NENAKUPOVAT! Jedná se o podvod. Po 10 dnech zboží nedorazilo, na moje emaily nikdo nereaguje. Požádala jsem obchod o zrušení objednávky a vrácení peněz na účet, ale samozřejmě ticho po pěšině.

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den, paní Feiglová, pokud si vzpomínám, tak jsme spolu komunikovali emailem i telefonicky. Dostupnost zboží z Vaší objednávky je 3-5 pracovních dnů. Máte pravdu, že jsme termín dodání 3-5 pracovních dnů nedodrželi. Objednávku jste stornovala 6. den a to 11/8/2021. Peníze jsme Vám vrátili obratem na účet. Prosím o kontrolu účtu. Nerozumím Vaši reakci o podvodu. Přejeme Vám hezký den, pan Fitinka

12.8.2021 v 15.30h zatím bez reakce obchodu a také bez objednaného zboží

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den, jsme rádi, že jsme i přes vzniklé problémy mohli nakonec zakázku realizovat. Za to vám děkujeme a velice si toho vážíme. Hezký den, pan Fitinka

• Všetko vporiadku.
    • Komunikacia vpohode
    • S tovarom som spokojny

Vpohode

Dobrý den, děkujeme za podporu. Hezký den, pan Fitinka

• Žádná mě nenapadá
    • Zboží jsem objednal 21.7., dodací doba uvedená obchodem 3 - 5 dnů. Dnes 1.8. stále nebyla objednávka vyřízena.
    • Komunikace obchodu = tragédie
    • Zde už objednávat nebudu

Reakce obchodu panfitinka.cz

Kvalita zboží za rozumnou cenu v současnosti

• Zboží jsem neobdržel a mám hodnotit obchod ?????

Zboží je objednáno 3 týdny a stále nedorazilo. Dodavatel sdělil, že se ozve kdy nám zásilka přijde a nikdo se neozval. Pouze přišel dotazník spokojenosti a zboží nikde.

• Po 14 dnech od objednání nemám žádné zprávy a nikdo nebere telefon.

Super obchod ,vynikající komunikace do dvou dnů dodáno . Mi

• Obsáhlý sortiment
    • Doba doručení
    • Využití Zásilkovny

• Nevidím žádnou
    • Po 10 dnech od příjmutí objednávky obchod vůbec nijak nereagoval a nekomunikoval.

zboží nedorazilo, do obchodu se nedá dovolat

• Hezké zboží, slušné ceny, rychlé jednání.

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den, Karolíno, děkujeme za za Váš čas a pozitivní reakci. Jsme rádi, že jste byla s námi spokojena. Hezký den, pan Fitinka

• DObře fungující obchod
    • Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den, děkujeme za za Váš čas a pozitivní reakci. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Hezký den, pan Fitinka

OK

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi. Jsem rád, že jste byl s námi spokojen. Hezké odpoledne, pan Fitinka

objednávka proběhla velice rychle, k dodání zboží došlo do deseti dnů.Obchodování bylo kladné

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den, Ludmilo, děkuji za Váš čas na napsání recenze a za podporu. Hezké odpoledne, pan Fitinka

• Zatím vše OK ale zboží je někde na cestách asi si prohlíží krásy Čech. Až dorazí tak se ozvěte.

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Podle systému DPD kurýr doručil zásilku do výdejního místa DPD Pickup dnes v 13:14. Přepravce u nás vyzvedl zásilku 7/6/21. Zajímavé:-) Hezký den, pan Fitinka

• Nedá se jim dovolat, automat vám řekne že zavolají zpět - několik pokusů nikdo se ani nezve. Zboží objednáno 18 dnů a nic, ticho?

Špatně, nedoporučuji

Spolehlivost

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Hezké odpoledne, pan Fitinka

• nekomunikuje
    • nezvedá telefon
    • neodpovídá na emaily

jenom sliby a sliby, naštěstí zboží bylo objednáno na dobírku

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den, pane Navrátile, děkujeme za reakci. Na Vaši žádost objednávku stornujeme. Za chybu se omlouváme. pan Fitinka