná komunikace

nedoporučuji

• majitele, který nemá ani základní slušnost odpovědět na sms či přijmout telefonický hovor

Velice neseriózní, rozhodně nedoporučuji!

• Žádné přednosti jsem nenalezl.
    • Internetové stránky působily důvěryhodně.
    • Internetové stránky působily důvěryhodně, ale to je od obchodu vyložená zlomyslnost, protože objednané zboží si nechává zaplatit, ale nedodá je. Komunikace s obchodem není možná na žádném kanále, který obchod nabízí.

Vyvarovat se nákupu v tomto obchodě.

• Obednala jsem si jidelni set s tim ze prijdeco nekdrive.Volala jsem na tel.cislo co je uvedeno v kontaktech a nikdo to v zadnou dobu nebral.Email mi prisel s tim ze az mi prijde zbozi poslou email jak jsem spokojena se zbozim.Prisel mi emaila zbozi nikde!
    • zadne,nejsou schopni se ani ozvat a pred dodanim zasilky uz prijde emeil jak jste spokojeni

na nic

• to nejhorší co jsem kdy zažila

Určitě nedoporučuji.Podle mne je to podvod na lidi,kteří se neumí bránit.Já podala trestní oznámení a nakonec skoro po půl roce jsem své peníze dostala zpět.Nejhorší zkušenost při nákupu přes internet!!

• špatná komunikace, ne e-mail nereaguje. Po mnoha telefonický urgencích a dotazech trvajících celkem 2 týdny na datum dodání mi bylo sděleno, že je to s dodáním zboží špatné, protože dodavatel nereaguje. Po tomto sdělení jsem objednávku stornovala a zboží objednala na jiném e-shopu, kde zboží měli skladem.

• Myslím, že hlavní slabinou obchodu je pan Dvořák, který neodesílá zboží, nekomunikuje a nevrací již zaplacené peníze za zboží

Zboží jsem objednala, zaplatila. Po třech týdnech kdy zboží mělo dorazit a nestalo se tak, jsem objednávku zrušila. Bylo mi slíbeno panem Dvořákem, že peníze pošle další týden. Pak přišel email, že se omlouvá, že mu nedorazili jakési peníze a pošle další středu. Dala jsem mu tedy poslední termín ještě o týden víc, než sám napsal. Bohužel od té doby nulová komunikace. Dále tedy řeším vrácení peněz jinde.

Nejhorsi obchod!

• Příjemné ceny
    • Na stránkách zveřejňuje nepravdivé informace: o Uvádí délku dodací lhůty zboží v akci až 3 týdny (již je to 5. týden a stále nic).
    • o Dále uvádí slevu 3% za e Platbu, kterou pouze slibuje.
    • o Velmi špatná komunikace - na e-maily nereaguje, jediná reakce byla na slovo REKLAMACE, ale dostalo se mi pouze strohého vysvětlení, které nebylo pravdivé. Na stránskách obchodu uvádí (i dnes) u této pohovky informaci, že zboží je na skladě - ihned k dodání!!! Tak nerozumím tomu, proč stále nedorazilo, přestože je již dávno zaplacené!

Rozhodně po svých zkušenostech NEDOPORUČUJI tento obchod. Nekorektní jednání, mylné informace, špatná komunikace - lži.

• Nevim
    • Tu že už to bude 9 týdnů!!!!!

Nevim