• zboží bylo levnější než kdekoli jinde

obchod proběhl parádně, jen s dopravcem to bylo horší a sokl na kuchyňce je nalomený, ale jinak pohoda

Zboží zatím nedorazilo tak nemohu hodnotit vše jinak jsem moc spokojená s tímto obchodem

• Výhodná cena je bohužel k ničemu, když dodavatel není schopen ani po 8 týdnech zboží dodat. žádné další výhody obchod neposkytuje.
    • Mizerná komunikace, slibovaný termín dodání není obchod schopen dodržet. Na urgence dodávky ani nereaguje.

Nedoporučuji si zboží v tomto obchodě objednávat. Pokud to přesto zkusíte, pak se musíte obrnit velkou dávkou trpělivosti a věřit, že Vám bude zboží dodáno. Raději nakupujte u konkurence.

• Skvělou komunikaci se zákazníky :)

Zboží (dětskou kuchyňku drewmax) jsem objednala a raději psala hned ohledně jeho dostupnosti, bylo mi ihned odpovězeno včetně termínu kdy nejpozději dorazí. Termín byl dodržen a pán osobně kuchyňky rozvážel před Vánoci, takže ohromné i osobní nasazení. Moc děkuji a všichni jsme z kuchyňky nadšení, hlavně naše malá princezna :)

• Komody kvalitni, prijemne prekvapilo ze mi je donesli az do 4.patra, komunikace OK,

Pokud budu potrebovat nabytek tak vim ze ho objednam na tomto eshopu znovu, jednoducha montaz a vse doruceno v poradku, chystam predelani obyvaku a spravneho prodejce nabytku jsem prave nasel ;) Diky

Denisa Brabcova - Tomas Gregor

• dobrá cena
    • dlouhá dodací lhůta

I když jsem opravdu chtěla od nákupu odstoupit,páč čekání 6 týdnů bylo opravdu pro mne dost dlouhé,nakonec mě p.Dvořák mile překvapil,že zboží dorazilo v den jeho slibu a co mne udivilo nejvíce,že mi přišlo zboží a teprve až pak jsem zaplatila fakturu,v dnešní době to totiž bývá spíše naopak :-)

Pan Dvořák je úžasný člověk,zboží mi přivezl osobně,i když je z takové dálky.Co slíbil,to splnil. Ještě jednou moc děkuji! Opravdu v dnešní době mimořádné jednání. Na sto procent tento obchod doporučuji a přeji vše nejlepší do nového roku!

• Pana Dvořáka......

Nikdy více... v žádném případě nedoporučuji.Pan Dvořák velice rád ignoruje své zákazníky,pokládá telefony a nakonec vám zdělí že ho vaše objednávka vůbec nezajímá,katastrofa.Zboží jsme objednali 24.11 2014 a 19.12 2014 nám nebyl schopen říct stav objednávky...

Reakce obchodu Nábytek pro všechny

Dobrý den, kuchyňku jste mohli dostat ale zdělili jste mi že ji nechcete proto jsem kuchyňku stornoval .

Dvořák

• nákup z domova bez cestování
    • nabízená pohovka splnila svůj účel
    • nebyl problém

v klidu a pohodlí domova jsem si vybrala
    a objednala
    doporučuji, s nákupem nebyl problém

• Výhodná cena oproti konkurenci, kupovala jsem dětskou kuchyňku, vypadá velmi dobře - lépe než na fotografii na stránkách.
    • Delší dodací lhůta, která ale byla dle pana Dvořáka zaviněna dodavatelem.

Komunikace s panem Dvořákem byla velmi příjemná, na všechny mé dotazy mi pan Dvořák vždy odpověděl, ujistil mě, že kuchyňka bude dodána do Vánoc, dnes ve 22:15 ji osobně doručil. Ač jsem se bála (po přečtení recenzí), zda vůbec obchod něco dodá, bylo vše naprosto perfektní.

• nemusím shánět po obchodech

líbila se mi stěna i cena má první zkušenost je dobrá doporučuji

• Doprava v ceně zboží
    • Nemám co bych negatívního napsal.

Velice vstřícné jednání ,dobrá komunikace ,dobré ceny.

• Velký výběr
    • Dobrá cena
    • Komunikace s panem majitelem
    • Nadstandardní služby(přivezeno v sobotu)
    • Žádné

Jsme moc spokojeni s přístupem a ochotou
    pana Dvořáka
    Vyhovuje mi výběr platby dobírkou nikdo nikoho
    nenutí platit předem
    Sám pan Dvořák přivezl obě pohovky najednou a
    v sobotu 6.12.2014 jak jsme se domluvili
    Nechapu negativní recenze
    Za nás obchod doporučuji

Velice příjemná komunikace, velmi rychlá zpětná vazba. Zboží dorazilo v pořádku. Velká spokojenost. Všem mohu vřele doporučit!

• špatná komunikace s zákazníkem,po 12 dnech nevím zda vůbec něco přijde nebo ne.

Reakce obchodu Nábytek pro všechny

Dobrý den, doba dodání je 14 - 28 dní komoda vám bude doručena v tomto termínu Dvořák

• Postel za výbornou cenu.
    • Dodání trvalo déle, ale na to jsem byl obchodem předem upozorněn.
    • Dodání proběhlo, jak se domluvilo - pánové odnesli dvojpostel až do bytu a dle komentáře ženy byli příjemní.

Je to přesně to co jsem hledal - nepotřebuju postel za 15000,- která je tak nechutně měkká, až se v tom nespí dobře.
    Tato postel je tvrdší, což jsem právě požadoval - tuto informaci bych třeba uvítal přímo na webových stránkách u nabídky této postele, ale pan majitel mi všechny požadované iinformace do telefonu sdělil, takže jsem byl ve výsledku spokojen.
    Na webové stránky by se ještě hodily kvalitnější fotografie ve vyšším rozlišení, aby se lépe rozhodovalo o koupi.
    Postel jsme odzkoušeli a jsme spokojeni.

Reakce obchodu Nábytek pro všechny

Děkuji za vaše hodnocení děkuji Dvořák

• Přednosti jsem neměl tu čest poznat.
    • Obchod mi doporučil vyhledávač Google.
    • Žádná komunikace (čekám již 5dní)
    • Zboží nepřišlo (čekám již 11 den)

Obchod mi "doporučil" Google vyhledávač.
    V době, kdy internetové obchody doručí zboží i týž den, ALE HLAVNĚ ZVEDAJÍ TELEFON A KOMUNIKUJÍ, je přístup tohoto eshopu poněkud tajemný.
    Zboží nedoručeno a žádná komunikace.
    Nedoporučuji.

Reakce obchodu Nábytek pro všechny

Dobrý večer , kuchyňka vám bude doručena tak jak je psáno u produktu to jest nejpozději do 19.12. Dvořák

• jen nervy s majitelem
    • absolutně neschopný komunikace, podvodník

NEKUPUJTE zde žádné zboží, nedostanete ani zboží, ani peníze zpět. Objednali jsme komodu, čekali měsíc, když jsme psali a volali, co se děje, ještě byl protivný do telefonu a že komodu už nebude mít skladem a objednávku mi ruší. Pak zase dlouho nic, urgovali jsme peníze zpět a je to další měsíc a nemáme je. Už 3 termíny na slíbené vrácení peněz za námi a marně. Zítra hlásím na policii a obchodní inspekci, jsem pro hromadnou žalobu, jestli Vám také dluží peníze. Nehodláme to tak nechat!

• Po zaplacení zboží již není žádná komunikace.

Zboží se mi líbilo a mělo přijatelnou cenu. Zaplatila jsem na uvedený účet před dodáním zboží a nenásleduje žádná komunikace, ani na písemný dotaz. Doporučuji zvolit jiný způsob platby než zaplacení předem.

Reakce obchodu Nábytek pro všechny

Dobrý den, prosím o uvádění přesných informací po objednání nočních stolků za 1640,- Kč jste dostala informaci že se vaše objednávka vyřizuje to je že je zboží objednáno u našeho dodavatele za dále je u zboží uvedeno že doba dodání je až 4 týdny vy jste objednávala 18.11. což je dnes 14 dní . Do dnešního dne jste mně nekontaktovala z nějakým dotazem na dodání ale vypisujete zde že nekomunikuji opravdu nechápu vaší reakci . K platbě na účet jste se rozhodla sama máte možnost i dobírky . Žádnou komunikaci od Vás jsem neobdržel . Nejlepší způsob se schovat pod anonym paní Sandorová

Dalibor Dvořák

Doporučuji a velká spokojenost